1

@NeroTFP1 no raczej nie masz tu za wielu pisarzy jako konkurentów xd

3

@clyde walczy o złotą piłkę

2

@Kessie kuzyn Haalanda, klient fryzjera Gyokeresa. Ależ legendy mamy w tej lidze

2

@Safrani ni mom pojeńcia jakie novinky

0

Dawać Barnsley jeszcze dwie i zaczynamy zabawę

4

@kuz natomiast rudiger...

4

@tomek8756 i tak najlepszy jest Eintracht z bilansem 33-33

1

@FcPortoFan1999 za pracę w realu mój głos ma xd

0

@PiotrR przecież tego arbeloe to oni będą po kątach rozstawiać xd

1

@partymaker to do Liverpoolu za slota się go spuści

1

@krol211 te "own ideas" z wczoraj to ja już w b klasie widziałem xd

0

@Nazio_87 Florek dostanie tacką?

7

A moim zdaniem real powinien wziąć Xabiego Alonso. Gość zrobił majstra z Neverkusen i prawie sezon bez porażki. Aż dziwne, że nie ma żadnych plotek o zatrudnieniu go

0

@Faro Cóż nadal mogą to zrobić np. w lecie. Ale jednak Maresca to też trochę taki Xabi jeśli chodzi o osiągnięcia

0

@Popitek12 3000 milionów to nawet Simeone nie dostaje Popi

1

@Popitek12 Ile chcesz 3000 tys. ?

1

Może Simeone to o perezie jednak do Baska krzyczał xd

1

@novy1899 to mówię przecież

0

@novy1899 Na razie to klops xd

1

A pamiętacie artykuły o zmęczeniu i możliwości odejścia Flicka? Wychodzi, że to zwalnianie trenerów białym tak go męczy xd

5

Przegrał z szatnią, przegrał z nami to musiało się tak skończyć

1

#MuremZaXabim .

5

Terrorysta z Rosario nie da się zdetronizować

1

@DragonxNF możesz w sumie obejrzeć pierwszy sezon bo broni się on jako oddzielny twór jako że był tak planowany na start

2

@Borry zahavi? ?

1

@RozowaPantera tyle co Ronaldo goli w fazie pucharowej mundiali

3

@Bobo25 Pedri to nasz mózg i on zawiaduje środkiem pola i robi to znakomicie i uważam, że najsłabsze spotkania Barca gra przy braku Hiszpana.

Potem Rafa i trzeci młody

19

Trzoda chlewna z rejonu Kastylii powinna zgiąć szyje

0

@El Plutoninho dla nas na lepsze faktycznie

12

Gdzie jest Eto jak go potrzeba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?