MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 z pustym kuflem?
0
@gumaz jeszcze jakby coś dobrego grali
0
@DTMisTheBest to teraz niech pokaże z sarną
0
@July_6_BcN czyli jednak nie Julian a psiecko z ciebie
0
@Filipem Akurat nie widziałem żadnych statystyk w temacie ale tak mi donoszą znajomi zajmujący się vr.
1
@fcbarcafan19 W internecie to od dawna tak jest niestety. Przecież pornografia jest tym co trzyma vr przy życiu.
0
@DragonxNF A nie no w skali świata to faktycznie fatalny rok i następne będą jeszcze gorsze. Ale może człowiek zdąży umrzeć do czasu czy coś.
1
@tomek8756 Jak taki dobry towar ktoś ogarnął to można i bez etanolu
3
@Luciano99 ale w kieszeni środkowy palec
1
@DragonxNF Jako, że zawodowo cykl roczny nie ma dla mnie żadnego odniesienia to raczej nie czynię żadnych osobistych podsumowań w tej skali. Ewentualnie sportowo - kulturowe i w tym aspekcie na pewno był to niezły rok.
7
"A kto zdobył najwięcej bramek ligowych dla Barçy w 2025 roku?"
Obstawiam, że nie Joan Garcia
0
@FcPortoFan1999 Jutro może też coś pokaże
0
@Azazel_Pazuzu This is my real madrid tak jak to Xabi powiedział xd
1
@FcPortoFan1999 Najgorzej to pewnie w nowosybirsku
2
@Popitek12 to się lustro nazywa Popi
1
@FcPortoFan1999 Dwie piosenki i po sprawie. Solo koncerty są pewnie dużo gorsze
0
@WiernyKatalonii @Danny Gaucho prawda to?
0
@DTMisTheBest oj grok się jeszcze dużo musisz nauczyć
0
@tadzik447 Pewnie segz
2
@July_6_BcN Typowy wpis w social mediach milion lat temu
5
@Bocheno1 Jak w miejscu publicznym to nie tylko psa możesz wystraszyć
0
@Criss18Barca Joshua Paul zapomniałeś
1
@Kessie Gorące dyskusje. Gorące mamuśki. Każdy ma coś swojego
0
@July_6_BcN ja wiem może zgrywasz niedostępną
4
@July_6_BcN chciałaś się załapać z @Kessie ?
6
If Pedri has million fans, then I'm one of them.
If Pedri has one fan, then I'm THAT ONE.
If Pedri has no fans, that means I'm dead.
0
@Prorokk wolę muzykę własnego wyboru
3
@Bolton Dokładnie więcej migrantów
1
@Filipem To tak jak właściciele zwierząt.
2
@kulek22 Przynajmniej bany za niewinność są stałym ELEMENTEM