MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lajcior świat bez realu madryt
2
@July_6_BcN zeszłoroczna lepsza
0
@OskP a ludzie się dziwią, że są wysokie kursy na nich
2
@lajcior U nas to się robiło 6. Na wigilię jadło się barszcz z plastiku
0
@gumaz Ideologię mam trochę inną ale postawę w razie konfliktu raczej podobną jak Ewa
0
@olek10 tak lepiej kupić napastnika niż kogoś kto nim nie jest
1
@LeszekFCB a to wiadomo, kto z nas nie śni czasem o obiekcie westchnień
2
@esem91 Nie wiem czemu ale mnie zawsze bawią te wszystkie przekręcenia nazw i imion
1
Ale faktycznie te wejścia w mecz do poprawy
0
@LeszekFCB oj to zależy za jakie
14
Daje z siebie 200% i wymusza na innych cięższą pracę
5
@July_6_BcN No to go tam nie nadwyrężaj
3
@matirix20 Logo to najmniejszy problem.
0
@BARCA1899Messi a na narodowym w Warszawie nigdy
3
Ale że też nikt temu Simeone nie powiedział, że Fati lepszy niż Brazylijczyk
0
@clyde "Nasz" to głównie ambasady. Gorzej że Lapcio ma też być fanem tego ruchu
9
@Firestone Szczególnie mam wrażenie Yamal zawsze więcej się wtedy wraca
1
@La Pulgaa poszukaj tego nieprawdziwego cytatu jak to ktoś tam nie grał z Messim
0
Ale co komentatorzy nazwali "znakomitym pomysłem" próbę loba spod linii końcowej to ich xd
1
I w końcu mecz Rashforda w którym widać było więcej myślenia i zrozumienia z zespołem.
0
Chomiki padły jak Mekambe po kontakcie
1
Idą, idą mrozy w Madrycie
2
I teraz jakby się przydał Urugwajo na atak to go nie ma...
0
@fejkenq a potem redakcja nie nadąża z aktualizacjami
7
Największe zmartwienie to na ile minut gotowi są Rafa z Pedrim
0
@Who_you_mam na szczęście istnieje coś takiego jak statystyki
1
Ten Pedro w pomocy u nas niezły. Ja bym mu dawał częściej pierwszy skład
0
Dobra już jestem bo szybę rozbitą spod okna zbierałem
0
Żeński Haaland z Holandii też z golem
0
Dobrze, że tego bramkostrzelnego napastnika Materace zostawili na ławce