MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium czyżby szansa na próbę nr dwa dla Lamparda
2
@VegetaPolska ty też zawsze powtarzasz, że tym razem będzie inaczej
0
@Filipem ja zacznę od 2027 na spokojnie
0
@Szczygiel06 Jak normalny dzień, ale taki z większą liczbą chętnych znajomych na imprezowanie
1
@michaleu oby oby, ale wiadomo atletico też lubi się skompromitować
2
Jak spędzacie sylwester poza pytaniem ramblowiczów co robią w sylwestra?
1
@pt9 a szef pewnie w delegacji
4
@Popitek12 ale weź je oznacz przy okazji
To chyba wszystkie
5
Miłego dnia dla ramblowiczów z Seulu i Busan
1
@maroon co roku
1
@misterio Mnie tam akurat bocian przyniósł
5
@Rifek co tam @Kgorecki2500 przywiezie w zamówieniu
7
Czaicie, że wszyscy umrzemy? Oby somsiad złodziej pierwszy
0
@Popitek12 pierwszy świetny, drugi słaby, trzeci bardzo w porządku. Ostatnich dwóch jakoś się nie zebrałem żeby obejrzeć
2
@PatrychoO przy 0-4 na Anfield to można było trochę nicość poczuć
1
@MateS pewnie @Comentateiro
2
@MaziFCB i czemuś świnki morskie nie są ani świniami ani morskie
0
@clyde Żeby cię robaki zjadły?#teamKremacja
1
@clyde Wszystko zależy co dla ciebie oznacza śmierć. Jeśli ewentualny transfer świadomości by nią nie był to może już niektórzy z nas nie umrą. Chyba, że chodzi ci o śmierć Ziemi (Słońca) albo cieplną wszechświata.
0
@Borry może jeszcze Ukrainę w 3 dni
7
@addept Mvp mundialu po finale z Polską też fajna sprawa xd
22
W 2025 się nie udało to czas na atak na złotą piłkę w nowym roku bożym
1
Glory Glory Man utd
0
@PIWOSZ89 generalnie jest mało w top5. Wybijają się Włochy z tego i ostatnio Niemcy
1
@Comentateiro w 1863 to była zima nie dziadek?
2
@Kozinho. A byli tacy co go tu pchali mimo, że już jedna "perła" z Portugalii u nas grała
1
@jacobFCB Dokładnie Indie na pewno będą drużynowo dominować, ale jeden geniusz może się zrodzić w losowym kraju
1
@jacobFCB Patrząc jak szachy poszły do przodu to na pewno. Może w przyszłości się doczekamy kogoś lepszego
0
@TR3YWAY Tak tylko ze zdjęć to może i Sydney, ale jak się obu chociaż minutę posłucha to Albania mocno wygrywa
1
@Popitek12 Fryzura top czy jakoś tak