4

@Kapitan hawk stary z mlekiem wrócił

9

Ja to bym do Polski sprowadził ten towar co Marcelo brał przed tą wypowiedzią xd

0

@Criss18Barca kukiza w parlamentarnych xddd

0

@Popitek12 Dokładnie takie same jak w zeszłym

2

@ZwyklyCuler48 Jak zakażą alko na stacjach to trzeba będzie zmienić lokalizację

4

@BojanKriKicz Dokładnie. To już JFK był lepszy

3

Któryś raz już czytam o spotkaniu nawrockiego z komikiem. Nowe lustro chyba do pałacu wstawili xd

1

@LAMC_10 Mam w rodzinie

0

@Fog_W_1899 przecież bf 1 to słabiutka gra

1

Pierwsza wygrana od 12 spotkań i trener wylatuje

0

@esem91 wiadomo czego???

0

@Andi18 co ma Ter Stegen do rakowa

3

@BojanKriKicz Może jeszcze za kasę z pucharów Dodiego Lukebakio ściągną

0

@TR3YWAY No dalsza kariera pokazała, że to był two season wonder trochę

1

@agaFCB Trzeba sobie wyobrazić Syzyfa szczęśliwym

2

@macio_944 Kara śmierci dla mulciaków. No i to jest postulat

0

@beter2 Bernal ma być w planach Flicka, a Casado jakby miał odejść to tylko sprzedaż obstawiam wchodzi w grę

1

@Zelazny_Mike Poziom merytoryczny poniżej dna to trzeba czymś nadrabiać. A w polsacie to więcej takich orłów, więc akurat pewnie nie narzekają xd

0

@Kgorecki2500 5 Nocy u Ferdka byłoby lepsze, no ale wiadomo że wszyscy nie żyją

5

@Popitek12 Dokładnie może nawet już za miliard lat wzrost emisji energii ze Słońca zniszczy życie na Ziemi

17

@NeroTFP1 na pogrzeb własnego dziecka (a w sumie i czyjegoś też) to chyba nie ma dobrego czasu

0

@Criss18Barca Eden Hazard to ewentualnie młodego i chaotycznego Leo. Tego dojrzałego playmakera to KDB

0

@FcPortoFan1999 w tam legia da radę. Do dwunastu razy sztuka jak mawia klasyk

6

@gumaz A tu cyk Feio bo był tańszy xd

6

@Kozinho.
- 300k z gry u buków
+100 nieoddane @macio_944
+niewypłacone pensje

1

@bartekvisca a to dziwne bo ja natomiast pamiętam, że z Valencią Nevila po słynnym 7-0 nie mogły zagrać same rezerwy przez przepis o wystawieniu członków pierwszego zespołu.

0

@norbi77 a to nie chodzi o to, że to były derby niejako? Bo w tym sezonie w derbach Mediolanu bodajże mieliśmy sędziego z Mediolanu co też mnie mocno zdziwiło, że przepisy pozwalają.

0

@mekston Głównie stałe zasady odnośnie terminu i miejsca rozegrania plus jakiegoś rodzaju gwarancję, że w przyszłości będą kolejne edycje

1

Finalissima byłaby spoko jakby ją sformalizować jako stały element na tych samych zasadach. Tak to jest "turniej" towarzyski dla kasy

0

Mecz powinien być u jednej z drużyn, a nie w obrzydliwym Katarze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?