0

@clyde jak smok pilnujący lodówki sobie odpuści to może coś zjem

5

@LeoMessiiBarcaPepa Nie ma to jak porównywać social media do prywatnych rozmów

1

@agaFCB W sumie nie mam pojęcia. Ja nawet już w związku nikomu nigdy nie wysłałem

2

@July_6_BcN już myślałem, że płyniesz w worku @Kessie do Zimbabwe

0

@Comentateiro Oj nie liczył bym że to kwestia niezależności. Już prędzej, że właśnie lobbying mega korporacji zadziałał

5

@Rastafarnianin ale ekipę żeście zmontowali xd

11

@Jakchcesz widocznie owacja w naszym sejmie była za krótka xd

22

Challenge z hiszpańskimi sędziami i ich ego nic nie zmieni. Już widzę jak manzano wezwany na żądanie klubu zmienia swoją decyzję z boiska xd

0

@Faro Diego Simeone co tydzień w gabinecie

8

Dzień dobry, chyba że dla madrycioków to dzień zły

4

@Kozinho. Moją fentanyl

2

@Jakchcesz no tak lepiej zginąć z rąk @Encore niż zombie

0

@Popitek12 chyba urodziny 60 patrząc ile komentarzy zgłaszasz

4

@Popitek12 Glory Glory Man utd

1

@Filipem W tym roku mogą mieć 18 dopiero od 50 dni także jakiś super spóźniony nie jesteś

1

@Jakchcesz no chyba, że taki Dembele on to jest zagadką

1

@Arkon Małgorzata Braunek w Potopie dla mnie mocna kandydatka

0

@Criss18Barca Nie. POzdrawiam

5

@kundee widocznie zdjęcie bydlaka nie przypadło do gustu

0

@Faro Film niedostępny jak koleżanki Kucharka

2

@Arden no nie wiem ten od Szczeny coś tam śmiga

3

@July_6_BcN musisz sobie jakieś promocje załatwić bo przegrywasz wojnę propagandową


1

@Kibol_83 to nawet w jenach będzie za dużo xd

1

@PatrychoO zawsze myślałem, że Dodi jest biały

2

@blakkudium Mega szkoda tej wpadki z Materacami

0

@FcPortoFan1999 Zgranie taktyczne często wygra ze zlepkiem gwiazd

1

@Comentateiro może jeszcze zasługa Rogali xd

4

@Sulimo Bodo też ma gorszych piłkarzy od interu

2

Jaga chyba powtórkę z Lecha z Fiorentiną chce zrobić xd

0

@IMBALEO Na bramce też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?