2

Araujo pokazuje że może Christensen nieźle to wymyślił z tym nie wchodzeniem xd

1

Napisałbym, że deklasacja, ale deklasacja to podobno była z realem
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@cymanski15 Taka wymiana za Caicedo by ładnie siadła

0

@Barceloniarz987 Ale kto uwierzył?

0

I to bym nazwał schowaniem do kieszeni Yamala. A nie jak Nuno powinien wylecieć

1

Ale jakbyśmy zagrali na tych kmś to chyba bilibyśmy się o utrzymanie xd

0

@ali3gator Wolnych stoperów bez mózgu masz na pęczki xd

0

@Arcybiskup No właśnie może więcej onlyfansa żeby nie miał ochoty biegać za nimi
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@saon bo Estevao ma innego idola xd

3

Poogląda człowiek Barcelonę, a w przerwach od niej kadrę Polski i psychika top

2

A tańszy Auba z dubletem
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NeroTFP1

1

Może Ronald wiedział, że i tak zejdzie w przerwie to przyspieszył ten proces
xd

0

I jak fizyczność wyglądała tak źle w 11 to nie wiem co się teraz będzie działo. Przydałby się i Rafa i wskrzeszenie Gaviego xd

0

Jak dzieci we mgle biegają nasi przy tych stałych fragmentach xd

16

@esem91 bayern real prawda? Prawda?

2

Ten skład z Rekinem na lewym to w sumie jest najbardziej wierny temu co gramy z Rafą, czyli szukania sobie miejsca w środku przez obu panów i robienia miejsca bocznemu obrońcy. Przydałoby się tylko, żeby Balde wrócił do swojego najwyższego poziomu

7

Ale Argentyńczyk zjedzony


0

@esem91 Olmo to nie ta pozycja

0

Ale by siadły bramki Fermina i Rafy czyli dwóch piłkarzy w pewnym momencie na liście życzeń Chelsea

1

@Popitek12 przeżyć

3

@NeroTFP1 Wybory bosaka w sumie chyba lepsze od tych z oryginalnej listy xd
W mojej liście na pewno odróżnił bym wpływ kulturowy od politycznego. I na szczycie tego drugiego dał jednak Victorię jak że nazwaliśmy od niej całą epokę. Jeśli chodzi o kulturowy wpływ to pewnie akurat przeze mnie mocno nielubiana jk rowling.

0

@Czyhrynski przecież każdy z tych trenerów w zasadzie poszedł inną drogą z różnymi skutkami. A Xabi, który wziął przecież mistrzostwo z wiadomo jakim składem to już w ogóle tu nie pasuje xd

1

@gaucho104 W pamięci 5:0 Jeffrena. Najładniejsza Leo z półfinału lm w 2011 z białymi

3

@FcPortoFan1999 do Pogoni Siedlce

3

man utd zabrało punkty The Reds to oddali sąsiadom zza miedzy xd

5

man utd powrót do ustawień fabrycznych xd

1

@joloskyy może jakaś małolata na trybunach mu się spodobała xd

9

Też słyszeliście latem, że Xabi to nie jest Carlo i on oprócz wyników narzuci drużynie swój styl? Ktoś wie jaki to styl xd

0

@Popitek12 taki playboy jak ty to raczej 9 kobiet w rok xd

0

@Lordzi Weryfikacja miękka tej tezy będzie może na mundialu, ale przecież i tak futbol reprezentacji odbiega od klubowego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?