MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska bo letnia siatkówka to ta na plaży
4
1 Tottenham
4 Arsenal
Wszystko kwestia przedstawienia danych
0
@JanuszKorwinMikke Nie
3
@RoberDzik Można sobie rękę z cwiakala podać
3
Flick Dieter Hansi:
0
@Cule1234 kolarstwo?
0
@Popitek12 Owłosienie ciała
5
@July_6_BcN Jeśli post jest prawdziwy to gościowi potrzebna jest pomoc psychologiczna zresztą jak i każdej innej osobie która grozi zrobieniem sobie krzywdy by wpłynąć na swoją osobę partnerską.
0
Tym bardziej bawi, że Kante na Euro był najlepszym francuskim piłkarzem grając w Arabii xd
0
I można wyłączyć. Milan coś gra czy jak zwykle? @michaleu @Karol145
0
@Comentateiro U mnie z ostatnich 100 wszystkie były zimne i lane w mordę
1
Gabriel kapitalny zawodnik, ale symulant mocny. Już z wolves mocną pajacerkę odstawiał
2
@BARCA1899Messi Mogę się mylić, ale obstawiam, że tak ustalił trener ze sztabem medycznym i samym piłkarzem
0
Czikago welcum to
0
@Lionel_Messi10 Zdradzę ci sekret: możesz nie odpowiadać xd
0
@Lionel_Messi10 W sumie pasuje do Leo, ale on chociaż ma/miał stresującą pracę
3
@JanuszKorwinMikke Ja bym chciał żeby Lapcio zadzwonił do Artety i powiedział mu, że może u nas podłogi myć
0
@Lionel_Messi10 Nie ma to jak racjonalne rozwiązania problemów i radzenie sobie z emocjami xd
1
@Katalończyk 99 *legia
0
@Lionel_Messi10 po 0:3 z Sonem w pierwszej kolejce macie lidera? Dziwna ta mls
2
@MichuZ44 A mi tam Rafa się podobał. Klasycznie świetnie w obronie, a z przodu posłał parę ładnych piłek. Najgorzej to jak ściągnął lewemu z głowy piłkę
1
@FcPortoFan1999 tzw. Odwrotna Arka Gdynia xd
1
Widelce nie dają rady Miastu Doznań
0
@FajfusLodowy Jako dotacja celowa może, ale jak wejdziesz w temat stadionów to chyba jedne z najgorszych
0
No i Fati obecnie na pewno blisko bycia naszym najlepszym napastnikiem xd
0
@Safrani i na którą do roboty
3
Słaby start - dobre wejście w drugą połowę. Tak wygląda schemat niemal wszystkich naszych meczów w tym sezonie.
0
Pedri za Lewego i Bernala na "9" bo widać, że ma chłopak wykończenie ostatnio xd
0
@Nazio_87 obecnie wydaje się, że od Widzewa sporo zależy
0
@Esteban_ ciekawe czemu xd