MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kapitan hawk stary z mlekiem wrócił
9
Ja to bym do Polski sprowadził ten towar co Marcelo brał przed tą wypowiedzią xd
0
@Criss18Barca kukiza w parlamentarnych xddd
0
@Popitek12 Dokładnie takie same jak w zeszłym
2
@ZwyklyCuler48 Jak zakażą alko na stacjach to trzeba będzie zmienić lokalizację
4
@BojanKriKicz Dokładnie. To już JFK był lepszy
3
Któryś raz już czytam o spotkaniu nawrockiego z komikiem. Nowe lustro chyba do pałacu wstawili xd
1
@LAMC_10 Mam w rodzinie
0
@Fog_W_1899 przecież bf 1 to słabiutka gra
1
Pierwsza wygrana od 12 spotkań i trener wylatuje
0
@esem91 wiadomo czego???
0
@Andi18 co ma Ter Stegen do rakowa
3
@BojanKriKicz Może jeszcze za kasę z pucharów Dodiego Lukebakio ściągną
0
@TR3YWAY No dalsza kariera pokazała, że to był two season wonder trochę
1
@agaFCB Trzeba sobie wyobrazić Syzyfa szczęśliwym
2
@macio_944 Kara śmierci dla mulciaków. No i to jest postulat
0
@beter2 Bernal ma być w planach Flicka, a Casado jakby miał odejść to tylko sprzedaż obstawiam wchodzi w grę
1
@Zelazny_Mike Poziom merytoryczny poniżej dna to trzeba czymś nadrabiać. A w polsacie to więcej takich orłów, więc akurat pewnie nie narzekają xd
0
@Kgorecki2500 5 Nocy u Ferdka byłoby lepsze, no ale wiadomo że wszyscy nie żyją
5
@Popitek12 Dokładnie może nawet już za miliard lat wzrost emisji energii ze Słońca zniszczy życie na Ziemi
17
@NeroTFP1 na pogrzeb własnego dziecka (a w sumie i czyjegoś też) to chyba nie ma dobrego czasu
0
@Criss18Barca Eden Hazard to ewentualnie młodego i chaotycznego Leo. Tego dojrzałego playmakera to KDB
0
@FcPortoFan1999 w tam legia da radę. Do dwunastu razy sztuka jak mawia klasyk
6
@gumaz A tu cyk Feio bo był tańszy xd
6
@Kozinho.
- 300k z gry u buków
+100 nieoddane @macio_944
+niewypłacone pensje
1
@bartekvisca a to dziwne bo ja natomiast pamiętam, że z Valencią Nevila po słynnym 7-0 nie mogły zagrać same rezerwy przez przepis o wystawieniu członków pierwszego zespołu.
0
@norbi77 a to nie chodzi o to, że to były derby niejako? Bo w tym sezonie w derbach Mediolanu bodajże mieliśmy sędziego z Mediolanu co też mnie mocno zdziwiło, że przepisy pozwalają.
0
@mekston Głównie stałe zasady odnośnie terminu i miejsca rozegrania plus jakiegoś rodzaju gwarancję, że w przyszłości będą kolejne edycje
1
Finalissima byłaby spoko jakby ją sformalizować jako stały element na tych samych zasadach. Tak to jest "turniej" towarzyski dla kasy
0
Mecz powinien być u jednej z drużyn, a nie w obrzydliwym Katarze