6

Dua Lipa pewnie większe xG na razie niż napastnik ze Szwecji xd

2

@FioletoweOczy *pół tygodnia temu

1

@LeszekFCB Pomijając już inne rzeczy to nie jest to uczciwe porównanie.

3

@Vegeta88 to super ale to też za mnie babcia robi

0

@PIWOSZ89 Podgrzanie hery się liczy?

1

@Jakchcesz a w Londynie 18:10

3

@NeroTFP1 Co oni to losowali czy co xdd

0

@Kitek1640 Głosy w głowie mówią mi, że Jinx

2

@Laminedependencia Mówię, że lądowanie na księżycu nakręcił Stanley Kubrick i nie da się nigdzie polecieć

4

@PIWOSZ89 będą mi towarzyszyć urojenia i omamy

22

@Popitek12 biorę leki na schizofrenię skoro znowu gadam do siebie

1

@barteq Space Marine 2

3

@Rastafarnianin Do dzisiaj bawi, że niektórzy "dla Niemca strzela" mówili nieironicznie xd

4

@NeroTFP1 Ja za to jestem tak samo bogaty jak mój szef.

Samozatrudnienie to jest to

3

@Kapitan hawk no właśnie nie jest i to widać

0

@Criss18Barca Mają podest dla wyznaczenia

2

@Popitek12 wale jej konia

0

@TR3YWAY Ja tam się nie przejmuję cyferkami w postanowieniach

1

@lajcior koks. .

36

Czemu mówi się o wprowadzeniu spalonego Wengera jak ja już dawno widziałem go w użyciu w meczach realu madryt w lm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@JimMorrisonFCB Albo robi to dla poklasku chłopców którzy tak myślą

2

@DTMisTheBest Für Deutschland

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@July_6_BcN Cóż moje pytanie odnosiło się do logicznego wniosku z tego tweeta. Co do faktycznej diagnozy największego problemu to jednak moje doznania i wnioski są dość odmienne od twojej hipotezy. Z moich doświadczeń, rozmów czy obserwacji raczej wskazywał bym na problem wycofania się generalnie ludzi (szczególnie młodych) z życia towarzyskiego (a co za tym idzie romantycznego), które można obserwować w badaniach statystycznych odnośnie malejącej liczby przyjaciół, późniejszego wieku inicjacji, zawieranych związków formalnych itp. Co do natomiast genezy takiego zjawiska to dość jednoznacznie wysuwa się dla mnie na prowadzenie rozwój technologii ostatnich dekad w tym szczególnie social mediów.

3

@LeszekFCB Największym problemem jest natura?

2

Pedri top 2025, ale za grudzień Brazylijczyk

0

@Criss18Barca to chyba nie były kwalifikacje

0

@July_6_BcN że masz wysoki potencjał na hat tricki w gorących

1

@TR3YWAY lepszy potencjał od lewego w młodości według niektórych

9

Kto zaznacza "10" xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?