0

@Stinger_ nie no nie ma szans. Berardi już za stary

5

@Eklerek jeszcze by się musiał odważyć odezwać

0

A "Tymczasem Słoweńcy" po spadek

0

Tackowy idzie po mistrza

10

@esem91 to tak jak nowotwory tych pacjentów xd

1

@Adran360 I może jeszcze że istnieją powszechnie dostępne strony z zasobami angielskich tłumaczeń

3

@Kessie Japonki gorsze bo jakieś rozmazane na dole

6

@Kgorecki2500 Nieironicznie jedynka to mój ulubiony film Disneya, a wiadomo że nie oglądałem go jako dziecko

0

@Faro ciemna gwiazda

0

@Arkon mówią "trzy sekundy" o rzeczach ważnych a potem to gadają o mało znaczących sprawach

1

@esem91 czarnoskóry czy gość z imieniem Jude. Oj to trzeba @Bolton spytać xd

1

@July_6_BcN czyli mi i @Danny Gaucho nic nie grozi

0

@Arkon Telexpress dla mnie jest nieoglądalny, a tak to leci u mnie praktycznie wszystko

0

@July_6_BcN przynajmniej w tym aspekcie jesteś egalitarna ;)

0

@Faro kurczak do kebaba? Sos tylko ostry. No i na cienkim to wiadomo

0

@July_6_BcN Jakby ci chłopa odbiła to wolisz "swoją" czy z zagranicy?

1

@Arkon No z racji zainteresowań i kariery jak puszczam coś w tle to albo programy informacyjne, albo komentarze/dyskusje polityczne.

1

Polki czy Ukrainki?

0

@Arkon Nawet najlepszych seriali praktycznie nie oglądam więcej niż raz. Z tego co kojarzę to tylko Rick i Mortego oraz Evangeliona widziałem więcej niż raz sam. Ewentualnie jeśli ktoś mi bliski by zaczynał to mogę towarzyszyć.

1

@gumaz to nawet można robić w tym samym czasie

0

@Dankho94isback ale co się stało?

5

@Konradowskyy ale ekipę zmontowali xd

1

@July_6_BcN Wymyślić mogę, ale potem wszystkie lepsze mi Pan Element kasuje xd

0

@July_6_BcN Lepiej mądrze stać niż głupio biegać. Chociaż temat byś ciekawszy zapodała

4

@July_6_BcN nie zachłysnęłaś się za bardzo sławą?

0

@Frimpong musi być fejk przecież Liverpool musiał wygrać finał w 22 patrząc po statystykach

1

Wirus żołądkowy większą zmorą dla naszych niż real w poprzednim sezonie xd

1

Za cicho nie poddawaj się śpiewali

4

@esem91 błąd z podaniem info, że niepotrzebny - zbija cenę

1

@ikar34 Ja to akurat miałem wrażenie, że dokładności brakowało. Wiadomo Saka zagrał słabo, Norweg dopiero wrócił, ale byłem zaskoczony liczbą niedokładnych podań

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?