0

To niezłe Elche

0

@FcPortoFan1999 Nie no liczę, że specjaliści od tego sezonu się obudzą. #InMączkaWeTrust

2

Ostatni set trochę oddał, ale generalnie nudnawy ten finał imo. Generalnie poza 1/2 to tegoroczne AO do zapomnienia

5

@Peter czyli jednak liga ustawiona przez Negreirę

1

Ale pamiętajmy, że warto zadać pytanie czy Alcaraz wygra chociaż seta

0

@FcPortoFan1999 Oj to widzę mocną nadzieję robisz @agaFCB

0

@FcPortoFan1999 jaki typ na finał?

2

@Popitek12 co ty gadasz Popi. Nie ma lepszej metody na redukcję niż biały syf

4

"Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina"

Katolicy x Arvalo Arbeloa

xd

0

@Flyingbetoniarka Skuteczność na poziomie Neya w PSG, ale widowiskowość jeszcze nie ta

0

@Azazel_Pazuzu kolega ani Liverpoolu ani Arsenalu chyba nie ogląda xd

1

@Gaucho jakie bujdy jak prawda

6

Hansi jedzie do Dortmundu, Deco Manchesteru. Nico i Erling do bagażników i w przyszłym sezonie sekstet

3

Lewy niestety widać, że za szybkie granie w ten sposób dla niego. Trzeba się modlić o poprawę formy strzeleckiej Tiburona

6

6 xG z czego 2/3 panowie na F xd

4

Żywo w doskoku, rozsądnie w rozegraniu. Takiego Bernala chce oglądać

0

Kto nie spudłuje okazji ten frajer xd

1

Oby Kapitan zdjęty z ostrożności bo grać znowu bez Rafy i Pedrusia to znowu będą ciężary

3

Ale pamiętajmy, że Estevao lepszy XD

2

Świetnie się to ogląda. Elche wysoko, my wysoko. Rzeczywisty czas gry na bardzo wysokim poziomie jak na La Liga. Tak chyba wyglądała rozmowa przed meczem Hansiego z Ederem
https://wdupiu.pl/120152

4

@Katalończyk 99 czyli pewnie przegrają xd

0

@Herato wszystkie

5

@Vegeta88 jakże odmienne życie od tego drugiego Vegety stąd xd

2

@PatrychoO tak jak komicy co płaczą o "cancel culture" a pojechali na festiwal do Arabii za grubą kasę z ropy i dostali wykaz tematów zakazanych

2

Wyścig o trzecie miejsce w Hiszpanii nabiera tempa xd

2

@Derpowsky hajty

3

@Prorokk Taki spadek Widzewa z legią by siadł aż miło

3

@Popitek12 mi na kresce to wyszło 124

2

@jacobFCB Jak bym miał wybrać czy obejrzeć prime Federera czy novaka w akcji to oczywiście, że wybiorę Nadala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?