1

@TR3YWAY lepszy potencjał od lewego w młodości według niektórych

9

Kto zaznacza "10" xd

0

@FCB24 no ale on rzadko jest zdrowy

8

@gaucho104 mega ważne jak będzie z urazami

4

@Safrani Wiek powinien być wyrównany ale do 65 albo nawet wyżej znając prognozy demograficzne

0

@Kapitan9 też biorąc pod uwagę lewonożność i szybkość tego piłkarza

2

@bartulek98 A to nie kojarzę takiego wywiadu. Natomiast u rymanowskiego taki bez kolorów ten materiał, a prowadzący nic go nie cisnął więc mocna strata czasu imo. Co do naśladowania to jeśli wizja postaci Lewego jest dla nas celem to jak najbardziej można go naśladować.

1

@Popitek12 nie 2016?

1

@Popitek12 wzoruje się na moim idolu sławku i nie chodzę do sejmu

8

@lajcior boje się o samopoczucie mojego portfela

8

@MatBac1991 Wiedziałem, że ćpanie to lepszy wybór dzisiejszego poranka

0

@tbas a gość ma obie izby Kongresu i Sąd Najwyższy obsadzony swoimi ludźmi. I tak mu się nie chce działać zgodnie z prawem xd

8

@Arden ciekawe kiedy konferencja

1

@FcPortoFan1999 Moja pierwsza zasada materiałów sportowych. Widzę rudzkiego wyłączam tv.

1

@Azazel_Pazuzu Nie no raczej kontrowersje są siłą napędową stanoskiego. Ewentualnie trzeba będzie wypuścić jakiś materiał na podbicie PR wśród zagorzałych fanów.

3

@Fog_W_1899 a to TVN nie jest prywatnym kanałem?

0

@draxidox protesty TK?

2

@FcPortoFan1999 plus w zero nie ma Michała Pola

1

@NeroTFP1 gdybym ja był prezydentem w 2020 nie byłoby końca świata w 2012

1

@LAMC_10 Mam problemy z nauką języków, ale poza tym to oczywiście. Ale nie mam też jakiegoś parcia na stały wyjazd więc może i się skończyć na Polsce na zawsze

0

@michaleu raz leciałem w wrześniu na początku stulecia z kolegami z Afganistanu za kasę od Arabii Saudyjskiej. Potem nie wiedzieć czemu zabronili mi latać.

3

@Popitek12 dzięki za ostrzeżenie

2

Mocne catenaccio w wykonaniu interu

0

@Criss18Barca ale był potworem Schliri

1

@Lionel_Messi10 Polska na pierwszym. Dalej Hiszpania, Japonia i Argentyna jeśli Leo pojedzie

2

@Kessie zależy z którym Alter ego

6

@Marusek Powodzenia. Chociaż jakaś fajna morfinka wleci?

0

@RosjaninBut słowo hańba jak ulał pasuje do tej twarzy xd

0

@michaleu wolę system KO w boksie

1

@Popitek12 najgorszych fryzur w 2002 pewnie tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?