1

@ZwyklyCuler48 Przecież xg tego strzału zależało od Yamala

0

Wchodzi Pedro. Milan w strachu

0

@Dari0G Może jeszcze na rowerze

1

@kuz zbliża się grudzień

2

@Czajka90 @July_6_BcN pisała że jednak nic z tego z @Kessie

2

@SeWo77 przedłużyli, a może jednak nie

3

@tomek8756 No to wpisane w chata gpt trzeba docenić

3

@Trojanek23 trafił swój na swego

3

@norbi77 Jako Pan Maruda muszę stwierdzić, że to raczej nie jest studio lm

1

Powiem tak - na pewno bym nie brał Allegriego na następcę Flicka xd

0

@Encore A mecz z PSG na start mieli taki świetny. Potem równia pochyła xd

3

@NeroTFP1 pchasz się w gips

5

@Dankho94isback To jest żart w formie hiperboli nawiązujący do Unabombera. Moja faktyczna opinia w temacie jest mniej radykalna, natomiast obrazki takie jak ten wyglądają obrzydliwie imo.

1

@PatrychoO Mi tam elementy spoza muzyki odbierają przyjemność ze słuchania artysty. Acz jego muzyki po prostu nie lubię

12

AI i jego konsekwencje są katastrofą dla rodzaju ludzkiego

1

Mourinho coś słabo sobie radzi. Chyba muszą mu wydłużyć strefę DRS

0

@Gacek5 Wyprowadzenie piłki ma lepsze. Z Chelsea jako jedyny z czwórki był w tym skuteczny

4

@Popitek12 piers morgan jest komentatorem?

3

@mekston a ilu karnych mu brakuje?

1

A juve nie chce się zamienić skrzydłowymi? xd

1

@Comentateiro Raczej chciał pokazać, że szybciej strzelił dwa gole niż legia wygrała mecz

2

@Arcybiskup algorytmy to algorytmy. Do przodu nieźle ale w obronie się obciął parę razy

5

Ten rezerwowy z "8" niezły. Ja bym go brał do podstawy

0

@LOPEZ16 Ale co to słowo w tym kontekście dla ciebie znaczy?

2

@JaCules1211 Lewy w top3 przecież dzisiaj

4

Bernal dużo błędów, ale jakbyśmy mieli skreślać piłkarzy po jednym takim meczu to tylko Joan by tu został xd

1

@maroon a co cię nie zabije to cię wzmocni

1

@misterio To głównie taki żart był. Wiadomo Joan jest kapitalny, ale ja generalnie w trakcie meczu skupiam się na meczu ;)

4

@maroon ambasada ma cię na oku

2

Lewy w rozegraniu wyjątkowo świetnie. Olmo mimo bramki fatalny moim zdaniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?