MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz
1. Nie no to jednak w*rszawa
3. Chciałbym jeszcze coś pojeździć na moim rowerze
4. Jeden mecz jak w tygodniu z tej ligi obejrzę to zazwyczaj dość
Także wygrywa dwójka
0
@Kuchar Poza tym jak ustawiamy sędziów w lidze to chyba jesteśmy mega potęgą.
8
A on nie jest zawieszony?
1
@noface @AmigoBlancos pisał swój z dziesięć razy
8
@macio_944 Nic tak nie podniosło mojej opinii o członkostwie jak Brexit
0
Ale Marsylia jak myśli o czymś poważnym to potrzebuje bramkarza z prawdziwego zdarzenia. A nie takiego co jak ostatnio gra na konto rywali xd
0
@partymaker polecam jednak obejrzeć ten mecz z Club Brugge
1
@esem91 Szanowny Pan Element pokazał jak nisko jest zawieszona granica jak żart z liczby czystych kont dudka poleciał xd
0
@Gaucho Barca i Real nie wybaczają. Tutaj każdy kryzys to ryzyko zwolnienia
12
@Hektor16 Ale co znaczy antyreklamę. Co to jest MATKI S. A. że ma się przejmować tym co jakiś random na ulicy sobie pomyśli? xdd
1
@Safrani A jakieś wady? xd
0
@lajcior jakby wyniki realu odpowiadały ich formie to nie byłoby 15 lm
4
Po obejrzeniu skrótów z kronikarskiego obowiązku muszę stwierdzić, że Lautaro Martinez w meczu z topowym rywalem strzelił
Robertsona obiema nogami na pograniczu czerwonej kartki na samym początku spotkania.
2
Ale The Blues ładny mecz założycielski zagrali z nami xd
6
Ale to zagranie do rywala z prawego skrzydła w wykonaniu De Jonga palce lizać xd
3
Klasyczna deklasacja 2:1
0
@jeonek to chyba nie oglądałeś tego meczu
0
I też strzałów z dystansu brakuje, a to często dobra opcja na autobus. Może Rashford coś zmieni w tym temacie
0
Ewidentnie gra skrzydłami nie idzie przy tym jak ustawia się Eintracht. Przydałby się Ferran za Lewego i ktoś do środka, może Yamal tylko kto wtedy na skrzydło
1
@blakkudium no nie wzmocni to jego obrazu jako trenera xd
2
@PatrychoO jak wiadomo słowa nic nie kosztują
0
No to już znam opinię o składzie jednego z Argentyńczykiem na awatarze xd
17
@Vegeta88 połowa xdddd
0
Komentarz usunięty
0
Nkunku się kopie po czole od przyjścia.
5
@Frimpong no tak wy na to mówicie sezon 25/26
1
@VegetaPolska Sama proporcja wśród znajomych nawet 100% jeszcze nie jest moim zdaniem problemem. Natomiast istotne dla mnie jakie powody za tym stoją.
1
@Pawlak1992 711
1
@titooB no endgame to taki poziom szybcy i wściekli
1
@clyde dla mnie Ranczo zaczęło się po 4 sezonie. Wcześniejszych odcinków nie oglądałem