MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Borek kiedyś całkiem trafnie się wypowiedział
0
@4drian0 już miałem skrytykować dispatch ale potem widzę genshin impact xd
2
@Frimpong
Hiszpania - styl gry + nasi w składzie
Argentyna jak Leo zagra
Japonia - mój typ na czarnego konia
Norwegia - piękna historia pięknego Wikinga
Plus na pewno ktoś w trakcie mundialu mnie oczaruje
5
@macio_944 resztki z obiadu Laporty dostaje
6
Ale ten Araujo wydziwia. Presję to ma @VegetaPolska jak dm-a wysyła
( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@Marusek najlepsza firma @Luciano99 Sosnowiec sp. z.o.o.
4
@ranger3120 long term jak pobyt xabiego xd
2
@Popitek12 jak Bayern w 39. I to działa na @Bolton a nie na kobiety
1
@Lionel_Messi10 Patrząc jak on biega to aż dziw że się jeszcze nie połamał
11
@esem91 Nie można wyrwać, a obecnie musk jest w konflikcie z trumpem
29
Jeśli by przyszedł Zidane to musi brać na uwagę, że jeszcze się nie mierzył z największym rywalem białych - VARem xd
0
@Sysia11 no ale to chyba maiłby być opcja do końca sezonu
0
@Fog_W_1899 Przecież fizyczność piłki nie oznacza tylko muskulatury ale także właśnie motorykę i inne rzeczy. A ci dwaj są na szczycie podobnych zestawień
46
Real Madryt nie rozmawia o sędziach odcinek 2137 xd
6
real madryt je zupę widelcem
0
@ali3gator finał pucharu króla pokazał efekt odwrotny, ale obyś miał rację
3
@AmigoBlancos mbappe robi najmniej skoków pressingowych
5
@VegetaPolska
Mam nadzieję, że doceniasz twój klub się dostosował sukcesami do twoich w sferze miłosnej xd
2
@Giwera i nowy mistrz formuły na przerwanie tej nudy
4
Wreszcie sędzia co ma cojones i biali w ryk
1
@WiernyKibic111 to teraz jeszcze mecze im dają za darmo, żeby tylko nadrobili? xd
1
Endrick więcej czerwonych niż minut na boisku prawie xd
35
Amen
9
Ale jak przyjdzie Alonso i ten real poukłada to się tak śmiać nie będziecie
3
Sportowy weekend marzeń. Jeszcze z jeden taki i zacznę wierzyć w boga xd
1
@Szczygiel06 Pluton dla ostatniego w stawce
0
Calciopoli 0.1 xG
1
Jak bym ich nie znał to bym powiedział że juve gra jakby mecz sprzedało xd
1
@July_6_BcN Nie po prostu jak zapomnę komuś odpisać to wytłumaczenie idealne.
3
@BorzyKrzys Nie no przy takiej otwartości to ja bym od razu jej na chatę wbijał