2

@derus ja chyba nie widziałem ani jednego. Chyba, że wiarą w Urugwajczyka nazywasz mówienie, że problemy psychiczne to poważna sprawa.

0

@July_6_BcN A to ciekawe. Rodziny jak swojej łącznie z mówieniem mamo/tato do twoich rodziców?

0

@clyde Jeden w Argentynie, a drugi w depresji oglądając jak wygląda Sociedad.

A tak serio to nie wiem

1

@Encore Zabawne i ironiczne, że gość nazywany Robotem ma tyle charyzmy w sobie.

1

@Fc112 aborcja albo nic nie robienie bo sam czas gra na twoją "korzyść". A co do rozwiązania takiej sytuacji to też chyba zależy od charakteru obu osób. Jedni łatwiej a inni ciężej znoszą rozczarowanie

1

@sebasarna ważne co @Luciano99 i @FcPortoFan1999 czują, to będzie odwrotnie

1

@Bykunn W sprawach politycznych ja też raczej sobie nic długotrwałego nie wyobrażam, ale no pewnie takie osoby traktują to tak jak inni jakieś błahe sprawy. Czyli star wars vs lotr zamienia się w PiS vs po

1

@Fc112 No zazwyczaj to jest w drugą stronę. No i naciskać w tym położeniu zależy raczej tylko tej stronie która dzieci chce.

0

@July_6_BcN Ale gdybyś miała narysować linię na piasku to jesteś w stanie podać jakiś przykład?

0

W relacjach miłosnych w jakich aspektach musi u was występować spójność z partnerem? Czy jesteście w stanie być w związku gdzie praktycznie w każdym temacie macie odmienne zdania?

Opinia eksperta też się przyda @VegetaPolska

0

@clyde No niektórych już z nami nie ma @AFA @Kapitan hawk [*]

1

@Kgorecki2500 Jak klimatu świat to tak od nastoletniego wieku nie czuję, ale akurat na spotkanie z rodziną się cieszę

1

@Kubajnos04568 Generalnie Japonii

11

Niestety, ale ja bym brał Maldiniego jako głównego podejrzanego na kreta. Z takimi uszami to chłopak wszystko słyszy xd

10

@Eklerek Na razie jest przecież etap debat o wódce i polityce na wigili

2

Przypomnienie nr 2137 - real madryt nie rozmawia o sędziach xd

1

@AmigoBlancos sprzedam opla

3

@JimMorrisonFCB Wystarczy, że prześpi się z żoną Hansa

0

@sebasarna Nie do końca rozumiem twoje pytanie, ale biorąc pod uwagę samą liczbę ludzi i przypadłości to praktycznie każdy przykład człowieka da się znaleźć.

0

@Kitek1640 albo dudka też w pucharze

1

A ta maska Erica to na rywali jak płachta na byka działa. Co chwilę w twarz dostaje

6

Torrents mi się podobał no i Marek widać, że nie zardzewiał. Tak to mecz do zapomnienia

1

@July_6_BcN przekazane dalej @Pedri

0

@Faro no w 2004 to było granie naszych w pucharze

2

@Sulimo ale czego ty oczekujesz od Casado na PO?

6

Skauci Wisły Kraków już pewnie czwarty notes zapełniają

6

0 goli 0 asyst. Fatalny ten Ter Stegen

0

Kapitanie prowadź po wygraną.

Für Deutschland

0

Prosty powód. Niemiecki wódz posyła do boju niemieckiego generała.

0

Ciekawe czy złapią Szczenę na wywiad po meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?