MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 no raczej nie masz tu za wielu pisarzy jako konkurentów xd
3
@clyde walczy o złotą piłkę
2
@Kessie kuzyn Haalanda, klient fryzjera Gyokeresa. Ależ legendy mamy w tej lidze
2
@Safrani ni mom pojeńcia jakie novinky
0
Dawać Barnsley jeszcze dwie i zaczynamy zabawę
4
@kuz natomiast rudiger...
4
@tomek8756 i tak najlepszy jest Eintracht z bilansem 33-33
1
@FcPortoFan1999 za pracę w realu mój głos ma xd
0
@PiotrR przecież tego arbeloe to oni będą po kątach rozstawiać xd
1
@partymaker to do Liverpoolu za slota się go spuści
1
@krol211 te "own ideas" z wczoraj to ja już w b klasie widziałem xd
0
@Nazio_87 Florek dostanie tacką?
7
A moim zdaniem real powinien wziąć Xabiego Alonso. Gość zrobił majstra z Neverkusen i prawie sezon bez porażki. Aż dziwne, że nie ma żadnych plotek o zatrudnieniu go
0
@Faro Cóż nadal mogą to zrobić np. w lecie. Ale jednak Maresca to też trochę taki Xabi jeśli chodzi o osiągnięcia
0
@Popitek12 3000 milionów to nawet Simeone nie dostaje Popi
1
@Popitek12 Ile chcesz 3000 tys. ?
1
Może Simeone to o perezie jednak do Baska krzyczał xd
1
@novy1899 to mówię przecież
0
@novy1899 Na razie to klops xd
1
A pamiętacie artykuły o zmęczeniu i możliwości odejścia Flicka? Wychodzi, że to zwalnianie trenerów białym tak go męczy xd
5
Przegrał z szatnią, przegrał z nami to musiało się tak skończyć
1
#MuremZaXabim .
5
Terrorysta z Rosario nie da się zdetronizować
1
@DragonxNF możesz w sumie obejrzeć pierwszy sezon bo broni się on jako oddzielny twór jako że był tak planowany na start
2
@Borry zahavi? ?
1
@RozowaPantera tyle co Ronaldo goli w fazie pucharowej mundiali
3
@Bobo25 Pedri to nasz mózg i on zawiaduje środkiem pola i robi to znakomicie i uważam, że najsłabsze spotkania Barca gra przy braku Hiszpana.
Potem Rafa i trzeci młody
19
Trzoda chlewna z rejonu Kastylii powinna zgiąć szyje
0
@El Plutoninho dla nas na lepsze faktycznie
12
Gdzie jest Eto jak go potrzeba