MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kapitan hawk Choć wiadomo to tylko Simeone. Regularnie wyciera Barca podłogę argentyńczykiem
17
Nie no szczerze to absurdalnie brzmi w naszej sytuacji. Liczymy każdy grosz, ale przedłużyliśmy kontrakt z Wojtkiem tylko po to by zagrał krócej i mu jeszcze zapłacimy xd
1
@BorzyKrzys Jak książka mi zupełnie do gustu nie przypadła tak film pewnie z ciekawości zobaczę
0
@kanver_ a gdzie madryciok?
0
Dro ryja strasznie ten Dziki Trener
2
Młodzieżówka PSG została zesłana DROgą na Sybir
5
@Arden Niemerytoryczne dyskusje na La ramblie
7
@misterio Dokładnie dramat co teraz ludzie za chemię w jedzeniu w siebie pchają.
To kiedy idziemy chlać?
14
Cyrk odjechał klauna zostawili
4
@Kozinho. @Popitek12 jest po prostu trochę głuchy, one po popitę wołały
0
@Criss18Barca A ja tam lubię teatr wokół karnych. Już wystarczy, że bramkarzy ograniczyli co do gestów i krzyków.
2
Blizny się goją.
Nie rany się goją.
To co robią blizny? Wchłaniają się?
2
@Andi18 mioduski już jest wielce zasłużony dla polskiej piłki za rujnowanie rządowych. papszun faktycznie musi jeszcze coś osiągnąć
2
@Popitek12 Odszedł do Azji grać za miliony przed Cristiano
9
@macio_944 Gdyby umieli czytać miałbyś poważne problemy
3
@lajcior kwas, kryształ i trawę
3
Ale po co o tym piszecie?
1
@Rifek tutaj są ludzie co sprawiają wrażenie botów
0
@Faro Przecież kręgosłup ekipy albo ma kontuzje albo problemy z powrotem do formy. Na ten moment na pewno nie są dla mnie top1 wśród faworytów
2
@Ptasior Nie no w dwumeczu obu robimy. Oby jutro Betis sprzątnął Materace
5
@Comentateiro jak się z @Popitek12 spotykam to też mnie ciągle pyta o samice.
1
@Bykunn film moim zdaniem średni, ale ścieżka dźwiękowa świetna
1
@fefu53 poczekaj chwilę spytam GPT
1
No moim zdaniem chłopak odlatuje z tymi swoimi dobrymi występami na boisku xd
1
@maroon a to on w ogóle jest jeszcze piłkarzem? xd
3
@macio_944 Sernik bez rodzynek to jak Barca bez straconej bramki. Niby można, ale coś ewidentnie nie pasuje xd
0
@Andi18 Acz wcześniej dali radę Celcie i ostatnio w lidze też są na fali. Uważać trzeba
2
@mekston Marsz Gwardii Ludowej
1
@Prorokk zrobili syf to nie ma się co dziwić
1
@Kazragore Stary żart, ale legia też stara