MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ale ta wygrana Chelsea z nami to był niezły pocałunek śmierci dla nich xd
4
@Bolton tutaj to nawet za swoje opinie o pogodzi niektórzy są jechani. Oczywiście niektórzy jak zimoluby słusznie
0
@gumaz Calcio Panie kolego
1
@Roobo zaczniesz od następnej pełnej
6
@Laminedependencia ukraińskie
3
@Gibbon_FCB co???
3
@mekston A to raczej ciężko. Ale chłopców się sporo znajdzie
2
@ranger3120 @VegetaPolska zna kobiety lepiej niż one siebie same
2
@Safrani legia podobno ma na sprzedaż świetnego napastnika, który ma tylko jedną wadę - nie strzela bramek
1
@PatrychoO to żeś zachęcił xd
1
@Arkon Jak wygrają to będzie mega zaskoczenie. Pytanie ile i czy Leo zagra bo to pewnie będzie miało znaczenie, ale tak czy siak na pewno nie są wśród faworytów
4
@Kapitan hawk stary z mlekiem wrócił
9
Ja to bym do Polski sprowadził ten towar co Marcelo brał przed tą wypowiedzią xd
0
@Criss18Barca kukiza w parlamentarnych xddd
0
@Popitek12 Dokładnie takie same jak w zeszłym
2
@ZwyklyCuler48 Jak zakażą alko na stacjach to trzeba będzie zmienić lokalizację
4
@BojanKriKicz Dokładnie. To już JFK był lepszy
3
Któryś raz już czytam o spotkaniu nawrockiego z komikiem. Nowe lustro chyba do pałacu wstawili xd
1
@LAMC_10 Mam w rodzinie
0
@Fog_W_1899 przecież bf 1 to słabiutka gra
1
Pierwsza wygrana od 12 spotkań i trener wylatuje
0
@esem91 wiadomo czego???
0
@Andi18 co ma Ter Stegen do rakowa
3
@BojanKriKicz Może jeszcze za kasę z pucharów Dodiego Lukebakio ściągną
0
@TR3YWAY No dalsza kariera pokazała, że to był two season wonder trochę
1
@agaFCB Trzeba sobie wyobrazić Syzyfa szczęśliwym
2
@macio_944 Kara śmierci dla mulciaków. No i to jest postulat
0
@beter2 Bernal ma być w planach Flicka, a Casado jakby miał odejść to tylko sprzedaż obstawiam wchodzi w grę
1
@Zelazny_Mike Poziom merytoryczny poniżej dna to trzeba czymś nadrabiać. A w polsacie to więcej takich orłów, więc akurat pewnie nie narzekają xd
0
@Kgorecki2500 5 Nocy u Ferdka byłoby lepsze, no ale wiadomo że wszyscy nie żyją