26

Ja też śledzę pieniądze od dziecka

0

@Frimpong ty to akurat powinieneś być fanem Marka mając w pamięci Anfield xd

2

@heniusss To mamy mocno odmienne podejścia. Ja generalnie mam luźne przywiązanie do konkretnych określeń, więc to czy nazwę kogoś artystą zupełnie nie znaczy, że reprezentuje ta osoba jakiś minimalny poziom. Natomiast konsumpcja muzyki u mnie to głównie słuchanie nagrań, więc jeśli mam do wyboru utwór 9/10 napisany przez 20 osób i taki 8/10 napisany przez wykonawcę to praktycznie zawsze wygra ten pierwszy.

1

@ranger3120 a to u sąsiada w sadzie xd

3

@heniusss No nie słuchałem na żywo więc co do faktycznego brzmienia i tańca się nie wypowiem. Natomiast jako fan muzyki pop regularnie słucham jej niektórych kawałków. Co do pisania muzyki to raczej nie ma to dla mnie większego znaczenia w żadnym wypadku.

1

@heniusss Taylor ma dobre utwory no, ale nie te ostatnie zdecydowanie

4

@blakkudium Ale po co on się wypowiada skoro Selekcjoner Czesław Michniewicz wszystko pięknie wyjaśnił w programie Hejt Park u Krzysztofa Stanowskiego xd

4

@Bolton środa dzień loda

4

Niech zagra pół roku życia to w lecie i on i klub będzie w komfortowej sytuacji

2

Ale ewentualna wygrana Portugalii na mundialu to byłby content xd

0

@czosnekfcb poczekaj na modę na noszenie worków na sobie

4

@gumaz jak się pod zaborami urodził to ciężko żeby miał obywatelstwo

7

Mocny kocur tyle można powiedzieć

37

Przy takim oblodzeniu człowiek może się poczuć jak biali w polu karnym xd

4

@BorzyKrzys jutro raczej "uszanowanie kierowniku złoty" xd

6

Cubarsi jest jechany (i często słusznie) ale Maldini gra ostatnio może nawet gorzej

1

@BorzyKrzys to gracza czy dziesięciu?

2

1

A Kapitan Ameryka to na mundial oszczędzany czy o co chodzi @michaleu

8

@Popitek12 Dla asencio za stara

0

A(utobus)llegriball znowu w natarciu

31

Dla techniki strzału Olmo również można chodzić na stadion

1

Milan 45 minut spóźnienia wejścia na boisko, ale może w drugiej połowie się uda xd

0

Soule prawa noga do tramwaju

2

@escarabajo a jeszcze Fonseca pół sezonu był zawieszony

0

@Popitek12 Akurat o tobie nic tam nie ma Popi

4

12

Takimi meczami irytuje się madryli

0

@kamyk_23 u was w USA to kulturka za to

1

Japonia brawo bardzo sympatyczny naród. Po 45 to przyjemnie się na nich patrzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?