1

A ta maska Erica to na rywali jak płachta na byka działa. Co chwilę w twarz dostaje

6

Torrents mi się podobał no i Marek widać, że nie zardzewiał. Tak to mecz do zapomnienia

1

@July_6_BcN przekazane dalej @Pedri

0

@Faro no w 2004 to było granie naszych w pucharze

2

@Sulimo ale czego ty oczekujesz od Casado na PO?

6

Skauci Wisły Kraków już pewnie czwarty notes zapełniają

6

0 goli 0 asyst. Fatalny ten Ter Stegen

0

Kapitanie prowadź po wygraną.

Für Deutschland

0

Prosty powód. Niemiecki wódz posyła do boju niemieckiego generała.

0

Ciekawe czy złapią Szczenę na wywiad po meczu

2

@Popitek12 ale Fermin gra przecież

0

@Fog_W_1899 lepszego scenarzystę xd

0

@directedbyfcb a to nie będzie Fermin na skrzydle i Młody na dyszce?

2

@Bolton a ty nas gdybyśmy mieli trochę dłuższe nosy?

3

A Flick z ławą dla Yamala to chyba na finał lm czeka xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Najwyżej jak dziś Marek nawali to trzeba sięgnąć po ostateczną instancję - nasłanie 4 i pół gościa z lasu

4

A co jeśli Ter Stegen to nasza nowa "9" jako zastępca Lewego w przyszłym sezonie a na bramce zagra uniwersalny Eric?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Gibbon_FCB Klasycznie. Ale zero odpowiedzialności i jutro znów się coś wymyśli xd

0

@Kazragore Piłkarze legii pewnie też. W 1 lidze mniejsza presja, a kontrakty już podpisane na lata.

3

Mecz przełożony ze względów bezpieczeństwa sylwestra w Paryżu

0

@Chudini123 Jest news na stronie, że nie trenował z powodów zdrowotnych

8

Niezależnie czy chcemy go sprzedać czy Flick widzi dla Kapitana jeszcze jakaś rolę w klubie to potrzebuje on występów.

0

@NeroTFP1 Tylko, że to opcja która być może zadowala Marka, a na pewno nie klub

0

@Faro Nazwisko "'Hajto" chyba normalnie podlega deklinacji.

1

@Faro To tylko najjaśniejszy przykład. Użalanie to większość twoich komentarzy

1

@Faro Nie chcę obrazić tylko ukazać hipokryzję gościa co się użala, że nikt mu w komunikacji miejsca nie ustąpił mimo, iż sam się słowem nie odezwał xd

5

Komentarz usunięty

0

@WiernyKatalonii Przeciwnie do wielu ja też bym nie dawał Święcickiego jakoś super wysoko, ale bije on na głowę większość orłów z c+

3

Ja bym gola roku dał Kounde z Chelsea xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?