MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To niezłe Elche
0
@FcPortoFan1999 Nie no liczę, że specjaliści od tego sezonu się obudzą. #InMączkaWeTrust
2
Ostatni set trochę oddał, ale generalnie nudnawy ten finał imo. Generalnie poza 1/2 to tegoroczne AO do zapomnienia
0
Na @FcPortoFan1999 jak na Zawiszy
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16504502#comment-16504517
5
@Peter czyli jednak liga ustawiona przez Negreirę
1
Ale pamiętajmy, że warto zadać pytanie czy Alcaraz wygra chociaż seta
0
@FcPortoFan1999 Oj to widzę mocną nadzieję robisz @agaFCB
0
@FcPortoFan1999 jaki typ na finał?
2
@Popitek12 co ty gadasz Popi. Nie ma lepszej metody na redukcję niż biały syf
4
"Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina"
Katolicy x Arvalo Arbeloa
xd
0
@Flyingbetoniarka Skuteczność na poziomie Neya w PSG, ale widowiskowość jeszcze nie ta
0
@Azazel_Pazuzu kolega ani Liverpoolu ani Arsenalu chyba nie ogląda xd
1
@Gaucho jakie bujdy jak prawda
6
Hansi jedzie do Dortmundu, Deco Manchesteru. Nico i Erling do bagażników i w przyszłym sezonie sekstet
3
Lewy niestety widać, że za szybkie granie w ten sposób dla niego. Trzeba się modlić o poprawę formy strzeleckiej Tiburona
6
6 xG z czego 2/3 panowie na F xd
4
Żywo w doskoku, rozsądnie w rozegraniu. Takiego Bernala chce oglądać
0
Kto nie spudłuje okazji ten frajer xd
1
Oby Kapitan zdjęty z ostrożności bo grać znowu bez Rafy i Pedrusia to znowu będą ciężary
3
Ale pamiętajmy, że Estevao lepszy XD
2
Świetnie się to ogląda. Elche wysoko, my wysoko. Rzeczywisty czas gry na bardzo wysokim poziomie jak na La Liga. Tak chyba wyglądała rozmowa przed meczem Hansiego z Ederem
https://wdupiu.pl/120152
4
@Katalończyk 99 czyli pewnie przegrają xd
0
@Herato wszystkie
5
@Vegeta88 jakże odmienne życie od tego drugiego Vegety stąd xd
2
@PatrychoO tak jak komicy co płaczą o "cancel culture" a pojechali na festiwal do Arabii za grubą kasę z ropy i dostali wykaz tematów zakazanych
2
Wyścig o trzecie miejsce w Hiszpanii nabiera tempa xd
2
@Derpowsky hajty
3
@Prorokk Taki spadek Widzewa z legią by siadł aż miło
3
@Popitek12 mi na kresce to wyszło 124
2
@jacobFCB Jak bym miał wybrać czy obejrzeć prime Federera czy novaka w akcji to oczywiście, że wybiorę Nadala