MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ nie no nie ma szans. Berardi już za stary
5
@Eklerek jeszcze by się musiał odważyć odezwać
0
A "Tymczasem Słoweńcy" po spadek
0
Tackowy idzie po mistrza
10
@esem91 to tak jak nowotwory tych pacjentów xd
1
@Adran360 I może jeszcze że istnieją powszechnie dostępne strony z zasobami angielskich tłumaczeń
3
@Kessie Japonki gorsze bo jakieś rozmazane na dole
6
@Kgorecki2500 Nieironicznie jedynka to mój ulubiony film Disneya, a wiadomo że nie oglądałem go jako dziecko
0
@Faro ciemna gwiazda
0
@Arkon mówią "trzy sekundy" o rzeczach ważnych a potem to gadają o mało znaczących sprawach
1
@esem91 czarnoskóry czy gość z imieniem Jude. Oj to trzeba @Bolton spytać xd
1
@July_6_BcN czyli mi i @Danny Gaucho nic nie grozi
0
@Arkon Telexpress dla mnie jest nieoglądalny, a tak to leci u mnie praktycznie wszystko
0
@July_6_BcN przynajmniej w tym aspekcie jesteś egalitarna ;)
0
@Faro kurczak do kebaba? Sos tylko ostry. No i na cienkim to wiadomo
0
@July_6_BcN Jakby ci chłopa odbiła to wolisz "swoją" czy z zagranicy?
1
@Arkon No z racji zainteresowań i kariery jak puszczam coś w tle to albo programy informacyjne, albo komentarze/dyskusje polityczne.
1
Polki czy Ukrainki?
0
@Arkon Nawet najlepszych seriali praktycznie nie oglądam więcej niż raz. Z tego co kojarzę to tylko Rick i Mortego oraz Evangeliona widziałem więcej niż raz sam. Ewentualnie jeśli ktoś mi bliski by zaczynał to mogę towarzyszyć.
1
@gumaz to nawet można robić w tym samym czasie
0
@Dankho94isback ale co się stało?
5
@Konradowskyy ale ekipę zmontowali xd
1
@July_6_BcN Wymyślić mogę, ale potem wszystkie lepsze mi Pan Element kasuje xd
0
@July_6_BcN Lepiej mądrze stać niż głupio biegać. Chociaż temat byś ciekawszy zapodała
4
@July_6_BcN nie zachłysnęłaś się za bardzo sławą?
0
@Frimpong musi być fejk przecież Liverpool musiał wygrać finał w 22 patrząc po statystykach
1
Wirus żołądkowy większą zmorą dla naszych niż real w poprzednim sezonie xd
1
Za cicho nie poddawaj się śpiewali
4
@esem91 błąd z podaniem info, że niepotrzebny - zbija cenę
1
@ikar34 Ja to akurat miałem wrażenie, że dokładności brakowało. Wiadomo Saka zagrał słabo, Norweg dopiero wrócił, ale byłem zaskoczony liczbą niedokładnych podań