MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@macio_944 stawia zakład na obronę mistrzostwa
0
I teraz nie wie człowiek czy życzyć im zwolnienia trenera czy wręcz przeciwnie
5
I miejsca od 1 do 4 w Hiszpanii po punkcie różnicy między każdym
3
A teraz jeszcze wyjazd dla białych do Bilbao
0
I wikipiało xdd
0
@arasz1819 tylko wielu
0
Ale Viniego Xabi nie ściągniesz nie masz jaj
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ale to jednak zaskoczenie, że real który dał się zdominować Elche ma problemy z Gironą. Coś jak zielona trawa
1
@Roobo czas by pypszun dokończył misję 711 pt. Spadek
0
@Kapitan9 W fm24 został u mnie drugim najlepszym strzelcem w historii naszej kadry po Lewym xd
0
@Marek0262626 Nie wiem o które dokładnie pytania ci chodzi, ale ja tak lubię cięte konferencje trochę w stylu Lucho
1
@norbi77 Może moje podejście do miłości jest dziwne, ale ja mam tak, że nigdy nie przestałem kochać moich byłych. Jestem w stanie oddzielić uczucia od praktycznych obserwacji i zakończyć relację jeśli widzę, że lepiej dla nas nie być razem. Pewnie byłoby inaczej gdyby któraś z nich mnie skrzywdziła w jakiś sposób, ale miałem to szczęście że jeszcze się to nie wydarzyło.
0
@BorzyKrzys już więcej aktywności niż Agata xd
4
@Rastafarnianin za co za bycie liderem ekstraklasy?
6
@arasz1819 A w ekstraklasie jak tak jest to mówią jaka słaba liga
9
@draxidox "pożyteczny" tam niepotrzebne
3
@BulaKG też ważna jest umiejętność robienia zdjęć konaru
1
@Felipe_PL Jak mój ulubiony piłkarz odejdzie w styczniu to będzie zmiana. POzdrawiam
11
Dzieci nie będzie obiadu. Podziękujcie Marsylii
0
@Uukasz_93 Ale z Interem nie było szczęśliwe jak tak to liczysz???
1
Mam wrażenie, że mocno niespójne są interpretację trzymania się przez piłkarzy. W tym miesiącu w podobnych sytuacjach widziałem różne decyzje.
1
Jak podejdzie do varu to może już wyjąć czerwoną dla Maksa
1
@Eklerek ale to niedobra o tym mówić
3
Castellanos to taka typowa twarz nieskalana myślą xd
2
@Eklerek i tańszy od Polaka
5
Zbrodniarze prowadzą. De Zerbi po majstra
5
@matirix20 U mnie też od niedawna nowy sprzęt. Czas na Heroes 3
0
@Eklerek no tak ale prezydent zapowiadał trofea a nie znowu trzecie miejsce
1
@ZwyklyCuler48 Przecież xg tego strzału zależało od Yamala
0
Wchodzi Pedro. Milan w strachu