MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Znowu ten F(erran)abregas na "9"
0
Sancet Navarro nowy piłkarz
1
@PepGardiola No właśnie spodziewałem się, że mamy podobnie banalne uzasadnienie. Kiedyś tam uznałem, że stare mi się znudziło i ten obrazek mi się spodobał
1
@Criss18Barca I? Prezes to uwielbia rzucać opiniami bez puenty xd
2
@blakkudium klasycznie
0
@esem91 Osobiście nie wierzę, że Atleti wygrają, ale nie wiem co to ma do naszego meczu
8
@MatBac1991 Tak jak Einstein powiedział - "nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarty Arsenal".
4
@macio_944 ale za alimenty to chyba normalnie do aresztu wsadzają
1
@AmigoBlancos czemu nie sześć tysięcy?
2
@PepGardiola a o co chodzi z twoim jeśli można spytać?
1
@July_6_BcN ale ty masz 26, a nie 62
30
@NeroTFP1 trochę jak cr7 mówiący, że nie obchodzi go Messi xd
0
@Herato nevile gary
3
@July_6_BcN to z espanyolem pewnie morfiny potrzebowałaś na uspokojenie
4
I bardzo dobrze
1
@July_6_BcN Nie no dla mnie właśnie wszystkie takie tezy to są teorie spiskowe, mocno niepoważne zresztą.
4
I jeszcze w temacie. Wiecie, że piramidę Cheopsa i Kleopatrę dzieli większa ilość czasu niż nas i Kleopatrę?
1
@July_6_BcN Ale co zrobił specjalnie? Uraz? Oszustwo sztabu medycznego?
0
@Kazragore Jak ma się zacząć coś dwoma albo więcej
0
@Criss18Barca bez Gagarina?
1
@Herato pochetino
0
Mnie zawsze ciekawi jaką wierzący mają wizje powstania świata.
0
@Criss18Barca Bezdyskusyjnie najlepszy
1
@blakkudium czas na Karla
1
@ViscaelBarca2007 Zgłaszali to rozumiem wiadomo dla kasy. Ale niektóre rekacje mnie mega bawiły jak się ktoś radował, że wyszło faktycznie zdradza żonę czy coś
1
@misterio Jak by była płaska to by było widać z Polski jak kosmici piramidy budowali
1
@ViscaelBarca2007 Najbardziej chory program w tv jaki widziałem. Acz polska wersja była trochę stonowana
0
@Colon To zależy od twoich przekonań. Nowoczesność ma swoje ogromne wady i zalety. Dlatego ja jestem w stanie zrozumieć zarówno kogoś kto powie "tak" jak i tego co uważa, że rewolucja przemysłowa i jej konsekwencje były katastrofą dla rodzaju ludzkiego
0
@gumaz Pomnik trwalszy niż ze spiżu sami sobie wybudują ci najwybitniejsi
1
@Faro Po prostu nie przyjmuję praktycznie żadnych wniosków z niczego. I nie namnażam bytów bez potrzeby tak jak Pan Ockham powiedział