1

@gaucho104 200 komentarzy z czego z 10 dobrych xd

0

@July_6_BcN Bardaginho

1

@barcafan1789 no bo Xavi nie zbudował żadnego gracza xdd

1

Dyskusja tylko kapitana też przez większość sędziów jest już olewana i dają się otoczyć przez protestujących graczy

9

@Kgorecki2500 już cię skreśliłem z listy Polaków

18

@koz_yo teraz powiedz to nieoficjalnie

0

@Criss18Barca Ale z ławki też nie wchodzi ostatnio

2

@Andi18 panie nie obrażaj pan

5

"Raphinia przypomina mi moją babcię od momentu, gdy zmienil fryzurę. Styl biegu też mają podobny...
Wiem, że pochodzę zaledwie z polskiej wsi i nie znam się na modzie, ale zawsze myślałem, że koczek, to domena kobiet.
Przeraża mnie ten metroseksualny świat."
Notatnik to nie tylko wygląd strony ma z 2005 ale i użytkowników xd

1

@macio_944 Oj tak
"Ale nam wpierdola... Chociaż nieee... .my jutro nie przejdziemy Atletico. Nie lamentuje. Jestem obiektywny. Trzeźwo, bez fanatyzmu...przegramy jutro, a jeśli jakimś cudem przejdziemy Atletico to dostaniemy lanie od Barcelony. Żegnaj Xabi."
Ament

1

Czyli Rafa dwie to Negreira hat trick rozumiem? xd

4

@DragonxNF W podstawie raczej nie, ale jako poszerzenie składu oczywiście

0

@alekpalek Też tak myślę, chyba że Lewy ma jakiś problem

6

Z takich mniej oczywistych pochwał to mocno mi imponował Ericzek raz za razem przecinając zagrania rywali

6

@Comentateiro ty jeszcze to pamiętasz?

1

Fajnie by było wygrać jednak ten puchar skoro liga w klasyku przegrana

0

No takie 6:0 z białymi w finale to nawet może być

1

@KrwawiaceoczyVEB chyba normalne porównywać dwóch piłkarzy z tej samej pozycji

1

@michal26 hold Hansi's beer

0

@FioletoweOczy argument z autorytetu niespecjalnie do mnie przemawia

2

@Eklerek efekt nowej miotły xc

1

3

Nie ma się co oszukiwać fatalnie gramy. Jednocyfrowy wynik to totalna porażka z naszej strony

0

@Destroyer_of_Worlds Marco Rose był w kanale zero?

4

Znowu ten F(erran)abregas na "9"

0

Sancet Navarro nowy piłkarz

1

@PepGardiola No właśnie spodziewałem się, że mamy podobnie banalne uzasadnienie. Kiedyś tam uznałem, że stare mi się znudziło i ten obrazek mi się spodobał

1

@Criss18Barca I? Prezes to uwielbia rzucać opiniami bez puenty xd

2

@blakkudium klasycznie


0

@esem91 Osobiście nie wierzę, że Atleti wygrają, ale nie wiem co to ma do naszego meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?