MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde jak smok pilnujący lodówki sobie odpuści to może coś zjem
5
@LeoMessiiBarcaPepa Nie ma to jak porównywać social media do prywatnych rozmów
1
@agaFCB W sumie nie mam pojęcia. Ja nawet już w związku nikomu nigdy nie wysłałem
2
@July_6_BcN już myślałem, że płyniesz w worku @Kessie do Zimbabwe
0
@Comentateiro Oj nie liczył bym że to kwestia niezależności. Już prędzej, że właśnie lobbying mega korporacji zadziałał
5
@Rastafarnianin ale ekipę żeście zmontowali xd
11
@Jakchcesz widocznie owacja w naszym sejmie była za krótka xd
22
Challenge z hiszpańskimi sędziami i ich ego nic nie zmieni. Już widzę jak manzano wezwany na żądanie klubu zmienia swoją decyzję z boiska xd
0
@Faro Diego Simeone co tydzień w gabinecie
8
Dzień dobry, chyba że dla madrycioków to dzień zły
4
@Kozinho. Moją fentanyl
2
@Jakchcesz no tak lepiej zginąć z rąk @Encore niż zombie
0
@Popitek12 chyba urodziny 60 patrząc ile komentarzy zgłaszasz
4
@Popitek12 Glory Glory Man utd
1
@Filipem W tym roku mogą mieć 18 dopiero od 50 dni także jakiś super spóźniony nie jesteś
1
@Jakchcesz no chyba, że taki Dembele on to jest zagadką
1
@Arkon Małgorzata Braunek w Potopie dla mnie mocna kandydatka
0
@Criss18Barca Nie. POzdrawiam
5
@kundee widocznie zdjęcie bydlaka nie przypadło do gustu
0
@Faro Film niedostępny jak koleżanki Kucharka
2
@Arden no nie wiem ten od Szczeny coś tam śmiga
3
@July_6_BcN musisz sobie jakieś promocje załatwić bo przegrywasz wojnę propagandową
1
@Kibol_83 to nawet w jenach będzie za dużo xd
1
@PatrychoO zawsze myślałem, że Dodi jest biały
2
@blakkudium Mega szkoda tej wpadki z Materacami
0
@FcPortoFan1999 Zgranie taktyczne często wygra ze zlepkiem gwiazd
1
@Comentateiro może jeszcze zasługa Rogali xd
4
@Sulimo Bodo też ma gorszych piłkarzy od interu
2
Jaga chyba powtórkę z Lecha z Fiorentiną chce zrobić xd
0
@IMBALEO Na bramce też