MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore jak jeszcze ogarnie, że może materiały kierować do amerykańskich szurów to dopiero może zyskać sławę
1
@Kgorecki2500 ale ścieżka dźwiękowa dla mnie super
0
@APTAPT w piłce ręcznej łapią gości wpół a w koszu jak dotkniesz to faul gwiazdają
0
@Kozinho. Patrząc na zachowania zwierząt to u nich nadal nie jest to przedmiot sporów
5
Czyli to ostatni sezon
0
@Rastafarnianin nie da się załatwić popisu
5
To dopytywanie gości o ich słowa jest legalne???
0
@Szczygiel06 Jako ekstrawertyk zdecydowanie tak, acz dla mnie po świętach to 2 stycznia
0
@Czajka90 To na pewno, natomiast Romero wtedy mocny dzień konia miał więc różnie mogło być
0
@July_6_BcN zawsze możesz wyjść z pokoju
1
@mekston Jak na strategię Ferrari to i tak niezły wynik xd
3
@Arden ale pamiętajmy, że zjada go Arda Guler o którym nikt od miesiąca nie pamięta xd
7
Wiecie, że Holandia w 2014 nie wygrała mundialu mimo braku porażki w każdym z siedmiu meczów?
#Ciekawostka
2
@Laminedependencia mocny avatar u kolegi widzę
2
@Esteban_ żyto?
3
@Popitek12 Taniej kupić dopalacze po których umie się latać
1
@michaleu @Moderacja można takim bluzgami rzucać?
0
@July_6_BcN Nie wiedziałem, że nasz najlepszy piłkarz taki kinky
0
@July_6_BcN a to nie jest przemoc domowa?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@KamQiX u mnie w domu panuje optymizm w tym aspekcie
4
@LeszekFCB Olmo spotkałeś?
2
@Popitek12 biegnijcie głupcy
0
@Leooo no można być wykształconym idiotą, nie wiem gdzie tu kontrowersje
2
@Bocheno1 Jedni w święta piszą głupoty na la bambie, a inni robią kolejne dzieci na które nie będą płacić alimentów
0
@Popitek12 nawet ty Popi przeszedłeś na ciemną stronę mocy
0
@BojanKriKicz Postawiłem kupon na wygraną Bearmana w F1 na przyszły rok. Jak tylko wejdzie masz 10%
0
@Batys Jezus też był nienawidzony za mówienie prawdy
1
@Batys Oczywiście, że z rodzynkami. Tak to bym napisał wyrób sernikopodobny
3
@Batys mi tam się ewentualnie w żołądku serniczek z piernikiem przewraca