0

@Lionel_Messi10 Idąc twoim tokiem rozumowania mogę powiedzieć, że real w ostatnim meczu z Alaves gra słabo i nadal nie strzelił gola xdd

1

@LAMC_10 Polska przesądem stoi

0

@Lionel_Messi10 Wartość logiczna zdania "Lewy w ostatnich 7 ligowych sezonach ma co najmniej 10 g/a" to prawda.

0

@Lionel_Messi10 wtedy to jest błąd gramatyczny bo ostatni i po polsku i po angielsku oznacza poprzedzający obecny

Pomijając jak nieuczciwa i pod tezę jest taka statystyka w środku sezonu xd

0

@Lionel_Messi10 Jest to nieprawda. Allabout znów wali fejkami. Chociażby Lewy powinien tu być.
@wpwelement

2

@Laminedependencia A moim zdaniem nadal powinnyśmy dawać więcej szans Casado i Bernalowi patrząc jak wyglądali w poprzednim sezonie (Bernal niestety krótko przez uraz).

1

@Popitek12 pewnie wygrałby ten wychodzący

0

Szanse na złotą piłkę dla MacTomineya rosną xd

2

@Popitek12 Zidane

1

Chyba nigdy w football manager chłopy nie grały xd

3

@arsenallondyn0 no nie wiem oni mają Jude i Gulera którzy zjadają Pedriego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 somsiad złodziej. Trochę jak my z Niemcami

1

@FcPortoFan1999 jak brawa dla Spursów to wiadomo, że nie tych z Londynu xd
@Kessie

3

Jak zwykle jedni piszą tak, drudzy przeciwnie. Trochę cierpliwości i się wszystko wyjaśni

14

0

Świetna kontrola spotkania w końcówce. Teraz trzeba wytępić parę papug

1

Bardzo niestarannie gramy. Trochę to jak sparing wygląda. Liczę na więcej ognia w drugiej

0

@Arkon Absolutnie nie mówię ci co masz czuć, sam znasz siebie najlepiej. Natomiast u mnie to na pewno nie jest nienawiść, obrzydzenie max.

18

@Arkon Nienawiść to dla mnie za mocne słowo. Które partie najbardziej szkodzą Polsce? Konfa pis braun

7

Gareth Bale w pierwszym składzie. Jest Moc!!!

0

@Stinger_ To już dawno nie jest prawdą, plus prezydent po ostatnich ruchach zapowiadał walkę o lm i majstra. Plus alvarez spędził dużo więcej minut na boisku

2

@Popitek12 Czemu nie. Na transfery wydali prawie sześć razy więcej.

1

Mistrz świata julian alvarez nadal 4 gole za drewnianym Ferranem

1

Oby przed ewentualnym odejściem dostał chociaż jeden mecz El Capitano

2

@blakkudium ja tam zawsze lubiłem kokę

1

@xvcWinterSoldier W sumie to ja bym wolał żeby to porzucił i leciał więcej na swoim kanale

0

@michal26 Nie lubisz świąt. Fan Eurowizji. Coraz bardziej zaskakujesz

0

@marcin62 Czemu mieliby umniejszać jakby nie wygrała? xd

2

@LAMC_10 co to jakiś zlot mulciaków?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?