MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ZwyklyCuler48 Przecież xg tego strzału zależało od Yamala
0
Wchodzi Pedro. Milan w strachu
0
@Dari0G Może jeszcze na rowerze
1
@kuz zbliża się grudzień
2
@Czajka90 @July_6_BcN pisała że jednak nic z tego z @Kessie
2
@SeWo77 przedłużyli, a może jednak nie
3
@tomek8756 No to wpisane w chata gpt trzeba docenić
3
@Trojanek23 trafił swój na swego
3
@norbi77 Jako Pan Maruda muszę stwierdzić, że to raczej nie jest studio lm
1
Powiem tak - na pewno bym nie brał Allegriego na następcę Flicka xd
0
@Encore A mecz z PSG na start mieli taki świetny. Potem równia pochyła xd
3
@NeroTFP1 pchasz się w gips
5
@Dankho94isback To jest żart w formie hiperboli nawiązujący do Unabombera. Moja faktyczna opinia w temacie jest mniej radykalna, natomiast obrazki takie jak ten wyglądają obrzydliwie imo.
1
@PatrychoO Mi tam elementy spoza muzyki odbierają przyjemność ze słuchania artysty. Acz jego muzyki po prostu nie lubię
12
AI i jego konsekwencje są katastrofą dla rodzaju ludzkiego
1
Mourinho coś słabo sobie radzi. Chyba muszą mu wydłużyć strefę DRS
0
@Gacek5 Wyprowadzenie piłki ma lepsze. Z Chelsea jako jedyny z czwórki był w tym skuteczny
4
@Popitek12 piers morgan jest komentatorem?
3
@mekston a ilu karnych mu brakuje?
1
A juve nie chce się zamienić skrzydłowymi? xd
1
@Comentateiro Raczej chciał pokazać, że szybciej strzelił dwa gole niż legia wygrała mecz
2
@Arcybiskup algorytmy to algorytmy. Do przodu nieźle ale w obronie się obciął parę razy
5
Ten rezerwowy z "8" niezły. Ja bym go brał do podstawy
0
@LOPEZ16 Ale co to słowo w tym kontekście dla ciebie znaczy?
2
@JaCules1211 Lewy w top3 przecież dzisiaj
4
Bernal dużo błędów, ale jakbyśmy mieli skreślać piłkarzy po jednym takim meczu to tylko Joan by tu został xd
1
@maroon a co cię nie zabije to cię wzmocni
1
@misterio To głównie taki żart był. Wiadomo Joan jest kapitalny, ale ja generalnie w trakcie meczu skupiam się na meczu ;)
4
@maroon ambasada ma cię na oku
2
Lewy w rozegraniu wyjątkowo świetnie. Olmo mimo bramki fatalny moim zdaniem