MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP1 Leo akurat Maradona wtedy zastępował, ale reszta się zgadza
1
@Popitek12 *teraz na Ferminie
14
Higuain:
"Kiedy podpisaliśmy kontrakt z Ronaldo w Realu, poprosiłem go, żeby wykonywał rzuty karne, a on odpowiedział: »Nie, nie po to tu jestem. Ty je wykonasz albo przekażesz Benzemie”.
"On nigdy się o nic nie kłóci. Jest bardzo spokojny. Gdyby Ronaldo chciał, z łatwością osiągnąłby już 1000 bramek, ale Ronaldo gra dla drużyny, nie szuka osobistej chwały."
"Dlatego jest najbardziej utytułowanym piłkarzem w historii i najlepszym piłkarzem wszech czasów”.
0
@Gaucho Pedri mógłby grać z każdym w środku pola. Nawet ze swoją idealną kopią. Trzech takich w środku to już ciężej bo wiadomo jak wyglądał na "10" w kadrze, ale przy dwóch takich partnerach może i by się wzniósł na lepszy jeszcze poziom
1
@July_6_BcN Wszyscy się piłką interesują więc to na pewno jest łatwiej, ale generalnie poza jednym bratem to mam bardzo bliskie relacje
1
Co następne? Solówka z Najmanem? xd
0
Tak szczerze to trochę się dziwię, że Arsenal nie wziął tego Rasfhorda
1
@Fog_W_1899 jak już rozważamy realne opcje to Pedri-Pedri-Pedri by dopiero chodziło xd
1
@BorzyKrzys do szczęścia brakuje tylko, żeby De Armas ustawiała mecze Juventusu
0
@maroon na lewą w sumie nie patrzyłem ale pani z prawej ma niezbyt ludzkie palce dłoni
1
@Destroyer_of_Worlds Dokładnie cel dla niego uświęca środki. Cieszę się że i ty go punktujesz
4
Nam i tak potrzebna dziewiątka
0
@Filipem ale widzę palce nadal za ciężkie
1
@Stinger_ jak w ekstraklasie
1
@Bykunn No dziecko może być adoptowane
0
@TR3YWAY teoretycznie jest to możliwe, ale szanse znikome xd
1
@lajcior Jak do rakiety to może że skończysz jej karierę jak Hurkacz Rogerowi
0
To dzisiaj się okaże czy ten Bayern taki POTĘŻNY czy to jednak TEN SEZON xd
4
@RosjaninBut czyli zostają Chiny. Przynajmniej może mur się uda zobaczyć kiedyś
11
No z Materacami to będziemy go potrzebować jak wody
0
@mrboom Ciekawe jakby to wyglądało z Francją bez afery w tle
0
Ale czy ataki na tebasa w kontekście statystyk spotkań ligi mistrzów mają sens? Przecież w lm gra Barca, która miałaby problemy z transferami przy łagodnym FFP, dwa kluby z Madrytu które transfery robią i Bilbao, które samo się ogranicza w działaniach na rynku.
3
@Gaz Ale to chyba nieprawdziwą informację podajesz bo on chyba zmarłej babci dziękował z tego co kojarzę
3
@Fog_W_1899 co za bzdury
0
@July_6_BcN Ibisz go porzucił, za chwilę to samo zrobi ekstraklasa to się musi Oskar wyładować
2
@barteq ale po co nam jakaś Hania?
1
@July_6_BcN Tu lepsza nuta do zabawy
0
@Sysia11 53/62 dotknięcia
Te 9 nie trafił w piłkę czy o co chodzi xd
2
Araujo pokazuje że może Christensen nieźle to wymyślił z tym nie wchodzeniem xd
1
Napisałbym, że deklasacja, ale deklasacja to podobno była z realem
( ͡° ͜ʖ ͡°)