0

@VegetaPolska bo letnia siatkówka to ta na plaży

4

1 Tottenham


4 Arsenal


Wszystko kwestia przedstawienia danych

0

3

@RoberDzik Można sobie rękę z cwiakala podać

3

Flick Dieter Hansi:

0

@Cule1234 kolarstwo?

0

@Popitek12 Owłosienie ciała

5

@July_6_BcN Jeśli post jest prawdziwy to gościowi potrzebna jest pomoc psychologiczna zresztą jak i każdej innej osobie która grozi zrobieniem sobie krzywdy by wpłynąć na swoją osobę partnerską.

0

Tym bardziej bawi, że Kante na Euro był najlepszym francuskim piłkarzem grając w Arabii xd

0

I można wyłączyć. Milan coś gra czy jak zwykle? @michaleu @Karol145

0

@Comentateiro U mnie z ostatnich 100 wszystkie były zimne i lane w mordę

1

Gabriel kapitalny zawodnik, ale symulant mocny. Już z wolves mocną pajacerkę odstawiał

2

@BARCA1899Messi Mogę się mylić, ale obstawiam, że tak ustalił trener ze sztabem medycznym i samym piłkarzem

0

Czikago welcum to

0

@Lionel_Messi10 Zdradzę ci sekret: możesz nie odpowiadać xd

0

@Lionel_Messi10 W sumie pasuje do Leo, ale on chociaż ma/miał stresującą pracę

3

@JanuszKorwinMikke Ja bym chciał żeby Lapcio zadzwonił do Artety i powiedział mu, że może u nas podłogi myć

0

@Lionel_Messi10 Nie ma to jak racjonalne rozwiązania problemów i radzenie sobie z emocjami xd

1

0

@Lionel_Messi10 po 0:3 z Sonem w pierwszej kolejce macie lidera? Dziwna ta mls

2

@MichuZ44 A mi tam Rafa się podobał. Klasycznie świetnie w obronie, a z przodu posłał parę ładnych piłek. Najgorzej to jak ściągnął lewemu z głowy piłkę

1

@FcPortoFan1999 tzw. Odwrotna Arka Gdynia xd

1

Widelce nie dają rady Miastu Doznań

0

@FajfusLodowy Jako dotacja celowa może, ale jak wejdziesz w temat stadionów to chyba jedne z najgorszych

0

No i Fati obecnie na pewno blisko bycia naszym najlepszym napastnikiem xd

0

@Safrani i na którą do roboty

3

Słaby start - dobre wejście w drugą połowę. Tak wygląda schemat niemal wszystkich naszych meczów w tym sezonie.

0

Pedri za Lewego i Bernala na "9" bo widać, że ma chłopak wykończenie ostatnio xd

0

@Nazio_87 obecnie wydaje się, że od Widzewa sporo zależy

0

@Esteban_ ciekawe czemu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?