MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A ta maska Erica to na rywali jak płachta na byka działa. Co chwilę w twarz dostaje
6
Torrents mi się podobał no i Marek widać, że nie zardzewiał. Tak to mecz do zapomnienia
1
@July_6_BcN przekazane dalej @Pedri
0
@Faro no w 2004 to było granie naszych w pucharze
2
@Sulimo ale czego ty oczekujesz od Casado na PO?
6
Skauci Wisły Kraków już pewnie czwarty notes zapełniają
6
0 goli 0 asyst. Fatalny ten Ter Stegen
0
Kapitanie prowadź po wygraną.
Für Deutschland
0
Prosty powód. Niemiecki wódz posyła do boju niemieckiego generała.
0
Ciekawe czy złapią Szczenę na wywiad po meczu
2
@Popitek12 ale Fermin gra przecież
0
@Fog_W_1899 lepszego scenarzystę xd
0
@directedbyfcb a to nie będzie Fermin na skrzydle i Młody na dyszce?
2
@Bolton a ty nas gdybyśmy mieli trochę dłuższe nosy?
3
A Flick z ławą dla Yamala to chyba na finał lm czeka xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Najwyżej jak dziś Marek nawali to trzeba sięgnąć po ostateczną instancję - nasłanie 4 i pół gościa z lasu
4
A co jeśli Ter Stegen to nasza nowa "9" jako zastępca Lewego w przyszłym sezonie a na bramce zagra uniwersalny Eric?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Gibbon_FCB Klasycznie. Ale zero odpowiedzialności i jutro znów się coś wymyśli xd
0
@Kazragore Piłkarze legii pewnie też. W 1 lidze mniejsza presja, a kontrakty już podpisane na lata.
3
Mecz przełożony ze względów bezpieczeństwa sylwestra w Paryżu
0
@Chudini123 Jest news na stronie, że nie trenował z powodów zdrowotnych
8
Niezależnie czy chcemy go sprzedać czy Flick widzi dla Kapitana jeszcze jakaś rolę w klubie to potrzebuje on występów.
0
@NeroTFP1 Tylko, że to opcja która być może zadowala Marka, a na pewno nie klub
0
@Faro Nazwisko "'Hajto" chyba normalnie podlega deklinacji.
1
@Faro To tylko najjaśniejszy przykład. Użalanie to większość twoich komentarzy
1
@Faro Nie chcę obrazić tylko ukazać hipokryzję gościa co się użala, że nikt mu w komunikacji miejsca nie ustąpił mimo, iż sam się słowem nie odezwał xd
5
Komentarz usunięty
0
@WiernyKatalonii Przeciwnie do wielu ja też bym nie dawał Święcickiego jakoś super wysoko, ale bije on na głowę większość orłów z c+
3
Ja bym gola roku dał Kounde z Chelsea xd