MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ebać real madryt
2
@blakkudium Tylko żeby im karnawału nie zrobili jak w 2014 xd
0
@July_6_BcN Twoja ulubiona impreza sportowa z przeszłości?
1
@July_6_BcN Moje ulubione. Ale jak nie masz sił to możemy zmienić dziedzinę Juliet
4
@FcPortoFan1999 Anglia Serbia twój ulubiony mecz na euro wiem. Ale ja jednak lubię trochę piłki w piłce pooglądać xd
2
Derby Włoch wydrukowane aż miło. Jedyny plus Polak Rodak
0
@July_6_BcN A jak ktoś darzy miłością platoniczną Platona?
1
To w finale mundialu lepiej z Hiszpanią czy Francją?
1
@Giwera Nicola zawieszony więc będzie chyba w klubie a nie na meczu xd
1
@MirusAmisz Nie no normalne wątki bywały dłuższe, a był też słynny sylwestrowy
2
@Giwera tam też gospodarze w dwunastu xd
1
@July_6_BcN Żadna praca nie hańbi. Kochanie klientów. Nie ma przypadków są tylko znaki.
0
@Kapitan9 każdy z tych graczy ma istotne wady imo (Nico najmniej) no ale za bardzo nie możemy wybrzydzać
0
@July_6_BcN dość rozwiązła się robisz Julio
1
11 na 10 oszuści dostają na mordę. I to chodzi w tym sporcie
0
@severius nie z nieba tylko z Madrytu xd
7
@majkiii u nich to akurat zwykła sobota xdd
4
@FcPortoFan1999 nadal więcej niż Pogoń
4
Mój nastrój na ten moment dzień po powrocie z bana
0
Sędzia dostał na słuchawkę, że McKennie faulowany to odgwizdał karnego na bernabeu xd
0
@Bolton a dwunaste było, że palestyńskie dzieci to terroryści?
0
I znowu trzeba Termalice kibicować xd
10
@Arden średnia wysoka bo @Comentateiro zawyża
2
@Kozinho. Może jeszcze z gołymi stopami xd
0
@VegetaPolska może Idze by podkupił psycholog co by musiała nową znaleźć
0
@FCB24 Może żółtą. Raz pamiętam nawet jak tak oszukali bo zawołali go do ewidentnie tylko żółtej ale niby jako bezpośrednia czerwona i dał żółtą tylko to była druga więc wyleciał.
1
@FcPortoFan1999 póki co to oni mają ze trzech rajoviców xd
0
@Cule1234 a tu cyk obniżenie belki i skoki przed 200 m XD
1
@szymonekk myślą nad taką zmianą, ale zobaczymy co z tego będzie. Oby
0
A ja myślałem, że casemiro to już odszedł od białych xd