MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szela1899 Eibar pamiętamy
1
@Kessie A jeżdżący na rowerze pan prezydent lukebakio nieobecny
2
@Herato Falcao r
4
Ale jednak pamiętajmy, że legia grała na trudnym terenie
0
@Dankho94isback El capitano
0
No i underdog wyrównuje xd
3
Likwidacja realu madryt - tak czy jeszcze jak?
0
@Dankho94isback Marek do środka pola
1
Nie no, ale dla mnie to jest drużyna niepasująca poziomem do tej ligi.
A Bruk-Bet całkiem nieźle
0
@Moderacja zmienia tych buków jak Chelsea piłkarzy xd
0
@KRISU77 zwycięski remis 0-0 ładnie by siadł
1
@fart a w Australii trochę mniej
7
Osoby z Polski jako jedyne wracają w tym klubie wcześniej do zdrowia. Innym miesiąc zamienia się w dwa itd.
1
@D10SLEO @Danny Gaucho opinia?
1
@July_6_BcN im już pewnie wystarczy terrorysta z Rosario
0
@clyde Jak streamer jest interesującą/zabawną osobą to tak naprawdę dla mnie gra nie ma znaczenia. Może być fatalnym syfem w którego sam bym nigdy nie zagrał ale co za różnica jak tylko robi tło dla osobowości danego twórcy.
2
Sunderland idzie na mistrza, a wieczysta na zwolnienie trenera xd
2
@Karol145 dobrze, że ja piję z maca
0
Cytując La ramble "ja tam wierzę w mistrzostwo maxa"
0
@pluszek czyli gust filmowy też do kosza
1
@Stagiryta cztery razy mniej może nie często, ale mecze z dużą dysproporcją są częstym zjawiskiem i niemałą część z nich wygrywa ten "aktywny"
0
@Criss18Barca
Leo
Leon
Schlierenzauer
.
Schumacher
Bolt
Jordan
Nadal
Tyson Fury
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Azazel_Pazuzu @Comentateiro na pewno
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@July_6_BcN Dla mnie to kwestia bardziej higieny, zadbania, a nie samej długości.
1
@Popitek12 z twoim czasem na setkę to 15 minut
0
@Maciasek woda królewska na pewno da radę pozbyć się kleju. I płytek przy okazji
1
@EvenepoelRemco00 Nisko masz poprzeczkę zawieszoną dla "bardzo śmiesznych" rzeczy
0
A co ma negatywną opinię o franco?