MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Karol145 Plus wiadomo, że Leo i Cristiano mieli lepszych partnerów
1
Numer 1 na hardzie raczej znany.
0
@FcPortoFan1999 Pogoń Siedlce porzucona?
1
@Faro Jak ucinam to ucinam (zazwyczaj się to samo wydarza), ale miałem tak, że osoby w szerszym kręgu znajomych zmieniały mocno swoje pozycje na liście moich priorytetów.
0
@Kgorecki2500 Te niebieskie brzydkie, ale żółte mi się podobają (szczególnie jak na kadrę, gdzie wiadomo jest mniej szalonych pomysłów). A ceny to wiadomo, że dawno odlecieli tak samo jak Polska
1
I prawidłowo. Przecież to dzielenie praw to jest największy wyzysk jaki widziałem w temacie.
4
@PatrychoO takie 7/10 jeśli chodzi o to jak daleko idą ci scenarzyści
0
@Leooo masz jakieś źródło tego cytatu?
5
Patrząc jakie maile wyciekają ostatnio na temat relacji trumpa z epsteinem i clintonem to tym bardziej śmieszy, że wcześniej donald atakował demokratów za nieujawnianie danych sprawy xd
0
@Kgorecki2500 xi jinping był w Poznaniu?
0
@Kgorecki2500 domy aukcyjne to słynną z tego na całym świecie.
1
@APTAPT Wyniki wynikami, ale za brzęczka to nas Austria cisnęła na narodowym.
1
@Kessie Co do "litery prawa" mogę się jeszcze zgodzić w dobrej wierze. Ale idea tego zapisu w regulaminie to prawdopodobnie uniknięcie dawania atencji zbanowanym, a ich obecność w gorących robi coś przeciwnego.
4
Ludzie z banem chyba nie powinni być w gorących bo każda odpowiedź to oznaczenie. @wpwelement opinia?
2
@barcelonaLM Szkoda tylko, że cynk brzmiałby tak samo jeśli usa faktycznie coś planuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@BorzyKrzys bartosiak też się utrzymał na salonach
7
@Comentateiro @Popitek12 tyle w tydzień wyciąga
3
Czemu nie ma meczu jeszcze?
0
@Herato Oscar?????
0
@TR3YWAY masz auto na 7 osób czy było kursowanie?
9
@marcin62 Gdyby Margot Robbie się ze mną umówiła to bym nie pił. A tak to ona wlewa wódę mi do gardła moimi rękoma xd
4
@fcbarcafan19 Inna sprawa, że publiczne toalety w Polsce to jest dramat. Ale wiadomo wybór miejsca fatalny
1
@Encore to united to tam pasuje jak pięść do oka xd
6
@AmigoBlancos i po co te race rzuciłeś?
12
Dwa remisy z Holandią. Ale Probierz zostawił samograja
21
Pewnie stanowski pomógł ogarnąć
27
Ale jak Koeman ma grać jak nie ma kasy na transfery xd
2
Ma ktoś akcję Van den Vena? @blakkudium
1
@FcPortoFan1999 Ten jeden raz gdy ty domagasz się gry ofensywnej xd
11
Przy bramce Kamińskiego huk u sąsiadów jakby trzęsienie ziemi. Także albo mocna euforia, albo mieszkam obok @AlexDark00 xd