MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 i o czym będziemy teraz żartować
3
@July_6_BcN uderz w stół
0
@AmigoBlancos uwielbiam takie konflikty. Aż mógłby znów się musk z trumpem pokłócić publicznie
4
@mekston mi tam kiedyś powiedział, że wodę piją zwierzęta. Więc tego się trzymam
1
@Czajka90 równo rok temu z Romy xd
7
@Katalończyk 99 DLACZEGO
0
@Bolton Obrzydliwi komuniści
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Bolton Kto jak kto, ale myślałem że ty akurat będziesz fanem pożarów. Np. Reichstagu
0
@mekston Przede wszystkim to niech się zdecydują. Raz idą w stronę wykonawcy, raz winnego.
2
@barcelonaLM Nikt?
1
@FcPortoFan1999 Jak mówię z samej różnicy wieku nic to dla mnie nie znaczy. Natomiast w przypadku tej starszej osoby na pewno istotny byłby stan świadomości/zdrowia
0
@FcPortoFan1999 Ja tam generalnie nie mam problemu z samą różnicą wieku w relacjach. A może akurat ją czegoś nauczy np. obsługi maszyny parowej
8
Jak @clyde i @Comentateiro nie będą razem to przestaje wierzyć w miłość ♥️
13
Nie wiedziałem, że Slot trenuje Celtę xd
3
@Eto'o9 R10 najważniejsze pytanie czy ta praca w obronie ostatnio to był jeden wyskok czy faktycznie pokaże poprawę w tym aspekcie w dłuższym okresie
10
@kanver_ "rekiny to u mnie w knajpie podają"
0
@Mixtape Akurat dwie osoby które najmniej bym o to podejrzewał
6
Leo pewnie z komornikiem do Lapcia przyjechał a ludzie się nakręcają xd
2
@July_6_BcN Przykładna katoliczka i takie imprezowanie?
0
Ktoś wie czy był telefon do Hadaja?
2
I oczywiście Eric zjada póki co Kounde na prawej
1
No nie wiem trochę odważnie dawać tyle minut Bernalowi po urazie xd
0
"Koniec Barcelony" tak jak to Orłowski powiedział xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Za mało dzisiaj długich piłek
2
@Faro bez Fatiego to już nie ma sensu
0
@insp1re Olmo świetnie gra dziś
4
Kurs na obie strzelą z Chelsea pewnie 0.99 xd
0
To już wiem jak czują się kibice Eintrachtu xd
1
@Toretto przy tym pierwszym źle chyba się ustawił Wojtek i stąd taka pokraczna interwencja