MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kgorecki2500 Wyższa Szkoła Robienia Hałasu ma już tyleee?
0
@Panpiwkarz Obstawiam, że u fryzjera (nie od michniewicza)
2
@Lionel_Messi10 a Polska?
2
Ale pamiętajmy, że tylko ogórkom strzela
5
@Kessie to kiedy rozdawanie rowerów?
1
@Faro Na miejscu można dorobić jak się nie boi wyzwań xd
2
@Adi123456789 Nie wiem czy śmieszne tylko dla mnie, ale chodziłem z dziewczyną do liceum co zdała trzecią klasę mając 56% frekwencji. I to była Polką, bez żadnych chorób przewlekłych ani nic.
2
@Faro Dużo lepsze to niż ósmy bukmacher
0
@FCB_dimiC Właśnie wcale, cisza podczas wymian do zaorania
1
@agaFCB Przecież wiadomo, że to sport nr. 1 dla snobów
2
Dwa finals z rzędu bez straty seta. Dramat z tym damskim tenisem
2
@Karol145 Plus wiadomo, że Leo i Cristiano mieli lepszych partnerów
1
Numer 1 na hardzie raczej znany.
0
@FcPortoFan1999 Pogoń Siedlce porzucona?
1
@Faro Jak ucinam to ucinam (zazwyczaj się to samo wydarza), ale miałem tak, że osoby w szerszym kręgu znajomych zmieniały mocno swoje pozycje na liście moich priorytetów.
0
@Kgorecki2500 Te niebieskie brzydkie, ale żółte mi się podobają (szczególnie jak na kadrę, gdzie wiadomo jest mniej szalonych pomysłów). A ceny to wiadomo, że dawno odlecieli tak samo jak Polska
1
I prawidłowo. Przecież to dzielenie praw to jest największy wyzysk jaki widziałem w temacie.
4
@PatrychoO takie 7/10 jeśli chodzi o to jak daleko idą ci scenarzyści
0
@Leooo masz jakieś źródło tego cytatu?
5
Patrząc jakie maile wyciekają ostatnio na temat relacji trumpa z epsteinem i clintonem to tym bardziej śmieszy, że wcześniej donald atakował demokratów za nieujawnianie danych sprawy xd
0
@Kgorecki2500 xi jinping był w Poznaniu?
0
@Kgorecki2500 domy aukcyjne to słynną z tego na całym świecie.
1
@APTAPT Wyniki wynikami, ale za brzęczka to nas Austria cisnęła na narodowym.
1
@Kessie Co do "litery prawa" mogę się jeszcze zgodzić w dobrej wierze. Ale idea tego zapisu w regulaminie to prawdopodobnie uniknięcie dawania atencji zbanowanym, a ich obecność w gorących robi coś przeciwnego.
4
Ludzie z banem chyba nie powinni być w gorących bo każda odpowiedź to oznaczenie. @wpwelement opinia?
2
@barcelonaLM Szkoda tylko, że cynk brzmiałby tak samo jeśli usa faktycznie coś planuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@BorzyKrzys bartosiak też się utrzymał na salonach
7
@Comentateiro @Popitek12 tyle w tydzień wyciąga
3
Czemu nie ma meczu jeszcze?
0
@Herato Oscar?????