4

@Kgorecki2500 Wyższa Szkoła Robienia Hałasu ma już tyleee?

0

@Panpiwkarz Obstawiam, że u fryzjera (nie od michniewicza)

2

@Lionel_Messi10 a Polska?

2

Ale pamiętajmy, że tylko ogórkom strzela

5

@Kessie to kiedy rozdawanie rowerów?

1

@Faro Na miejscu można dorobić jak się nie boi wyzwań xd

2

@Adi123456789 Nie wiem czy śmieszne tylko dla mnie, ale chodziłem z dziewczyną do liceum co zdała trzecią klasę mając 56% frekwencji. I to była Polką, bez żadnych chorób przewlekłych ani nic.

2

@Faro Dużo lepsze to niż ósmy bukmacher

0

@FCB_dimiC Właśnie wcale, cisza podczas wymian do zaorania

1

@agaFCB Przecież wiadomo, że to sport nr. 1 dla snobów

2

Dwa finals z rzędu bez straty seta. Dramat z tym damskim tenisem

2

@Karol145 Plus wiadomo, że Leo i Cristiano mieli lepszych partnerów

1

Numer 1 na hardzie raczej znany.

0

@FcPortoFan1999 Pogoń Siedlce porzucona?

1

@Faro Jak ucinam to ucinam (zazwyczaj się to samo wydarza), ale miałem tak, że osoby w szerszym kręgu znajomych zmieniały mocno swoje pozycje na liście moich priorytetów.

0

@Kgorecki2500 Te niebieskie brzydkie, ale żółte mi się podobają (szczególnie jak na kadrę, gdzie wiadomo jest mniej szalonych pomysłów). A ceny to wiadomo, że dawno odlecieli tak samo jak Polska

1

I prawidłowo. Przecież to dzielenie praw to jest największy wyzysk jaki widziałem w temacie.

4

@PatrychoO takie 7/10 jeśli chodzi o to jak daleko idą ci scenarzyści

0

@Leooo masz jakieś źródło tego cytatu?

5

Patrząc jakie maile wyciekają ostatnio na temat relacji trumpa z epsteinem i clintonem to tym bardziej śmieszy, że wcześniej donald atakował demokratów za nieujawnianie danych sprawy xd

0

@Kgorecki2500 xi jinping był w Poznaniu?

0

@Kgorecki2500 domy aukcyjne to słynną z tego na całym świecie.

1

@APTAPT Wyniki wynikami, ale za brzęczka to nas Austria cisnęła na narodowym.

1

@Kessie Co do "litery prawa" mogę się jeszcze zgodzić w dobrej wierze. Ale idea tego zapisu w regulaminie to prawdopodobnie uniknięcie dawania atencji zbanowanym, a ich obecność w gorących robi coś przeciwnego.

4

Ludzie z banem chyba nie powinni być w gorących bo każda odpowiedź to oznaczenie. @wpwelement opinia?

2

@barcelonaLM Szkoda tylko, że cynk brzmiałby tak samo jeśli usa faktycznie coś planuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@BorzyKrzys bartosiak też się utrzymał na salonach

7

@Comentateiro @Popitek12 tyle w tydzień wyciąga

3

Czemu nie ma meczu jeszcze?

0

@Herato Oscar?????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?