5

@norbi77 no ale że Rashford nie pracuje w obronie to byle dziecko wie, więc jeśli trener układa taktykę niezgodnie z tym twierdzeniem to chyba można mu coś zarzucić

12

@Borneo ty to może byś zaczął bazować na jakimś słowniku

2

@clyde ja ostatnio widziałem grób pary studenckiej i sobie myślałem jaka jest szansa, że byliby nadal razem gdyby dożyli starości. A tak już tak pozostaną

0

@Mixtape dokładnie główny odpowiedzialny za taką grę - kibice śmiejący się z realu xd

3

Oby ta przerwa na kadrę okazała się tym czym miała być poprzednia xd

0

@Ayato2k nie no zmieniło


Pressing był gorszy

0

@Faro ale przecież chciał zostać podobno xddddddddd

0

I dwie minuty poszły się je...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Gołębie w strachu xd

0

Ten Olmo z Lewym to kiedy wchodzą?

0

Ale z tym oszczędzaniem Yamala to przesadzają xd

0

Przyjęcie piłki dzisiaj dramat

0

@lukmrz Balde???

5

Może nie mamy obrony, ale za to mamy Olmo za 60 baniek na ławkę xd

9

Jako, że to zazwyczaj działa - Fatalny ten Rashford

0

@tomek8756 Generalnie tak, ale ten Kounde...

3

Ławką to raczej nikogo nie przestraszymy xd

5

Bach Bach Qarabach

0

@Lionel_Messi10 No może też go przegrać.

1

@don'T.R.I.P.e generalnie teraz na YT czy Twitterze mają ogrom botów, ale ciężko stwierdzić po samej treści które z nich tutaj

1

@gaucho104 Pomijając moją opinię co do wysokości to chyba istotne jaka jest opinia suwerena co do branż finansowanych z budżetu państwa

1

@misterio moim zdaniem słabiutki serial

14

@ifoa ale panie areczku jaki związek zawodowy my tu jesteśmy jak rodzina przecież xd

4

4

Dla oceny kontaktu ręki z piłką uznaje się, że górna granica ręki znajduje się na wysokości pachy. Nie każdy kontakt ręki lub ramienia zawodnika z piłką jest nieprzepisowy. Np. gdy jest to zawodnik realu madryt

4

Po wczoraj znowu pasuje


2

@turhiay mocno o leszku millerze

4

Komentarz usunięty

1

@draxidox cdn.
Czyli pewnie wjeżdża wiejska baba od mentzena xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?