MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kapitan hawk Widocznie jakiś problem. Ale słyszałem, że ma mieć najlepsze miejsce do podziwiania meczu
0
@mmaciass Poniżej czego ta cena
1
@Starrk 4 i 5 sezonu nie oglądałem, więc nie wiem, ale 2/10 dla finału GoT to za wysoko imo
1
@partymaker W sumie byłoby to bardzo ciekawe. Natomiast na pewno jeszcze pogarsza sprawę, że mamy środek sezonu
2
@Destroyer_of_Worlds Nie no własny program bez wsparcia to są gigantyczne koszta. A raczej żadne mocarstwo (a szczególnie USA) nie da wsparcia dla takiego projektu
2
@Fog_W_1899 biała czekolada top
2
@draxidox to 500+ było finansowane z działek świętego daniela z Pcimia?
1
@Kapitan hawk Uważaj najbardziej niebezpiecznym to jest właśnie panujący optymizm
6
@BojanKriKicz jak oliver bearman w bandy
1
Dobra, ale czemu światowa jedynka gra z niewidomym xd
0
@Laminedependencia w sumie ronaldo trochę brzucha zapuści i wygląd typowego sebixa
0
Jeszcze przytyć musi nasz
2
@blakkudium misja spadek xd
1
@takisobiektos Okazuję się, że nie tylko w tym temacie jest fanatykiem.
1
@July_6_BcN To widzę, że u was grzecznie w tej w*rszawie. Pójście na rano do szkoły po wyjściu do klubu/na koncert w środku tygodnia to było wyzwanie.
4
Cały sezon kapitalny w wykonaniu Kanaryjczyka, ale najbardziej utkwiła mi w pamięci bramka z białymi w finale
1
@PatrychoO Słucham radia, ale nie aż 357 stacji. No i oczywiście mój gust jest TOP
1
@zadafcb jak będą biesy to zawołaj
0
@Gaucho Co w tym roku nieaktualne?
34
Jeszcze jak Xabiego wywalą to w ogóle trenerzy się będą bać z nami wygrywać xd
0
@Gaucho «Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do królestwa niebieskiego» (Mt 19, 24)
5
Zupa zrobiona dzień wcześniej a już drugi rok ją jem
1
@takisobiektos *paletkowy
0
@Faro dlatego białe święta tylko w Kolumbii
1
@LOPEZ16 Jeśli 20% albo więcej uważasz za słabe to chyba złe porównanie. Metr przed kiblem to dosłownie jakby samo zakończenie było źle zrobione
3
W derbach karne powinien strzelać Joan
1
@FcPortoFan1999 było pite Oski czy klasa robotnicza skupiona na pracy i darcie?
0
Ruch na stronie jak na notatniku
2
@Hasszz a oni nie są faktycznie parą w prawdziwym życiu?
0
@FcPortoFan1999 urwać rękę mu wystarczy