MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Nawet drugim garniturem wstyd tak dostać bo to są piłkarze co powinni walczyć o skład dając z siebie maxa
2
@Kgorecki2500 to tak jak Maciej Kot
0
@kocuur Nie wiem jak się identyfikuje, ale z tego co kojarzę to ma/miała dziewczynę
1
@ProMILs I trzeba uważać bo materiały filmowe za darmo, ale deficyt na miliardy złotych
9
@Popitek12 Obywatelska jak u ciebie w całej rodzinie poza wujkiem
2
@michaleu Piłka kobieca tym się charakteryzuje. Acz Aitana faktycznie potwierdziła ostatnio, że jest hetero
5
@LeszekFCB Zapach chmielu najlepszy a i więcej odwagi się ma pod wpływem
2
@misterio TREE(3)[sześć na dwa] lepsze
2
@BojanKriKicz A jak się ma problemy to mogę liczyć na wyzdrowienie? xd
2
@DTMisTheBest Generalnie z tego co kojarzę to akurat ludzi rzadko atakują. Ale jak się poczyta i poogląda co potrafią zrobić wszystkiemu innemu to robi mega wrażenie.
0
@BezglutenowyPedri Na szczęście nie mam. A co do domowych sposobów to niestety nie znam nic co by mi pomagało.
2
@DTMisTheBest Orka po człowieku drugie najstraszniejsze zwierzę na Ziemi
1
@FcPortoFan1999 Nie do kadry go!!!
0
@Chimera Pierwsza się kończy śmiercią Boromira, a druga ratunkiem dla oblężenia Helmowego Jaru.
5
@Jakchcesz Klasyk
https://obrazkowo.pl/dfdc03754a1c0b434fef8378a7d2aa29/Wybory-miss-gruby-facet-komentuje-ta-ma-krzywy-nos-a-ta-jest-spasiona-jak-%C5%9Bwinia-o-jakie-krzywe-nogi
2
@Laminedependencia W pucharze do meczu z Betisem i nami też grali fatalnie. Bramkarz ich ratował z drużynami spoza premiera xd
0
@Chimera Moim zdaniem dwójka. Trzecia może nawet najgorsza, musiałbym się mocniej zastanowić
5
@Popitek12 Najgorzej to jak ci ktoś puka królową na boku
0
@norbi77 tylko oni punkty tracili już przed
1
Gyokeresz widząc formę Polaków przed barażami
https://zapodaj.net/plik-m8vNtFydpK
8
Jeszcze jeden i remis w dwumeczu xd
7
Trochę lodu przed domem, więc się lekko ślizgnąłem i już widzę manzano wskazującego na 11 metr
2
@xXFanBarcyXx Patrząc po grze to już dawno odpuścili xd
3
@DTMisTheBest szybko ale niebezpiecznie
0
@clyde znalazłaś sobie nihilistę?
0
@agaFCB osoby singielskiej
3
@Popitek12 to wolniej biegaj Popi
1
@Bzyczekk z NFL oglądam tylko koncerty w przerwie finału xd A z kosza to Bulls za MJ i generalną estetykę
0
@Encore a mecz gwiazd niech zmienią na Bałkany kontra reszta
1
@tomek8756 no było już pite parę razy