MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem oby dzisiaj za rywalami nadążył
0
@JanuszKorwinMikke Trudne się wylosowało xd
1
@macio_944 ciężko umieścić kulę na plecach słoni na skorupie żółwia
0
@michaleu jak chcesz zobaczyć prawdziwy ogień to spytaj na forum o aborcję xd
0
@Filipem Prędzej to @clyde Dalajlamą zostanie niż kucharek znajdzie kogoś przy jego próbach xd
2
@macio_944 nie no może się ktoś zlituje i skończy z nimi albo nami
0
Oby go nie zajechali bo jak widać po Cancelo to miejsca w FFP na wzmocnienie brak
1
@MateS Garcia ma delikatnie lepszą grę na przedpolu, natomiast pytanie czy będzie tak umiał zagrać cały sezon na tym poziomie tak jak Marek robiąc rekord ligi
0
@clyde Wierzący wierzą w myślenie magiczne, a ateiści w większej liczbie nie. Więc takie słowa nie mają żadnej wartości dla takich osób.
3
@Filipem Nie. Mam natomiast tak, że jak spadnie masłem to mocniej to pamiętam i potem wydaje mi się przy powtórzeniu sytuacji, że tylko to mnie spotyka.
1
@Faro Przecież oni narzekają że granie w Arabii HISZPAŃSKICH trofeów utrudnia dostępność ich kibicom.
0
@Batys tego dialogu z Człowieka z blizną nie kojarzę
0
@Katalonik97 Dokładnie. Mistrza takim składem każdy by wygrał
1
@LeszekFCB acha czyli nowomowa
3
@Criss18Barca @NeroTFP1 obrazajo
0
@LeszekFCB uszanowanie kierowniku złoty
1
@xvcWinterSoldier
Nie liczę godzin i lat
To życie mija nie ja
0
@RosjaninBut Dobrze, że prawo krajowe jest odporne na dysproporcje siły
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kgorecki2500 a ja tyle czekam na moje curry
4
@ValkyrieFCB na oficjalnej stronie
2
@Karol145
Sojuz nieruszymyj riespublik swobodnych
4
@Kgorecki2500 ja daję opcję Katar
9
Mów za siebie ja w tym tygodniu tylko tysiąc na automatach przegrałem
2
@AmigoBlancos raczej @BorzyKrzys
5
@Hasszz a jak nie to co trafi do więzienia?
1
@fcbarcafan19 Wszystko człowiekowi zabiorą
1
@Lionel_Messi10 to samo Pol Potowi powiedziałem w 75
2
@FcPortoFan1999 to może jeszcze @Frimpong napisze coś mądrego
1
@July_6_BcN Rzeczywiście nie przepadam za takimi obrazami mentalnymi w moim mózgu
0
@NeroTFP1 a nie wspaniałej postaci?