2

@Karol145 Plus wiadomo, że Leo i Cristiano mieli lepszych partnerów

1

Numer 1 na hardzie raczej znany.

0

@FcPortoFan1999 Pogoń Siedlce porzucona?

1

@Faro Jak ucinam to ucinam (zazwyczaj się to samo wydarza), ale miałem tak, że osoby w szerszym kręgu znajomych zmieniały mocno swoje pozycje na liście moich priorytetów.

0

@Kgorecki2500 Te niebieskie brzydkie, ale żółte mi się podobają (szczególnie jak na kadrę, gdzie wiadomo jest mniej szalonych pomysłów). A ceny to wiadomo, że dawno odlecieli tak samo jak Polska

1

I prawidłowo. Przecież to dzielenie praw to jest największy wyzysk jaki widziałem w temacie.

4

@PatrychoO takie 7/10 jeśli chodzi o to jak daleko idą ci scenarzyści

0

@Leooo masz jakieś źródło tego cytatu?

5

Patrząc jakie maile wyciekają ostatnio na temat relacji trumpa z epsteinem i clintonem to tym bardziej śmieszy, że wcześniej donald atakował demokratów za nieujawnianie danych sprawy xd

0

@Kgorecki2500 xi jinping był w Poznaniu?

0

@Kgorecki2500 domy aukcyjne to słynną z tego na całym świecie.

1

@APTAPT Wyniki wynikami, ale za brzęczka to nas Austria cisnęła na narodowym.

1

@Kessie Co do "litery prawa" mogę się jeszcze zgodzić w dobrej wierze. Ale idea tego zapisu w regulaminie to prawdopodobnie uniknięcie dawania atencji zbanowanym, a ich obecność w gorących robi coś przeciwnego.

4

Ludzie z banem chyba nie powinni być w gorących bo każda odpowiedź to oznaczenie. @wpwelement opinia?

2

@barcelonaLM Szkoda tylko, że cynk brzmiałby tak samo jeśli usa faktycznie coś planuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@BorzyKrzys bartosiak też się utrzymał na salonach

7

@Comentateiro @Popitek12 tyle w tydzień wyciąga

3

Czemu nie ma meczu jeszcze?

0

@Herato Oscar?????

0

@TR3YWAY masz auto na 7 osób czy było kursowanie?

9

@marcin62 Gdyby Margot Robbie się ze mną umówiła to bym nie pił. A tak to ona wlewa wódę mi do gardła moimi rękoma xd

4

@fcbarcafan19 Inna sprawa, że publiczne toalety w Polsce to jest dramat. Ale wiadomo wybór miejsca fatalny

1

@Encore to united to tam pasuje jak pięść do oka xd

6

@AmigoBlancos i po co te race rzuciłeś?

12

Dwa remisy z Holandią. Ale Probierz zostawił samograja

21

Pewnie stanowski pomógł ogarnąć

27

Ale jak Koeman ma grać jak nie ma kasy na transfery xd

2

Ma ktoś akcję Van den Vena? @blakkudium

1

@FcPortoFan1999 Ten jeden raz gdy ty domagasz się gry ofensywnej xd

11

Przy bramce Kamińskiego huk u sąsiadów jakby trzęsienie ziemi. Także albo mocna euforia, albo mieszkam obok @AlexDark00 xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?