3

@macio_944 stawia zakład na obronę mistrzostwa

0

I teraz nie wie człowiek czy życzyć im zwolnienia trenera czy wręcz przeciwnie

5

I miejsca od 1 do 4 w Hiszpanii po punkcie różnicy między każdym

3

A teraz jeszcze wyjazd dla białych do Bilbao

0

I wikipiało xdd

0

@arasz1819 tylko wielu

0

Ale Viniego Xabi nie ściągniesz nie masz jaj
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ale to jednak zaskoczenie, że real który dał się zdominować Elche ma problemy z Gironą. Coś jak zielona trawa

1

@Roobo czas by pypszun dokończył misję 711 pt. Spadek

0

@Kapitan9 W fm24 został u mnie drugim najlepszym strzelcem w historii naszej kadry po Lewym xd

0

@Marek0262626 Nie wiem o które dokładnie pytania ci chodzi, ale ja tak lubię cięte konferencje trochę w stylu Lucho

1

@norbi77 Może moje podejście do miłości jest dziwne, ale ja mam tak, że nigdy nie przestałem kochać moich byłych. Jestem w stanie oddzielić uczucia od praktycznych obserwacji i zakończyć relację jeśli widzę, że lepiej dla nas nie być razem. Pewnie byłoby inaczej gdyby któraś z nich mnie skrzywdziła w jakiś sposób, ale miałem to szczęście że jeszcze się to nie wydarzyło.

0

@BorzyKrzys już więcej aktywności niż Agata xd

4

@Rastafarnianin za co za bycie liderem ekstraklasy?

6

@arasz1819 A w ekstraklasie jak tak jest to mówią jaka słaba liga

9

@draxidox "pożyteczny" tam niepotrzebne

3

@BulaKG też ważna jest umiejętność robienia zdjęć konaru

1

@Felipe_PL Jak mój ulubiony piłkarz odejdzie w styczniu to będzie zmiana. POzdrawiam

11

Dzieci nie będzie obiadu. Podziękujcie Marsylii

0

@Uukasz_93 Ale z Interem nie było szczęśliwe jak tak to liczysz???

1

Mam wrażenie, że mocno niespójne są interpretację trzymania się przez piłkarzy. W tym miesiącu w podobnych sytuacjach widziałem różne decyzje.

1

Jak podejdzie do varu to może już wyjąć czerwoną dla Maksa

1

@Eklerek ale to niedobra o tym mówić

3

Castellanos to taka typowa twarz nieskalana myślą xd

2

@Eklerek i tańszy od Polaka

5

Zbrodniarze prowadzą. De Zerbi po majstra

5

@matirix20 U mnie też od niedawna nowy sprzęt. Czas na Heroes 3

0

@Eklerek no tak ale prezydent zapowiadał trofea a nie znowu trzecie miejsce

1

@ZwyklyCuler48 Przecież xg tego strzału zależało od Yamala

0

Wchodzi Pedro. Milan w strachu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?