2

@July_6_BcN zazwyczaj to jednak osoby duchowne mówią, żeby iść w pokoju

6

Śnieg zaczął padać. To już mocne cuda

0

@Eto'o9 R10 Oni są obrzydliwi na każdym poziomie, a nie tylko kibice. Ja nawet bym powiedział, że to najmniejszy problem bo każdy klub ma jakieś grupy fanowskie, które są na poziomie dna.

5

@Szczygiel06 Dokładnie. U mnie jeszcze dochodzi fakt, że w młodości byliśmy na wigilii u babci w szerokim gronie, a teraz tylko najbliższa rodzina bo dziadkowie nie żyją.

2

@Comentateiro Für Deutschland

2

@blakkudium Laporta

0

@kamillek88 Pomijając inne rzeczy to przecież niektórzy youtuberzy to tworzą sztukę najwyższej próby.

12

@macio_944 Patrząc jak piłka poszła do przodu bezdyskusyjnie najlepszy polski piłkarz w historii

0

@Eklerek 11 szkółki benfiki robi ich 6-0

8

@Borry Paco swoje zrobił jak dla mnie

1

@Zbyszard #teamOstryCieńMgły

7

@Gaucho no nadal miejsca VIP są zamrożone w części z tego co kojarzę. Ale w klubie panuje optymizm

3

@Safrani taki @Frimpong z synem tylko trochę lepszy w tym co robi

5

@Herato Tzn za Marka to dość oczywiste, że kwota będzie bardzo niska.

1

@Andi18 Do gry z naszą linią to taki Van den Ven by siadł jak złoto, ale wiadomo jak to u nas z możliwościami xd

3

@Popitek12 tak się noszą ci co zarabiają 4000 wzwyż

5

@Messibestplayerintheworld Ależ szkoda tej czerwonej. Była szansa na historyczny wynik, jakieś 8-4 czy coś

1

@Alvarinho @VegetaPolska eksperta wołają

1

@misterio Wjeżdża, ale jest dość mocna spójność światopoglądowa więc odmieńcy jak ja siedzą cicho zazwyczaj

3

@Starrk Mocny atak na pokojowego nobla

9

Yamal kiedy kwadratowa masakra?

0

@Lanosss Mam nadzieję że będą relacje z wypadów na miasto

10

@Gronek Wstyd. Weź ich wygoń z domu

1

I super. Słabo natomiast jeśli wierzyć doniesieniom odnośnie praw ligowych

1

@barcowy1899 Erling Haaland

3

@BillyButcher punkt drugi to jest taka zbrodnia przeciwko ludzkości jeśli chodzi o wiedzę historyczną

2

@Kgorecki2500
Bez udziału osób trzecich


Dwie wystarczyły xd

1

@lajcior Zupełnie na mnie nie działają, ale smak lubię, szczególnie Red Bull pink zero.

0

@Popitek12 biję go do nieprzytomności i zostawiam mu też Gyokeresa

4

@robsesh Nie no jak Materace tak dysponowanego realu nie sprzątną swoją kadrą za miliard to niech zwijają ten biznes xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?