MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rafalloxfcb Ludzie pamiętają gdzie oni byli w jego wieku i nie mogą się powstrzymać xd
1
Bernala dostał 4 za decyzję Flicka??? xd
1
@RosjaninBut Pomijając samą istotę wątku to żonglerka liczbami w iście goebbelsowskim stylu xd
0
@Transu96 *następca
7
@AmigoBlancos Powiedziałbym, że ładnie przyszłość przewidujesz ale patrząc na wasze popisy to chyba nie za wiele jest szczęściu zostawiane
xd
2
A i tak najbardziej mnie rozjebało jak pajac grado stojąc pół metra od Rafy nie odgwizdał faulu xd
1
@Nazio_87 No u nas rządowi też mają gwizdane pod siebie
3
Widzę, że niektórzy nie znają zasady: jak grasz źle to można ci nielegalnie bramki strzelać.
Ja też nie xd
1
Jak tak wygląda "Liga Negreiry" to jakie wały byłby w tej "normalnej" xd
0
Puk, puk!
Kto tam?
César Soto Grado
Wszyscy trzej wypierdalać
4
Ale teraz to już na pewno opublikują nagrania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Ale pamiętajmy, że "jak łapać kontuzje to teraz" XD
5
@boosterman 400 procent niezła skuteczność
4
Słaby ten Yamal. Ja w jego wieku na orliku wszystko strzelałem
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@tribo Oczywiście jest taka opcja. Przepis chyba mówi o wpłynięciu zachowania bramkarza na oddającego uderzenie, więc nie musi ale może jeśli uzna, że spełnia jakieś tam kryteria
0
Yamal za dużo się tutaj naczytał tego narzekania na strzelanie z karnych to prawilnie chłopak oddał jedenastkę xd
2
Jest stabilna skuteczność?
Jest stabilna
Jest dobra?
Jest stabilna
xd
1
To Iga musi ze dwa szlemy wygrać
0
Niemcy co? Jajco
5
Jednak Fis dobrze robią, wszystko jest w porzadku
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Kobayashi na suicide watch xd
0
Jakby odwołali to chyba by do seppuku doszło xd
1
@Kapitan hawk na życzenie xd
0
@tribo jak narty komuś zjadą to jeden
6
Australia dzisiaj poza zasięgiem
0
Ja bym im buty pomierzył xd
1
@July_6_BcN #RaphiniaDidNothingWrong jedyna słuszna opcja
0
@Chucky Sorry, you have been blocked.
0
@Nieznajomy Jak trzeba to trzeba. Ewentualnie z tych słabszych, albo jeszcze zwiększyć liczbę
0
@Deathwing112 Słabo, że sędziują nacje co skaczą w danych konkursach