MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@derus ja chyba nie widziałem ani jednego. Chyba, że wiarą w Urugwajczyka nazywasz mówienie, że problemy psychiczne to poważna sprawa.
0
@July_6_BcN A to ciekawe. Rodziny jak swojej łącznie z mówieniem mamo/tato do twoich rodziców?
0
@clyde Jeden w Argentynie, a drugi w depresji oglądając jak wygląda Sociedad.
A tak serio to nie wiem
1
@Encore Zabawne i ironiczne, że gość nazywany Robotem ma tyle charyzmy w sobie.
1
@Fc112 aborcja albo nic nie robienie bo sam czas gra na twoją "korzyść". A co do rozwiązania takiej sytuacji to też chyba zależy od charakteru obu osób. Jedni łatwiej a inni ciężej znoszą rozczarowanie
1
@sebasarna ważne co @Luciano99 i @FcPortoFan1999 czują, to będzie odwrotnie
1
@Bykunn W sprawach politycznych ja też raczej sobie nic długotrwałego nie wyobrażam, ale no pewnie takie osoby traktują to tak jak inni jakieś błahe sprawy. Czyli star wars vs lotr zamienia się w PiS vs po
1
@Fc112 No zazwyczaj to jest w drugą stronę. No i naciskać w tym położeniu zależy raczej tylko tej stronie która dzieci chce.
0
@July_6_BcN Ale gdybyś miała narysować linię na piasku to jesteś w stanie podać jakiś przykład?
0
W relacjach miłosnych w jakich aspektach musi u was występować spójność z partnerem? Czy jesteście w stanie być w związku gdzie praktycznie w każdym temacie macie odmienne zdania?
Opinia eksperta też się przyda @VegetaPolska
0
@clyde No niektórych już z nami nie ma @AFA @Kapitan hawk [*]
1
@Kgorecki2500 Jak klimatu świat to tak od nastoletniego wieku nie czuję, ale akurat na spotkanie z rodziną się cieszę
1
@Kubajnos04568 Generalnie Japonii
11
Niestety, ale ja bym brał Maldiniego jako głównego podejrzanego na kreta. Z takimi uszami to chłopak wszystko słyszy xd
10
@Eklerek Na razie jest przecież etap debat o wódce i polityce na wigili
2
Przypomnienie nr 2137 - real madryt nie rozmawia o sędziach xd
1
@AmigoBlancos sprzedam opla
3
@JimMorrisonFCB Wystarczy, że prześpi się z żoną Hansa
0
@sebasarna Nie do końca rozumiem twoje pytanie, ale biorąc pod uwagę samą liczbę ludzi i przypadłości to praktycznie każdy przykład człowieka da się znaleźć.
0
@Kitek1640 albo dudka też w pucharze
1
A ta maska Erica to na rywali jak płachta na byka działa. Co chwilę w twarz dostaje
6
Torrents mi się podobał no i Marek widać, że nie zardzewiał. Tak to mecz do zapomnienia
1
@July_6_BcN przekazane dalej @Pedri
0
@Faro no w 2004 to było granie naszych w pucharze
2
@Sulimo ale czego ty oczekujesz od Casado na PO?
6
Skauci Wisły Kraków już pewnie czwarty notes zapełniają
6
0 goli 0 asyst. Fatalny ten Ter Stegen
0
Kapitanie prowadź po wygraną.
Für Deutschland
0
Prosty powód. Niemiecki wódz posyła do boju niemieckiego generała.
0
Ciekawe czy złapią Szczenę na wywiad po meczu