7

@tomcias10 Najlepsza była ta przy sam na sam

0

@partymaker Dodać do tego dwie "wrzutki" Yamala do nikogo i Rekina na łyżwach i mamy nasz obraz w ataku przez większą część spotkania

2

@ViscaelBarca2007 Tylko, że jest jedna dziewiątka jak Haaland i gra w City xd

24

"Blik" nie przeszło, ale imię dla dziecka Joan Garcia powinno być ok

7

A już jutro białych wyjaśnia ten goacik
https://zapodaj.net/plik-X3BbeQAiXk

4

@Dieselzor dokładnie Popi

10

Jeszcze z pochwał to dzisiaj moim zdaniem znów Kounde na swoim dawnym poziomie, a i blisko bramki.

1

Co tam sąsiedzie? Skąd to zwątpienie?
xd

3

@ViscaelBarca2007 A i w meczu z Benifką Wojtek raczej nie robił takich cudów w pojedynczych interwencjach

2

@MirusAmisz Bo patrząc po reakcji i mimice to wygląda, że zaskoczył go ten drugi kontakt

2

Ale ten sędzia fatalny. Masa błędnych małych decyzji plus połowa przestojów bo się chce popisać jak Lahoz swego czasu

0

To zagranie Lewego to był kiks? Jak myślicie?

1

@damian16161212 Jeśli piłkarz gra źle jest krytykowany to akurat dobrze.

0

@Starrk 72 posiadania to puszcza w sparingach z b klasą nie ma xd

0

Masa złych decyzji i niedokładności. A tamci widać, że nabuzowani. Czuję dalsze ciężary w drugiej połowie

0

@Lucerfi A to są tacy co niezrozumiałą?

4

@Jakchcesz Ewentualnie niech Espanyol przegra to też będzie git

0

@Sulimo Idiotyczny wpis, ale paragraf na co?

2

Dzisiaj liczbę na szybkie rozstrzygnięcie co by Pedruś nie musiał wchodzić na tych bandytów, a może i to będzie ten raz jak i Yamal wcześniej zejdzie.

0

@Czyhrynski Kreatywna księgowość może cię tylko zawieźć do pewnego momentu

1

Jeszcze wyjdzie, że miał rację Pep z tym zdobyciem jednego punktu xd

8

@Criss18Barca Znając jego przyjaźń z izraelem to ja wiem jakie reparacje on nam może załatwić xd

0

@michal26 Wolę ale tam w sumie już jest wojna xd

0

@Criss18Barca Europa słabnie, Stany słabną - może jednak sprzymierzyć się z tym kto ich tak osłabia twoim zdaniem

1

@gumaz W zimie to ledwo norma jest robiona, ale w lecie właśnie 4/5 litrów dziennie

0

Na razie wygląda, że groźba dalszej przemocy ma przekonać władze Wenezueli do odstąpienia

0

@michal26 może teraz czas na atak na Japonię

1

@Faro Oczywiście. Teraz Pan element nawet nie pozwala mi Tsisipasa nazywać inaczej niż nazwiskiem

2

Dobrze, że nie mamy przykładów z historii, iż samo obalenie dyktatora przez siły zewnętrzne jest złym pomysłem.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_domowa_w_Libii_(2014%E2%80%932020)

0

Zbyt wąską kadrę mamy by go wypożyczyć teraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?