0

@FcPortoFan1999 opinia o formie ekip z Lizbony?

2

@Unbe Sytuacja absurdalna. Osobiście bym nie uderzył, natomiast to byłoby moje ostatnie wyjście z tymi ludźmi skoro nie reagują i nie są w stanie ogarnąć swojej psiapsi. Co do damskiego boksera to nie nazwałbym tak osoby, która by tu użyła przemocy.

1

@blakkudium Danke Schön

2

@escarabajo 0,88 xG z 20 strzałów to niezły wynik xd

1

@Kitek1640 Wyrazistość > sztuczny szacunek

Tyle ode mnie. POzdrawiam normalnych

1

@blakkudium gdzie nagrania czerwonych z Arabii?

2

2

@July_6_BcN Czyli wiemy kto będzie winny porażki w derbach

5

@macio_944 @clyde pewnie rogali nigdzie nie znalazła, a @July_6_BcN rozpacza, że jej Hiszpan podobny do Pedriego okazał się Turkiem

0

@Rifek Kogo?????

2

@Giwera Oby obaj przegrali to będzie ciekawie

1

@marcin62 Ja w sumie pamiętam jak czasem na imprezach ludzie kompletnie pijani próbowali wbiegać do ogniska np. Ale generalnie też raczej instynktem jest ucieczka, czasem prowadząca do tratowania

6

Przynajmniej forma młodego wyraźnie lepsza niż przed klasykiem, więc jest szansa na pokazanie czegoś na boisku

1

@Encore patrząc na popisy luki w Milanie to faktycznie w obronie grają podobnie xd

1

@Safrani Pierwsze trzy do niczego?

1

@Laminedependencia Czyli nie chcesz wystawić bo działa??

0

@AduŚ07 zapomniał jak się biega i są efekty

4

@Luciano99 "artysta"

1

@JimMorrisonFCB na pewno nie Destresan

1

@Frimpong czyli chyba dwukrotnie

3

@July_6_BcN Poziom wpisów podobny, ale przy nim chociaż wiadomo, że nie na serio

3

@Popitek12 przez ten twój avatar myślę, że piszę z kimś z ambasady xd

4

@Popitek12 nie dość, że za białymi to jeszcze niebinarny

6

@gumaz bieliznę termoaktywną

1

@Gibbon_FCB Jak nie lubię stanowskiego to gość nieironicznie zna się lepiej na biznesie i polityce niż na sporcie xd

0

@Matheu12 Tylko jako element pogłębiania integracji europejskiej na drodze do UE jako federacji.

2

@ZwyklyCuler48 Musiałbym sprawdzić czy był hat trick w tym roku. Jeśli tak to dyszka, inaczej 9/10. Generalnie bawiłem się przednio

2

@Kapitan hawk Widocznie jakiś problem. Ale słyszałem, że ma mieć najlepsze miejsce do podziwiania meczu

0

@mmaciass Poniżej czego ta cena

1

@Starrk 4 i 5 sezonu nie oglądałem, więc nie wiem, ale 2/10 dla finału GoT to za wysoko imo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?