MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Gaucho no nadal miejsca VIP są zamrożone w części z tego co kojarzę. Ale w klubie panuje optymizm
3
@Safrani taki @Frimpong z synem tylko trochę lepszy w tym co robi
5
@Herato Tzn za Marka to dość oczywiste, że kwota będzie bardzo niska.
1
@Andi18 Do gry z naszą linią to taki Van den Ven by siadł jak złoto, ale wiadomo jak to u nas z możliwościami xd
3
@Popitek12 tak się noszą ci co zarabiają 4000 wzwyż
5
@Messibestplayerintheworld Ależ szkoda tej czerwonej. Była szansa na historyczny wynik, jakieś 8-4 czy coś
1
@Alvarinho @VegetaPolska eksperta wołają
1
@misterio Wjeżdża, ale jest dość mocna spójność światopoglądowa więc odmieńcy jak ja siedzą cicho zazwyczaj
3
@Starrk Mocny atak na pokojowego nobla
9
Yamal kiedy kwadratowa masakra?
0
@Lanosss Mam nadzieję że będą relacje z wypadów na miasto
10
@Gronek Wstyd. Weź ich wygoń z domu
1
I super. Słabo natomiast jeśli wierzyć doniesieniom odnośnie praw ligowych
1
@barcowy1899 Erling Haaland
3
@BillyButcher punkt drugi to jest taka zbrodnia przeciwko ludzkości jeśli chodzi o wiedzę historyczną
2
@Kgorecki2500
Bez udziału osób trzecich
Dwie wystarczyły xd
1
@lajcior Zupełnie na mnie nie działają, ale smak lubię, szczególnie Red Bull pink zero.
0
@Popitek12 biję go do nieprzytomności i zostawiam mu też Gyokeresa
4
@robsesh Nie no jak Materace tak dysponowanego realu nie sprzątną swoją kadrą za miliard to niech zwijają ten biznes xd
1
@escarabajo nieco ponad traconych to trochę jednak dużo
2
@Pedri16Future Oczywiście dlatego nawet w końcówce nasi mieli wtedy sytuacje
7
@Kapitan hawk hot take: to był jeden z najlepszych meczów w naszym wykonaniu za kadencji Flicka
0
@RoberDzik
alvesa
asencio
1
@tbas Ale wiesz jak się kończą "niepoważne" kontuzje u nas
0
Kounde nic poważnego więc pewnie miesiąc z głowy xd
1
Glory Glory Man utd
5
@Kasy raczej co było pierwsze
Maszyna parowa czy @Comentateiro
1
Glory Glory Man utd
1
I śmiesznie, że teraz śpd jest rezerwą na PO bo rezerwa na PO gra na ŚPD
2
No jest Joan szefem w Barcelonie i nie mam na myśli Lapcia xd