2

@Kapitan hawk Widocznie jakiś problem. Ale słyszałem, że ma mieć najlepsze miejsce do podziwiania meczu

0

@mmaciass Poniżej czego ta cena

1

@Starrk 4 i 5 sezonu nie oglądałem, więc nie wiem, ale 2/10 dla finału GoT to za wysoko imo

1

@partymaker W sumie byłoby to bardzo ciekawe. Natomiast na pewno jeszcze pogarsza sprawę, że mamy środek sezonu

2

@Destroyer_of_Worlds Nie no własny program bez wsparcia to są gigantyczne koszta. A raczej żadne mocarstwo (a szczególnie USA) nie da wsparcia dla takiego projektu

2

@Fog_W_1899 biała czekolada top

2

@draxidox to 500+ było finansowane z działek świętego daniela z Pcimia?

1

@Kapitan hawk Uważaj najbardziej niebezpiecznym to jest właśnie panujący optymizm

6

@BojanKriKicz jak oliver bearman w bandy

1

Dobra, ale czemu światowa jedynka gra z niewidomym xd

0

@Laminedependencia w sumie ronaldo trochę brzucha zapuści i wygląd typowego sebixa

0

Jeszcze przytyć musi nasz

2

@blakkudium misja spadek xd

1

@takisobiektos Okazuję się, że nie tylko w tym temacie jest fanatykiem.

1

@July_6_BcN To widzę, że u was grzecznie w tej w*rszawie. Pójście na rano do szkoły po wyjściu do klubu/na koncert w środku tygodnia to było wyzwanie.

4

Cały sezon kapitalny w wykonaniu Kanaryjczyka, ale najbardziej utkwiła mi w pamięci bramka z białymi w finale

1

@PatrychoO Słucham radia, ale nie aż 357 stacji. No i oczywiście mój gust jest TOP

1

@zadafcb jak będą biesy to zawołaj

0

@Gaucho Co w tym roku nieaktualne?

34

Jeszcze jak Xabiego wywalą to w ogóle trenerzy się będą bać z nami wygrywać xd

0

@Gaucho «Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do królestwa niebieskiego» (Mt 19, 24)

5

Zupa zrobiona dzień wcześniej a już drugi rok ją jem

1

@takisobiektos *paletkowy

0

@Faro dlatego białe święta tylko w Kolumbii

1

@LOPEZ16 Jeśli 20% albo więcej uważasz za słabe to chyba złe porównanie. Metr przed kiblem to dosłownie jakby samo zakończenie było źle zrobione

3

W derbach karne powinien strzelać Joan

1

@FcPortoFan1999 było pite Oski czy klasa robotnicza skupiona na pracy i darcie?

0

Ruch na stronie jak na notatniku

2

@Hasszz a oni nie są faktycznie parą w prawdziwym życiu?

0

@FcPortoFan1999 urwać rękę mu wystarczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?