2

@Kapitan hawk Choć wiadomo to tylko Simeone. Regularnie wyciera Barca podłogę argentyńczykiem

17

Nie no szczerze to absurdalnie brzmi w naszej sytuacji. Liczymy każdy grosz, ale przedłużyliśmy kontrakt z Wojtkiem tylko po to by zagrał krócej i mu jeszcze zapłacimy xd

1

@BorzyKrzys Jak książka mi zupełnie do gustu nie przypadła tak film pewnie z ciekawości zobaczę

0

@kanver_ a gdzie madryciok?

0

Dro ryja strasznie ten Dziki Trener

2

Młodzieżówka PSG została zesłana DROgą na Sybir

5

@Arden Niemerytoryczne dyskusje na La ramblie

7

@misterio Dokładnie dramat co teraz ludzie za chemię w jedzeniu w siebie pchają.

To kiedy idziemy chlać?

14

Cyrk odjechał klauna zostawili

4

@Kozinho. @Popitek12 jest po prostu trochę głuchy, one po popitę wołały

0

@Criss18Barca A ja tam lubię teatr wokół karnych. Już wystarczy, że bramkarzy ograniczyli co do gestów i krzyków.

2

Blizny się goją.

Nie rany się goją.

To co robią blizny? Wchłaniają się?

2

@Andi18 mioduski już jest wielce zasłużony dla polskiej piłki za rujnowanie rządowych. papszun faktycznie musi jeszcze coś osiągnąć

2

@Popitek12 Odszedł do Azji grać za miliony przed Cristiano

9

@macio_944 Gdyby umieli czytać miałbyś poważne problemy

3

@lajcior kwas, kryształ i trawę

3

Ale po co o tym piszecie?

1

@Rifek tutaj są ludzie co sprawiają wrażenie botów

0

@Faro Przecież kręgosłup ekipy albo ma kontuzje albo problemy z powrotem do formy. Na ten moment na pewno nie są dla mnie top1 wśród faworytów

2

@Ptasior Nie no w dwumeczu obu robimy. Oby jutro Betis sprzątnął Materace

5

@Comentateiro jak się z @Popitek12 spotykam to też mnie ciągle pyta o samice.

1

@Bykunn film moim zdaniem średni, ale ścieżka dźwiękowa świetna

1

@fefu53 poczekaj chwilę spytam GPT

1

No moim zdaniem chłopak odlatuje z tymi swoimi dobrymi występami na boisku xd

1

@maroon a to on w ogóle jest jeszcze piłkarzem? xd

3

@macio_944 Sernik bez rodzynek to jak Barca bez straconej bramki. Niby można, ale coś ewidentnie nie pasuje xd

0

@Andi18 Acz wcześniej dali radę Celcie i ostatnio w lidze też są na fali. Uważać trzeba

2

@mekston Marsz Gwardii Ludowej

1

@Prorokk zrobili syf to nie ma się co dziwić

1

@Kazragore Stary żart, ale legia też stara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?