MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
"zachowanie otamendiego też pokazało, że ma coś z głową nie wiem co chcial tym pokazać, że wygrał kupiony puchar świata? Brawo ????"
Wiadomo z jakiej strony xd
@Kapitan hawk
0
@Ignareks Ambasada uważa, że w zasadzie są tacy sami
27
I widzicie sędziowie mylą się w obie strony.
Raz na korzyść realu, a innym razem na niekorzyść ich rywali
2
@AmigoBlancos Poprzeczka zawieszona widzę wysoko xd
7
Ciekawe w której minucie sędzia przekręci Benifkę
0
@Arden przedłużył kontrakt to na chwilę mają spokojnie w miarę
0
@Filipem no Rafa też kiedyś jednego karnego nie strzelił także chyba trzeba dzwonić do Mascherano
1
@Hosh Jak ma kontrakt to mogą mu skoczyć. Co jak ktoś chce odejść to też może parę pensji klubowi rzucić i elo?
2
@Bilon87 real madryt w lm za Zidana to mocna zbrodnia
0
@PatrykBarca A moim zdaniem jakość piłkarska nie ma wpływu na prawdziwość wypowiedzianych przez niego słów. Co nie znaczy też że miał rację
0
@partymaker W Stambule to potrafią. Pamiętam jak Werner z zatyczkami grał z Besiktasem
0
Widzisz Inter można na legalu z nimi wygrywać
1
@AmigoBlancos i znowu prowokuje
5
Ukarani to my zostaliśmy xd
1
@Arden na pewno lepszy profil niż lautaro, ale skuteczność też nie porywa
1
@Filipem PSG jak zapłacili 45 za zdobywcę złotej piłki to też wstyd dla nich? xd
1
@Filipem Pieniądz nie śmierdzi
6
@AmigoBlancos Linia pomocy w stylu Deschampa xd
1
@Encore to tak jak większość osób
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore to trochę lepiej choć obecnie na jedno wychodzi
0
@Encore ty jesteś fanem Man utd i Ferrari? xd
0
@mekston a jedynka rankingu, bo ja o innym myślałem
0
@Starrk Samo widmo otrzymania takiej reakcji jak ta na finał serialu pewnie wystarczająco zniechęca. Też bym się skłaniał, że po śmierci ktoś inny to spróbuje zamknąć
0
@Faro Cóż dostali wszystkie minuty jakie by Dro dostał xd
3
Wczoraj w skokach niezły wałek
Miał być konkurs duetów, a skakali pojedynczo
1
@Kubajnos345 ja tam nic do niego nie mam.
Nawet szacunku
1
@Edoss Czemu odrzucasz Samsunga?
2
@esem91 Oglądanie porno to zdrada twoim zdaniem?
1
@blakkudium jak dostał pensję w proporcji do formy ostatniej to zarabia chyba mniej ode mnie xd
4
@Criss18Barca Oczywiście że protesty i presja mają wpływ na sędziów. Po to już małolaty uczą kłócenia się o każdy aut xd