0

@lajcior świat bez realu madryt

2

@July_6_BcN zeszłoroczna lepsza

0

@OskP a ludzie się dziwią, że są wysokie kursy na nich

2

@lajcior U nas to się robiło 6. Na wigilię jadło się barszcz z plastiku

0

@gumaz Ideologię mam trochę inną ale postawę w razie konfliktu raczej podobną jak Ewa

0

@olek10 tak lepiej kupić napastnika niż kogoś kto nim nie jest

1

@LeszekFCB a to wiadomo, kto z nas nie śni czasem o obiekcie westchnień

2

@esem91 Nie wiem czemu ale mnie zawsze bawią te wszystkie przekręcenia nazw i imion

1

Ale faktycznie te wejścia w mecz do poprawy

0

@LeszekFCB oj to zależy za jakie

14

Daje z siebie 200% i wymusza na innych cięższą pracę

5

@July_6_BcN No to go tam nie nadwyrężaj

3

@matirix20 Logo to najmniejszy problem.

0

@BARCA1899Messi a na narodowym w Warszawie nigdy

3

Ale że też nikt temu Simeone nie powiedział, że Fati lepszy niż Brazylijczyk

0

@clyde "Nasz" to głównie ambasady. Gorzej że Lapcio ma też być fanem tego ruchu

9

@Firestone Szczególnie mam wrażenie Yamal zawsze więcej się wtedy wraca

1

@La Pulgaa poszukaj tego nieprawdziwego cytatu jak to ktoś tam nie grał z Messim

0

Ale co komentatorzy nazwali "znakomitym pomysłem" próbę loba spod linii końcowej to ich xd

1

I w końcu mecz Rashforda w którym widać było więcej myślenia i zrozumienia z zespołem.

0

Chomiki padły jak Mekambe po kontakcie

1

Idą, idą mrozy w Madrycie

2

I teraz jakby się przydał Urugwajo na atak to go nie ma...

0

@fejkenq a potem redakcja nie nadąża z aktualizacjami

7

Największe zmartwienie to na ile minut gotowi są Rafa z Pedrim

0

@Who_you_mam na szczęście istnieje coś takiego jak statystyki

1

Ten Pedro w pomocy u nas niezły. Ja bym mu dawał częściej pierwszy skład

0

Dobra już jestem bo szybę rozbitą spod okna zbierałem

0

Żeński Haaland z Holandii też z golem

0

Dobrze, że tego bramkostrzelnego napastnika Materace zostawili na ławce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?