MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michaleu wolę system KO w boksie
1
@Popitek12 najgorszych fryzur w 2002 pewnie tak
2
@Criss18Barca niech wygra najgorszy
3
I pod takim wyborem mogę się podpisać. Tym bardziej widać było, że to właśnie brak Pedriego najbardziej miesza naszym szyki.
0
@NeroTFP1 Oj pisarz to z niego nie będzie
0
@ranger3120 rabini klasycznie niezdecydowani
1
@Karol145 za duży spadek ruchu na stronie chyba by wystąpił jakby nie pozwolić na sianie takiej propagandy
18
Piękny Wiking u nas to byłoby spełnienie marzeń. Może za pół dekady kto wie
12
@DTMisTheBest Nie ma futbolu bez alkoholu
0
@APTAPT No ja zwykle do takiej oceny używam więcej niż jednej piosenki xd
A co do urody to akurat chyba minimalnie Taylor, ale obie zbytnio mi się nie podobają.
12
Ja bym tego Nadię sprzedał
1
@sergio5 Pudzian 2? Powstał sequel?
2
@FcPortoFan1999 Ciekawe jak często ma taką sytuację
https://it.memedroid.com/memes/detail/4149643/Facebook-before-banning-your-post
6
@Comentateiro Patrząc jak mało Rooney zagrał to też świetny wynik
0
@Popitek12 Bułgarzy, Rumuni. Widzę Popi mocne upodobania do demokracji ludowych
0
@KrychaFCB Marek jak nie odejdzie w zimie to w lecie go nawet siłą się nie wyciągnie
0
@LOPEZ16 Ale pytałeś czy jesteśmy w stanie a nie kto najpewniej to zrobi
0
@LOPEZ16 Oczywiście, że tak. Z takich klubów naprawdę w top formie to ewentualnie jest tylko Arsenal a i oni widać są do ogrania
0
@MatBac1991 Jedyna opcja to wyciągnąć jakąś młodą perłę. Tak to raczej będzie duet Rekin/Rashford na "9"
1
@Faro Dokładnie przesadna krytyka piłkarzy naszego zespołu nikomu nie służy ;)
14
Piękny to był rozdział, ale czas go zakończyć.
2
@mekston i to jak młodo zrobił taką formę
3
@sergio5 wszyscy trzej wypierd*lać jak to w dowcipie o bartomeu
6
Tato, kto to jest alkoholik? - pyta Jasiu.
- Widzisz te cztery drzewa? Alkoholik widzi osiem. - odpowiada ojciec.
- Ale tato, tam są tylko dwa drzewa...
0
@Encore ale ekipę zmontowali xd
11
@Safrani bez chleba to się nie najesz
0
@marcin62 Mocno o ekspedycji i game awards
4
@Szczygiel06 Najwyższy czas zagrać w jakąś dobrą grę
1
@Sysia11 pasuje dodać AO do kolekcji
6
@heniusss a on nie jest przyjacielem Peszko?