0

@Frimpong Bierze przykład ze starego xd

1

@Faro czyli dlatego Raphinia taki dobry ....

1

@TR3YWAY Arteta potrzebuje czasu i pieniędzy. U nas nie ma obu xd

0

@maciekofcb jest na eleven a oni lubią puścić w nocy powtórkę

0

@AmigoBlancos Wiadomo można to rozpatrywać na wielu płaszczyznach, ale ja generalnie lubię sprowadzać do tego kogo bym wrzucił do składu zakładając że każdy jest w swoim prime. I tutaj Neuer dystansuje dla mnie konkurencję, a Hiszpan i Włoch nie wiem czy łapią się do trójki.

1

@TR3YWAY trzeba było nie sypiać z jego żoną

0

@626 taki Merino z Temu

3

@BojanKriKicz sezon jak dodiego w benfice

4

Ja tam już czuję świąteczny klimat. I nie wiem czy to bliskość świąt czy legia wreszcie na swoim miejscu (711 pamiętamy)

0

Cash ładuje tylko potęgom w tym sezonie

1

@Faro to akurat chyba zawsze było prawdą xd

0

@NeroTFP1 To jest odgapiona z usa tzw. "war on christmas". Durny temat "wojny kulturowej" w Stanach używany przez polityków którzy nie mają żadnego realnego programu.

0

@NeroTFP1 Ambasada z opuszczoną flagą przez miesiąc

1

GARETH BALE:

„W piłce był moment, który zmienił moje postrzeganie rywalizacji. Kiedy zmagałem się z przewlekłą kontuzją mięśni, która ciągnęła się za mną przez całą karierę, dostałem niespodziewaną wiadomość od trenera przygotowania fizycznego Realu Madryt. Powiedział: Cristiano pyta o Twój stan i chce pomóc’.

Co się stało potem? Osobny telefon od prywatnego lekarza Cristiano, który zaproponował mi sprawdzony protokół leczenia i te same ćwiczenia rehabilitacyjne, które Cristiano stosował w 2013 roku. Polecił też specjalistyczną klinikę w Portugalii, w której leczą wielu piłkarzy z najwyższego poziomu — tam rywalizacja jest równie intensywna, co na boisku.

Ten moment nauczył mnie, że prawdziwy profesjonalizm wykracza poza drużyny i kolory. Wielkość mierzy się tym, co oferujesz innym — nawet rywalom. Cristiano jest najpierw człowiekiem, a dopiero potem legendą. W czasie, gdy wielu postrzega rywalizację Realu z Juventusem jako wojnę, Cristiano przypomniał nam, że futbol to piękna gra. Niektóre momenty nie potrzebują goli — wystarczy człowieczeństwo.”

1

Lechia ukradła bramki Hiszpanom i Francuzom xd

1

@BorzyKrzys Dobrze, że Disneya ktoś powstrzymał... A nie czekaj

0

@VegetaPolska co wygląda? Opinie ekspertów? Nie wiem jeszcze nic nie oglądałem. Ale na pewno będę i to prawie wszędzie

7

@barcelonaLM oj byłaby tu atmosfera. Jeszcze jakby przegrał Leo to już w ogóle strach pomyśleć xd

2

@July_6_BcN Przynajmniej o premię się nie trzeba było kłócić xd

1

@Klaudiaa8 Nie no oczywiście że nagroda

5

A pamiętacie jak w 2018 eksperci się zastanawiali czy lepiej w 1/8 trafić na Anglię czy Belgię? xd

3

@barcelonaLM no nie wiem czy Brazole wyjdą z 1.

2

@Culer9002 obok Van Bronckhorsta i Forlana top 3 goli

2

Lechia chciałaby zobaczyć legię w strefie spadkowej

9

Grają na dwa fronty i na koniec ktoś powie że miał rację xd

0

A mecz otwarcia powtórka z 2010

0

@xvcWinterSoldier nie wiem przestałem oglądać kino superbohaterów po słabiutkim endgame

2

@tomek8756 a jeszcze Algierię w ich kolejce wylosowali

0

@JimMorrisonFCB Owszem ale dla mnie głównie logistyczne

1

@xvcWinterSoldier jeszcze fajnie jakby jakiś dobry film puścili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?