7

@Gaucho no nadal miejsca VIP są zamrożone w części z tego co kojarzę. Ale w klubie panuje optymizm

3

@Safrani taki @Frimpong z synem tylko trochę lepszy w tym co robi

5

@Herato Tzn za Marka to dość oczywiste, że kwota będzie bardzo niska.

1

@Andi18 Do gry z naszą linią to taki Van den Ven by siadł jak złoto, ale wiadomo jak to u nas z możliwościami xd

3

@Popitek12 tak się noszą ci co zarabiają 4000 wzwyż

5

@Messibestplayerintheworld Ależ szkoda tej czerwonej. Była szansa na historyczny wynik, jakieś 8-4 czy coś

1

@Alvarinho @VegetaPolska eksperta wołają

1

@misterio Wjeżdża, ale jest dość mocna spójność światopoglądowa więc odmieńcy jak ja siedzą cicho zazwyczaj

3

@Starrk Mocny atak na pokojowego nobla

9

Yamal kiedy kwadratowa masakra?

0

@Lanosss Mam nadzieję że będą relacje z wypadów na miasto

10

@Gronek Wstyd. Weź ich wygoń z domu

1

I super. Słabo natomiast jeśli wierzyć doniesieniom odnośnie praw ligowych

1

@barcowy1899 Erling Haaland

3

@BillyButcher punkt drugi to jest taka zbrodnia przeciwko ludzkości jeśli chodzi o wiedzę historyczną

2

@Kgorecki2500
Bez udziału osób trzecich


Dwie wystarczyły xd

1

@lajcior Zupełnie na mnie nie działają, ale smak lubię, szczególnie Red Bull pink zero.

0

@Popitek12 biję go do nieprzytomności i zostawiam mu też Gyokeresa

4

@robsesh Nie no jak Materace tak dysponowanego realu nie sprzątną swoją kadrą za miliard to niech zwijają ten biznes xd

1

@escarabajo nieco ponad traconych to trochę jednak dużo

2

@Pedri16Future Oczywiście dlatego nawet w końcówce nasi mieli wtedy sytuacje

7

@Kapitan hawk hot take: to był jeden z najlepszych meczów w naszym wykonaniu za kadencji Flicka

0

@RoberDzik
alvesa
asencio

1

@tbas Ale wiesz jak się kończą "niepoważne" kontuzje u nas

0

Kounde nic poważnego więc pewnie miesiąc z głowy xd

1

Glory Glory Man utd

5

@Kasy raczej co było pierwsze
Maszyna parowa czy @Comentateiro

1

Glory Glory Man utd

1

I śmiesznie, że teraz śpd jest rezerwą na PO bo rezerwa na PO gra na ŚPD

2

No jest Joan szefem w Barcelonie i nie mam na myśli Lapcia xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?