1

@Popitek12 Bruno czy Messi na plecach?

0

@Matheu12 Miejsce (antropologia) ― dla lepszego zrozumienia definicji pojęcia "miejsca" konieczna jest definicja pojęcia "przestrzeń". Pojęcia te muszą jednocześnie współistnieć.

„Przestrzeń” to abstrakcyjny termin określający złożony zespół pojęć. Ludzie żyjący w różnych kulturach różnią się między sobą sposobem, w jaki dzielą świat, wartościami, jakie przypisują jego częściom i sposobami, w jakie je mierzą. Sposoby oddzielania przestrzeni różnią się wielce stopniem wyrafinowania i komplikacji, odmienne są również techniki określania rozmiarów i odległości[1].

12

Po wczoraj znowu pasuje xd
https://zapodaj.net/plik-vMZG88XUg2

2

@Giwera z Derby też mu świetnie szło w tej lidze (ale nie aż tak). Liczę że w premier league też da radę tym razem

3

Cincinnati powinno już 3:0 prowadzić, ale tak to jest jak się marnuje szanse

19

Liga Negreiry pamiętajmy xd

0

Ale patrząc na formę białych szkoda, że już przegraliśmy ligę w klasyku xd

3

Ten z gwizdkiem najlepszy w realu

3

Ale najważniejsze że real (a już na pewno ich prezes) nie rozmawia o sędziach xdd

2

No to jednak trochę wstyd by było z nimi zremisować

1

Jako, że wiem iż będzie mi wypominane to uroczyście przyznaję, że lautaro martinez w meczu z poważnym rywalem strzelił

przeciwnika z łokcia w twarz za co nie poniósł żadnych konsekwencji (dostając w meczu później żółtą kartkę)

5

Jestem kibicem Elche od minuty i już mnie ten Hércules Alicante wk*rwia

12

@Matt_i1992 Jak robił żonę kolegi to było o tym w mediach

0

@Criss18Barca ale jeszcze trzeba dwóch asyst xd

1

@michal26 Ludzie to nie są AI i ich obserwacje (szczególnie w tak wrażliwych tematach) zawsze będą "splamione" ich doświadczeniami

3

@norbi77 i dużo chłopców z Barcelony

4

@Romario87 Derby to derby

2

@TR3YWAY A treść wypowiedzi gorsza od głosu xd

0

Niech wygra lepszy

albo real madryt

0

@Arkon jak się boisz to możesz na priv, ja tam jestem zawsze ciekaw opinii ;)

2

@Frimpong może fani Liverpoolu

3

@Arkon Narzekanie na płeć przeciwną jest częstym zabiegiem w przypadku niepowodzeń miłosnych, bo pozwala zrzucić odpowiedzialność z samego siebie. A patrząc jak wyglądają statystyki samotności młodych kobiet i mężczyzn to można dość spokojnie założyć, że dużo jest tych niepowodzeń. Dlaczego "ataki" na kobiety są mocniejsze/bardziej rozpowszechnione to wina moim zdaniem mizoginii. Zarówno jeśli chodzi o przyzwolenie na żarty o kobietach jak i wychowanie dziewczyn jako mniej skore do swoich opinii.

1

Eze? More like Easy

0

@FcPortoFan1999 co ty taki cięty ostatnio? Brak Ibisza tak na ciebie działa? Nie żebym narzekał

3

@Arkon Tak. Myślę, że nie każdemu się spoda, ale mi bardzo siadło.

3

@Arkon Mroczny Rycerz, Perfect Blue, V jak Vendetta

0

@VAMOS1899LaMasia oglądanie białych przegra u mnie z większością aktywności

1

@July_6_BcN @Kessie odmawia wycieczki do apteki?

0

@Deviler Myślę, że mocno zależy od definicji nr. 9. Trzeba ją mocno zawęzić by tak było, ale jest to możliwe

1

@tomek8756 Fajnie jakby kiedyś roboty robiły za nas wszystkie żmudne zadania, żeby ludzie mogli się skupić na czymś bardziej ambitnym. Na razie to musk wspiera tworzenie sztuki przez AI i wyzysk ludzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?