10

Nawet drugim garniturem wstyd tak dostać bo to są piłkarze co powinni walczyć o skład dając z siebie maxa

2

@Kgorecki2500 to tak jak Maciej Kot

0

@kocuur Nie wiem jak się identyfikuje, ale z tego co kojarzę to ma/miała dziewczynę

1

@ProMILs I trzeba uważać bo materiały filmowe za darmo, ale deficyt na miliardy złotych

9

@Popitek12 Obywatelska jak u ciebie w całej rodzinie poza wujkiem

2

@michaleu Piłka kobieca tym się charakteryzuje. Acz Aitana faktycznie potwierdziła ostatnio, że jest hetero

5

@LeszekFCB Zapach chmielu najlepszy a i więcej odwagi się ma pod wpływem

2

@misterio TREE(3)[sześć na dwa] lepsze

2

@BojanKriKicz A jak się ma problemy to mogę liczyć na wyzdrowienie? xd

2

@DTMisTheBest Generalnie z tego co kojarzę to akurat ludzi rzadko atakują. Ale jak się poczyta i poogląda co potrafią zrobić wszystkiemu innemu to robi mega wrażenie.

0

@BezglutenowyPedri Na szczęście nie mam. A co do domowych sposobów to niestety nie znam nic co by mi pomagało.

2

@DTMisTheBest Orka po człowieku drugie najstraszniejsze zwierzę na Ziemi

1

@FcPortoFan1999 Nie do kadry go!!!

0

@Chimera Pierwsza się kończy śmiercią Boromira, a druga ratunkiem dla oblężenia Helmowego Jaru.

2

@Laminedependencia W pucharze do meczu z Betisem i nami też grali fatalnie. Bramkarz ich ratował z drużynami spoza premiera xd

0

@Chimera Moim zdaniem dwójka. Trzecia może nawet najgorsza, musiałbym się mocniej zastanowić

5

@Popitek12 Najgorzej to jak ci ktoś puka królową na boku

0

@norbi77 tylko oni punkty tracili już przed

1

Gyokeresz widząc formę Polaków przed barażami
https://zapodaj.net/plik-m8vNtFydpK

8

Jeszcze jeden i remis w dwumeczu xd

7

Trochę lodu przed domem, więc się lekko ślizgnąłem i już widzę manzano wskazującego na 11 metr

2

@xXFanBarcyXx Patrząc po grze to już dawno odpuścili xd

3

@DTMisTheBest szybko ale niebezpiecznie

0

@clyde znalazłaś sobie nihilistę?

0

@agaFCB osoby singielskiej

3

@Popitek12 to wolniej biegaj Popi

1

@Bzyczekk z NFL oglądam tylko koncerty w przerwie finału xd A z kosza to Bulls za MJ i generalną estetykę

0

@Encore a mecz gwiazd niech zmienią na Bałkany kontra reszta

1

@tomek8756 no było już pite parę razy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?