MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SkN a to nie jedno i to samo dla reprezentacji?
0
@kejdzi Dania i Turcja to drużyny na poziomie Ukrainy.
1
Odpadnięcie u siebie z Albanią to będzie kompromitacja. Porażka w finale to już ocena będzie zależeć od obrazu meczu.
4
Miłego dnia dla ramblowiczów z Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasitu.
0
@Faro Dowiemy się jak zacznie wystawiać Fatiego w miejsce Rafy
1
@July_6_BcN to musi mieć w kartach albo miłości
5
@Comentateiro do grudnia to zapomnisz
1
@Aragorn33 ale robi @AlexDark00 nadzieję
1
@Lionel_Messi10 w sensie dwie nagrody czy połączyli to?
1
@Arkon Ale chciałem żeby każdy z nich był odpowiedzią na jakiś nasz problem. Więc niemieckiej został śpd a to nie kojarzę akurat kogoś naprawdę top stamtąd
3
@LionelM95 Oj nie wiem czy chcesz znać odpowiedź na to pytanie
14
@LionelM95 żebyśmy się mogli zemścić za potop
1
@FcPortoFan1999 to do Wałęsy musi się pytać
5
Ja tam myślę, że cr7 odwiedził pomarańczowego żeby deportację Leo załatwić
1
@tomek8756 https://zapodaj.net/plik-TJjcdN4pud
2
@Hosh @Bolton nadal jest, ale nie wiem jak u niego z łaźniami
8
Ale Sokrates na agorze pięknie poskładał Platona i Ksenofonta :)
Inteligentna i metoryczna orka :)
1
@Bilon87 pewniaczki @Luciano99
1
@Uukasz_93 No czyli Stoch był lepszy
0
@RoberDzik
Neuer
Casillas
Buffon
0
@L4ngusta Dwa drwale to do śniadanka. Norma 16000 musi być zrobiona tak jak pan @Popitek12 powiedział
4
@SelloutCrowd Widać też, że oni sami są niezadowoleni odsyłając na emeryturę autorów wyjścia
3
@Zoker co następne? 2+2?
1
@Luciano99 no tylko połowa z nich to są "dziennikarze" zarządu
1
@Mow_mi_Douglas No nie wiem czy jednak niektórzy to nie są opłacani
2
@lajcior poza swoimi dwoma piosenkami to mata
1
@Arkon Neuer jako drugi żeby było, że najlepszy bramkarz w historii zagrał w naszym klubie. Poza tym nie miałem kogo innego za bardzo z niemieckiej. Hujsen po prostu profilem do nas pasuje niesamowicie a przecież dopiero zaczyna karierę.
0
@Kgorecki2500 chyba ten kontakt ze szczurami cię tak uodpornił xd
2
@Damian11 spokojnie do rana będzie info o Duńczyku xd
0
@ZwyklyKibicBarcy04 "ograliśmy"