MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Batys Oczywiście, że z rodzynkami. Tak to bym napisał wyrób sernikopodobny
3
@Batys mi tam się ewentualnie w żołądku serniczek z piernikiem przewraca
1
Biali to powinni płacić odszkodowania mi jak oglądam ich "grę w piłkę" w tv licząc na wpadkę
2
@Luciano99 a to wszystko za rządów @Kessie w nocnej moderacji
4
@Bolton Ty przeciwko białym to jednak rzadkie wydarzenie
0
@Starrk Nie ma to jak merytoryczny komentarz. I napisanie, że nie ma o czym pisać.
0
@Starrk Trofea nie świadczą o indywidualnym poziomie. A Leo nie byłby topem w Europie. Na mundialu jak się uda odegrać istotną rolę to tylko dzięki temu jak futbol reprezentacji odstaje od klubowego
0
@Starrk Działa w dwie strony acz jakbym miał porównywać to jednak w Arabii gra więcej lepszych piłkarzy i to niektórzy w sile wieku
8
@damian16161212 a ja życzę Xabiemu kolejnej kompromitacji z Materacami
0
@Starrk no ale te same osoby najgłośniej go krytykowały, a teraz wygląda że ich zdaniem tak naprawde miał rację
1
A pamiętacie naśmiewanie się z Ronaldo chwalącego się statystykami z Arabii? To były czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
@Safrani Jako wielki fan alkoholu z dużą przyjemnością zakazałbym wszelkiej formy jego reklamy. Podobnie zresztą z hazardem.
1
@Karol145 ja niestety nic od twojej dziewczyny nie dostałem :(
2
@Comentateiro Tydzień ciągu na stymulantach i się wyrówna
3
@FcPortoFan1999 a Yildiz do nas
2
@KamQiX lej nie pi*rdol szwagier
3
@Luciano99 PSG to lubi grać bez napastnika więc w sumie może pasować
0
@ranger3120 u mnie już wczoraj prezenty otwarte
2
@Safrani seriale ok, ale te filmy to mocna lista strachu dla mnie
0
@Zelazny_Mike węgorze
0
@Rastafarnianin ciekawe co autor brał jak to malował
11
Najważniejsze w święta to spieprzyć je madryciokom
3
@Nazio_87 lepiej przy niż pod
3
Polka, polka, polka czy bohemian rapsody co tytułem wszechczasów
3
@Kessie ale z tym Gyokereszem to dajcie spokój
20
Aż czuć atmosferę świąt
1
@Kozinho. Total war Attila z modem uniwersum LOTR
2
Dobrze, że się ten jezus w grudniu urodził bo jest czas do lata zrzucić te świąteczne kilogramy
1
@MesQueUnClub_87 same
8
Świąteczny prezent dla @AlexDark00 xd