MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 opinia o formie ekip z Lizbony?
2
@Unbe Sytuacja absurdalna. Osobiście bym nie uderzył, natomiast to byłoby moje ostatnie wyjście z tymi ludźmi skoro nie reagują i nie są w stanie ogarnąć swojej psiapsi. Co do damskiego boksera to nie nazwałbym tak osoby, która by tu użyła przemocy.
1
@blakkudium Danke Schön
2
@escarabajo 0,88 xG z 20 strzałów to niezły wynik xd
1
@Kitek1640 Wyrazistość > sztuczny szacunek
Tyle ode mnie. POzdrawiam normalnych
1
@blakkudium gdzie nagrania czerwonych z Arabii?
2
@Bolton @BojanKriKicz
2
@July_6_BcN Czyli wiemy kto będzie winny porażki w derbach
5
@macio_944 @clyde pewnie rogali nigdzie nie znalazła, a @July_6_BcN rozpacza, że jej Hiszpan podobny do Pedriego okazał się Turkiem
0
@Rifek Kogo?????
2
@Giwera Oby obaj przegrali to będzie ciekawie
1
@marcin62 Ja w sumie pamiętam jak czasem na imprezach ludzie kompletnie pijani próbowali wbiegać do ogniska np. Ale generalnie też raczej instynktem jest ucieczka, czasem prowadząca do tratowania
6
Przynajmniej forma młodego wyraźnie lepsza niż przed klasykiem, więc jest szansa na pokazanie czegoś na boisku
1
@Encore patrząc na popisy luki w Milanie to faktycznie w obronie grają podobnie xd
1
@Safrani Pierwsze trzy do niczego?
1
@Laminedependencia Czyli nie chcesz wystawić bo działa??
0
@AduŚ07 zapomniał jak się biega i są efekty
4
@Luciano99 "artysta"
1
@JimMorrisonFCB na pewno nie Destresan
1
@Frimpong czyli chyba dwukrotnie
3
@July_6_BcN Poziom wpisów podobny, ale przy nim chociaż wiadomo, że nie na serio
3
@Popitek12 przez ten twój avatar myślę, że piszę z kimś z ambasady xd
4
@Popitek12 nie dość, że za białymi to jeszcze niebinarny
6
@gumaz bieliznę termoaktywną
1
@Gibbon_FCB Jak nie lubię stanowskiego to gość nieironicznie zna się lepiej na biznesie i polityce niż na sporcie xd
0
@Matheu12 Tylko jako element pogłębiania integracji europejskiej na drodze do UE jako federacji.
2
@ZwyklyCuler48 Musiałbym sprawdzić czy był hat trick w tym roku. Jeśli tak to dyszka, inaczej 9/10. Generalnie bawiłem się przednio
2
@Kapitan hawk Widocznie jakiś problem. Ale słyszałem, że ma mieć najlepsze miejsce do podziwiania meczu
0
@mmaciass Poniżej czego ta cena
1
@Starrk 4 i 5 sezonu nie oglądałem, więc nie wiem, ale 2/10 dla finału GoT to za wysoko imo