MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gaucho104 200 komentarzy z czego z 10 dobrych xd
0
@July_6_BcN Bardaginho
1
@barcafan1789 no bo Xavi nie zbudował żadnego gracza xdd
1
Dyskusja tylko kapitana też przez większość sędziów jest już olewana i dają się otoczyć przez protestujących graczy
9
@Kgorecki2500 już cię skreśliłem z listy Polaków
18
@koz_yo teraz powiedz to nieoficjalnie
0
@Criss18Barca Ale z ławki też nie wchodzi ostatnio
2
@Andi18 panie nie obrażaj pan
5
"Raphinia przypomina mi moją babcię od momentu, gdy zmienil fryzurę. Styl biegu też mają podobny...
Wiem, że pochodzę zaledwie z polskiej wsi i nie znam się na modzie, ale zawsze myślałem, że koczek, to domena kobiet.
Przeraża mnie ten metroseksualny świat."
Notatnik to nie tylko wygląd strony ma z 2005 ale i użytkowników xd
1
@macio_944 Oj tak
"Ale nam wpierdola... Chociaż nieee... .my jutro nie przejdziemy Atletico. Nie lamentuje. Jestem obiektywny. Trzeźwo, bez fanatyzmu...przegramy jutro, a jeśli jakimś cudem przejdziemy Atletico to dostaniemy lanie od Barcelony. Żegnaj Xabi."
Ament
1
Czyli Rafa dwie to Negreira hat trick rozumiem? xd
4
@DragonxNF W podstawie raczej nie, ale jako poszerzenie składu oczywiście
0
@alekpalek Też tak myślę, chyba że Lewy ma jakiś problem
6
Z takich mniej oczywistych pochwał to mocno mi imponował Ericzek raz za razem przecinając zagrania rywali
6
@Comentateiro ty jeszcze to pamiętasz?
1
Fajnie by było wygrać jednak ten puchar skoro liga w klasyku przegrana
0
No takie 6:0 z białymi w finale to nawet może być
1
@KrwawiaceoczyVEB chyba normalne porównywać dwóch piłkarzy z tej samej pozycji
1
@michal26 hold Hansi's beer
0
@FioletoweOczy argument z autorytetu niespecjalnie do mnie przemawia
2
@Eklerek efekt nowej miotły xc
1
@FioletoweOczy xd
3
Nie ma się co oszukiwać fatalnie gramy. Jednocyfrowy wynik to totalna porażka z naszej strony
0
@Destroyer_of_Worlds Marco Rose był w kanale zero?
4
Znowu ten F(erran)abregas na "9"
0
Sancet Navarro nowy piłkarz
1
@PepGardiola No właśnie spodziewałem się, że mamy podobnie banalne uzasadnienie. Kiedyś tam uznałem, że stare mi się znudziło i ten obrazek mi się spodobał
1
@Criss18Barca I? Prezes to uwielbia rzucać opiniami bez puenty xd
2
@blakkudium klasycznie
0
@esem91 Osobiście nie wierzę, że Atleti wygrają, ale nie wiem co to ma do naszego meczu