MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
biali słabiutko no i pozostaje im tylko życzyć utrzymania formy w niedzielę xd
0
@kanver_ przegrała też w sumie chyba
3
ZŁOTA PIŁKA FCBARCA.COM: @misterio Największa wartość dla mnie bo jedyny użytkownik, które regularnie skłania mnie do przeczytania dłuższych wpisów, głównie tych o fizyce.
DEBIUT ROKU: Rooney Bardagji
SOMSIAD ROKU: @VegetaPolska bez niego byłoby tu pusto jakoś
CYKLISTA ROKU: @Luciano99 mój ulubiony cykl czyli komentarze po meczu od wszystkich płaczków
PROROK ROKU: @FcPortoFan1999 tylko trzeba obstawiać odwrotnie do jego słów i skuteczność idealna
ALMA DE LA RAMBLA: @Jakchcesz podobne luźne podejście jak ja do komentowania stąd najczęściej losowo jego komentarze mnie bawią
0
@Kubix93 piłkarsko widać, że odstaje, ale mocno nadrabia zaangażowaniem
0
Allegri czaruje
5
Wygranie sekstetu nawet we Francji robi ogromne wrażenie
0
@buglikos akurat bez mbappe mają lepsze statystyki wygranych
0
@Gaucho Może dostosowuje się pod rywali. Haram vs haram
8
@reloaded dokładnie powinni się smucić, że taką bramkę strzelił xd
1
Sekstet wraca do gry
1
@Mow_mi_Douglas Man utd 200% zgody, ale w Chelsea to nie powiedziałbym, że jest bajzel
7
@ZwyklyCuler48
Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.
0
@Faro Flickwagon
8
"Znają go doskonale i wiedzą, że to bardzo dobry chłopak"
Pewnie dzień dobry na klatce mówi xd
2
@blakkudium Brakuje już tylko 30 żeby brakowało 30
5
@Rastafarnianin jam był dał jeszcze wymóg samooceny atrakcyjności i odpowiedzi czy ma się ładne koleżanki dla wszystkich 6/10 i niżej xd
3
@Antimadridista_WR meczyki i sport.pl podobny syf
0
Czyli co płacą z 10% pensji i wraca za pół roku? Poza Mareczkiem to nie wiem komu w klubie służy taki deal
3
@michaleu jak miał wcześniej -0,7 to robi 10x
0
@Eklerek nie no dopóki nie prowadzą to oglądam xd
1
@gumaz Najbardziej dokuczał to na pewno @wpwelement
8
@esem91 Te "hity" premier league i tak są zazwyczaj do niczego
1
@michaleu Atletico Madryt i Artur szpilka - to musi być dobry projekt
2
Ale po co w stanach policja bawi się w pościgi z ludźmi skoro na legalu może ich rozstrzelać
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kubajnos345 znając materace to pewnie biali to biorą. Już z Sociedad grali fatalnie
0
@Roobo ale pamiętaj, że nie pytali go o imię walcząc z ostrym cieniem mgły
1
@gaucho104 200 komentarzy z czego z 10 dobrych xd
0
@July_6_BcN Bardaginho
1
@barcafan1789 no bo Xavi nie zbudował żadnego gracza xdd
1
Dyskusja tylko kapitana też przez większość sędziów jest już olewana i dają się otoczyć przez protestujących graczy