MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Araujo pokazuje że może Christensen nieźle to wymyślił z tym nie wchodzeniem xd
1
Napisałbym, że deklasacja, ale deklasacja to podobno była z realem
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@cymanski15 Taka wymiana za Caicedo by ładnie siadła
0
@Barceloniarz987 Ale kto uwierzył?
0
I to bym nazwał schowaniem do kieszeni Yamala. A nie jak Nuno powinien wylecieć
1
Ale jakbyśmy zagrali na tych kmś to chyba bilibyśmy się o utrzymanie xd
0
@ali3gator Wolnych stoperów bez mózgu masz na pęczki xd
0
@Arcybiskup No właśnie może więcej onlyfansa żeby nie miał ochoty biegać za nimi
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@saon bo Estevao ma innego idola xd
3
Poogląda człowiek Barcelonę, a w przerwach od niej kadrę Polski i psychika top
2
A tańszy Auba z dubletem
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NeroTFP1
1
Może Ronald wiedział, że i tak zejdzie w przerwie to przyspieszył ten proces
xd
0
I jak fizyczność wyglądała tak źle w 11 to nie wiem co się teraz będzie działo. Przydałby się i Rafa i wskrzeszenie Gaviego xd
0
Jak dzieci we mgle biegają nasi przy tych stałych fragmentach xd
16
@esem91 bayern real prawda? Prawda?
2
Ten skład z Rekinem na lewym to w sumie jest najbardziej wierny temu co gramy z Rafą, czyli szukania sobie miejsca w środku przez obu panów i robienia miejsca bocznemu obrońcy. Przydałoby się tylko, żeby Balde wrócił do swojego najwyższego poziomu
7
Ale Argentyńczyk zjedzony
0
@esem91 Olmo to nie ta pozycja
0
Ale by siadły bramki Fermina i Rafy czyli dwóch piłkarzy w pewnym momencie na liście życzeń Chelsea
1
@Popitek12 przeżyć
3
@NeroTFP1 Wybory bosaka w sumie chyba lepsze od tych z oryginalnej listy xd
W mojej liście na pewno odróżnił bym wpływ kulturowy od politycznego. I na szczycie tego drugiego dał jednak Victorię jak że nazwaliśmy od niej całą epokę. Jeśli chodzi o kulturowy wpływ to pewnie akurat przeze mnie mocno nielubiana jk rowling.
0
@Czyhrynski przecież każdy z tych trenerów w zasadzie poszedł inną drogą z różnymi skutkami. A Xabi, który wziął przecież mistrzostwo z wiadomo jakim składem to już w ogóle tu nie pasuje xd
1
@gaucho104 W pamięci 5:0 Jeffrena. Najładniejsza Leo z półfinału lm w 2011 z białymi
3
@FcPortoFan1999 do Pogoni Siedlce
3
man utd zabrało punkty The Reds to oddali sąsiadom zza miedzy xd
5
man utd powrót do ustawień fabrycznych xd
1
@joloskyy może jakaś małolata na trybunach mu się spodobała xd
9
Też słyszeliście latem, że Xabi to nie jest Carlo i on oprócz wyników narzuci drużynie swój styl? Ktoś wie jaki to styl xd
0
@Popitek12 taki playboy jak ty to raczej 9 kobiet w rok xd
0
@Lordzi Weryfikacja miękka tej tezy będzie może na mundialu, ale przecież i tak futbol reprezentacji odbiega od klubowego