1

@gumaz
1. Nie no to jednak w*rszawa
3. Chciałbym jeszcze coś pojeździć na moim rowerze
4. Jeden mecz jak w tygodniu z tej ligi obejrzę to zazwyczaj dość

Także wygrywa dwójka

0

@Kuchar Poza tym jak ustawiamy sędziów w lidze to chyba jesteśmy mega potęgą.

8

A on nie jest zawieszony?

1

@noface @AmigoBlancos pisał swój z dziesięć razy

8

@macio_944 Nic tak nie podniosło mojej opinii o członkostwie jak Brexit

0

Ale Marsylia jak myśli o czymś poważnym to potrzebuje bramkarza z prawdziwego zdarzenia. A nie takiego co jak ostatnio gra na konto rywali xd

0

@partymaker polecam jednak obejrzeć ten mecz z Club Brugge

1

@esem91 Szanowny Pan Element pokazał jak nisko jest zawieszona granica jak żart z liczby czystych kont dudka poleciał xd

0

@Gaucho Barca i Real nie wybaczają. Tutaj każdy kryzys to ryzyko zwolnienia

12

@Hektor16 Ale co znaczy antyreklamę. Co to jest MATKI S. A. że ma się przejmować tym co jakiś random na ulicy sobie pomyśli? xdd

1

@Safrani A jakieś wady? xd

0

@lajcior jakby wyniki realu odpowiadały ich formie to nie byłoby 15 lm

4

Po obejrzeniu skrótów z kronikarskiego obowiązku muszę stwierdzić, że Lautaro Martinez w meczu z topowym rywalem strzelił

Robertsona obiema nogami na pograniczu czerwonej kartki na samym początku spotkania.

2

Ale The Blues ładny mecz założycielski zagrali z nami xd

6

Ale to zagranie do rywala z prawego skrzydła w wykonaniu De Jonga palce lizać xd

3

Klasyczna deklasacja 2:1

0

@jeonek to chyba nie oglądałeś tego meczu

0

I też strzałów z dystansu brakuje, a to często dobra opcja na autobus. Może Rashford coś zmieni w tym temacie

0

Ewidentnie gra skrzydłami nie idzie przy tym jak ustawia się Eintracht. Przydałby się Ferran za Lewego i ktoś do środka, może Yamal tylko kto wtedy na skrzydło

1

@blakkudium no nie wzmocni to jego obrazu jako trenera xd

2

@PatrychoO jak wiadomo słowa nic nie kosztują

0

No to już znam opinię o składzie jednego z Argentyńczykiem na awatarze xd

17

@Vegeta88 połowa xdddd

0

Komentarz usunięty

0

Nkunku się kopie po czole od przyjścia.

5

@Frimpong no tak wy na to mówicie sezon 25/26

1

@VegetaPolska Sama proporcja wśród znajomych nawet 100% jeszcze nie jest moim zdaniem problemem. Natomiast istotne dla mnie jakie powody za tym stoją.

1

1

@titooB no endgame to taki poziom szybcy i wściekli

1

@clyde dla mnie Ranczo zaczęło się po 4 sezonie. Wcześniejszych odcinków nie oglądałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?