MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LjakRoberciik znowu Slytherin przekręcony? #stopthecount
0
@FcPortoFan1999 Bo wydajesz się ciekawym człowiekiem Oski, plus ciekawi mnie muzyka wielu osób ale wiem, że z tobą nie trzeba długo czekać na odpowiedź jak nie jesteś w robocie xd
0
@FcPortoFan1999 No to może być top10
2
@misterio 90 procent contentu transferowego na tym polega. Cóż nam pozostało
0
@Czajka90 jego to i Tomori potrafi schować
0
@FcPortoFan1999 Dobra jakby ktoś ci pistolet przystawił do głowy i kazał podać ulubiony utwór to co byś wskazał?
0
@FcPortoFan1999 Oskar co tam słuchasz?
4
@arasz1819 W końcu sami doszli do tego ciężkim lobbingiem
2
@PatrychoO Tylko bez spojlerów bo bany polecą xd
3
@Kgorecki2500 W sumie spodziewałem się Śląska Wrocław, ale w zasadzie sukcesy mają podobne
1
@Sysia11 Ja tam mam wywalone jajca w jego przyjście
I jeszcze wywalone jajca
4
Dawidowicz w Rakowie - mocne wzmocnienie pozostałych 17 drużyn xd
1
@Bolton Czyli jesteś WOKE?
0
Oby tylko kamraci nie sfałszowali wyników
3
@AssisMoreira -6/9 - odejmując punkt za każdą lm białych
2
@Munio ja tam wolę DP
2
@fcbarcafan19 skąd oni tam marchewki biorą
1
@July_6_BcN ty tam ogarniaj jakieś magiczne maści i kursy masażu dla Pedrusia a nie jakieś szarlotki
0
@esem91 skąd ten wniosek? Sam Martin przecież w poprzednich starciach swoje babole miał
1
Ale co z bruggią przegraliśmy top8 to nasze xd
1
Dublet Lewego, a alexy i fabregasy będą pisać, że się skończył
2
To dzisiaj poproszę proporcję xG do goli jak z Sociedad ale w drugą stronę
7
@StevenGastonMartin99 co?
3
@Sysia11 ładnie do pustej @Luciano99 wystawiłaś
0
@Pedri16Future Ciekawe czy będzie długość spodni w kroku jak niektóre szkoły mają ze spódnicami xd
2
Bach Bach faza pucharowa nadchodzi
1
@BARCA1899Messi to w Championship tak jest przynajmniej według hajty. Naprawdę ten system funkcjonuje w jednej fazie play-off mls
0
@Roobo Bush to samo mówił także to akurat nic nowego
4
@Ignareks Jak wygramy wszystkie mecze do końca to mamy mistrza
1
@Dieselzor villarreal to dostał od słabiutkiego ajaxu jak już tak się sugerujemy lm xd