0

@SkN a to nie jedno i to samo dla reprezentacji?

0

@kejdzi Dania i Turcja to drużyny na poziomie Ukrainy.

1

Odpadnięcie u siebie z Albanią to będzie kompromitacja. Porażka w finale to już ocena będzie zależeć od obrazu meczu.

4

Miłego dnia dla ramblowiczów z Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasitu.

0

@Faro Dowiemy się jak zacznie wystawiać Fatiego w miejsce Rafy

1

@July_6_BcN to musi mieć w kartach albo miłości

5

@Comentateiro do grudnia to zapomnisz

1

@Aragorn33 ale robi @AlexDark00 nadzieję

1

@Lionel_Messi10 w sensie dwie nagrody czy połączyli to?

1

@Arkon Ale chciałem żeby każdy z nich był odpowiedzią na jakiś nasz problem. Więc niemieckiej został śpd a to nie kojarzę akurat kogoś naprawdę top stamtąd

3

@LionelM95 Oj nie wiem czy chcesz znać odpowiedź na to pytanie

14

@LionelM95 żebyśmy się mogli zemścić za potop

1

@FcPortoFan1999 to do Wałęsy musi się pytać

5

Ja tam myślę, że cr7 odwiedził pomarańczowego żeby deportację Leo załatwić

2

@Hosh @Bolton nadal jest, ale nie wiem jak u niego z łaźniami

8

Ale Sokrates na agorze pięknie poskładał Platona i Ksenofonta :)
Inteligentna i metoryczna orka :)

1

@Bilon87 pewniaczki @Luciano99

1

@Uukasz_93 No czyli Stoch był lepszy

0

@RoberDzik
Neuer
Casillas
Buffon

0

@L4ngusta Dwa drwale to do śniadanka. Norma 16000 musi być zrobiona tak jak pan @Popitek12 powiedział

4

@SelloutCrowd Widać też, że oni sami są niezadowoleni odsyłając na emeryturę autorów wyjścia

3

@Zoker co następne? 2+2?

1

@Luciano99 no tylko połowa z nich to są "dziennikarze" zarządu

1

@Mow_mi_Douglas No nie wiem czy jednak niektórzy to nie są opłacani

2

@lajcior poza swoimi dwoma piosenkami to mata

1

@Arkon Neuer jako drugi żeby było, że najlepszy bramkarz w historii zagrał w naszym klubie. Poza tym nie miałem kogo innego za bardzo z niemieckiej. Hujsen po prostu profilem do nas pasuje niesamowicie a przecież dopiero zaczyna karierę.

0

@Kgorecki2500 chyba ten kontakt ze szczurami cię tak uodpornił xd

2

@Damian11 spokojnie do rana będzie info o Duńczyku xd

0

@ZwyklyKibicBarcy04 "ograliśmy"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?