2

@Ptasior Nie no w dwumeczu obu robimy. Oby jutro Betis sprzątnął Materace

5

@Comentateiro jak się z @Popitek12 spotykam to też mnie ciągle pyta o samice.

1

@Bykunn film moim zdaniem średni, ale ścieżka dźwiękowa świetna

1

@fefu53 poczekaj chwilę spytam GPT

1

No moim zdaniem chłopak odlatuje z tymi swoimi dobrymi występami na boisku xd

1

@maroon a to on w ogóle jest jeszcze piłkarzem? xd

3

@macio_944 Sernik bez rodzynek to jak Barca bez straconej bramki. Niby można, ale coś ewidentnie nie pasuje xd

0

@Andi18 Acz wcześniej dali radę Celcie i ostatnio w lidze też są na fali. Uważać trzeba

2

@mekston Marsz Gwardii Ludowej

1

@Prorokk zrobili syf to nie ma się co dziwić

1

@Kazragore Stary żart, ale legia też stara

0

@July_6_BcN Ale wtedy zmieni się na czerwone i jeszcze zaczniesz myśleć że się z Pedrim zabawia na waszym weselu xd

8

4-1 do przerwy i odpoczynek dla Yamala tak to widzę

0

@July_6_BcN Dwóch nie praktykujesz ty, ale na swoim też dwa czy masz więcej/mniej luzu jeśli to twoja impreza?

4

@RozowaPantera Słynny finansista z NY

0

@July_6_BcN Czerwone? Ja wiem, że Polska przesądem stoi, ale może już bez przesady. A czarne czemu nie?

4

@Popitek12
Kaczor Donald



@Bolton

0

@July_6_BcN a białe suknie gości tak czy nie dla ciebie Juliet?

5

@barteq wóda, dobre jedzenie, muzyka taneczna

0

@BorzyKrzys na tych zdjęciach to wygląda jak Endgame xd

1

@blakkudium jakby coś miał pod czaszką to by nawet pasował do nas

7

@blakkudium "In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti" oby bez powtórki z chelsea

0

Źródło takie sobie, wiadomo co oni potrafią nazmyślać

1

@FcPortoFan1999 co wypłaty nie było że tak biednie?

1

@FcPortoFan1999 co pijemy?

0

Bismillahir-Rahmanir-Rahim

1

@heniusss Dokładnie powinni zacząć licencję wydawać na to, bo za dużo amatorów się pcha

1

@Kozinho. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@NeroTFP1 ale większy też budżet na alkohol

1

@NeroTFP1 tylko ile książek trzeba sprzedać by starczyło na legię, Lecha, Raków i Jagę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?