MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czyhrynski Talent to nie wszystko. Potrzebne są jeszcze inne czynniki jak zaangażowanie (w przypadku młodych zawodników też ich rodziców), pracowitość czy aspekty fizyczne. A i tak można doznać urazu który skończy ci karierę, zanim się ona tak naprawdę zacznie
1
@Bolton Nie no to jeszcze daleko. Najpierw wygranie wyborów, sojusz z prezydentem, pożary i noce kryształowe, likwidacja opozycji i trzonu sił policyjnych i wtedy dopiero żądania terytorialne wobec Austrii i Czech
0
@Seledynowy Pytanie jaka Chelsea się wylosuje bo oni mają duże wahania formy
0
@TR3YWAY musisz do kłeczka zgłosić
0
Dom dobry. Dżem dobry
3
@Aragorn33 u Włochów wiadomo kto rządzi, nowa premier Japonii też ma swoje poglądy. Dream team jest zbierany xd
1
Wygwizdanie go byłoby małostkowe.
0
@Kgorecki2500 to trzeba go przyspieszyć wtedy to dopiero będziemy bogaci
0
@MYTO Raczej ciężko porównywać rzetelnie, ale często łapię się na mieście, że widząc ładną kobietę zaraz słyszę ukraiński.
0
@Sinirsey Arkadiusz i Paweł
0
@BorzyKrzys Ja tylko w dwóch przypadkach. Jak jest okazja i jak nie ma okazji
0
Premier League Midfielders who left their wife for fun:
Enzo - 1
0
@Encore "sports"
0
@Kgorecki2500 Z ryżem to nie masz racji, ale hawajska top
0
@DanielPlainview a od jak dawna obserwujesz stronę?
10
Jeszcze jakby się wzięli za szemranych sponsorów to jakoś by to zaczynało wyglądać.
3
I teraz można pić sake
1
@Faro Zawsze to na pewno nie.
0
@Filipem plus ja nadal uważam, że był faul na Martinie
4
@don'T.R.I.P.e matka ćpie że wiesz
3
@Transu96 Gothic nie zapłaci mi za ogrzewanie
1
@July_6_BcN jak to w w*rszawie
2
@lajcior La ramblii to chat gpt może buty czyścić
1
@gumaz wystarczy góralskiego włączyć to będą sanki
1
@mordini123 trzeba będzie dokonać aktu zemsty
0
@gumaz regularnie się nie wysypiam, więc jak się kładę to jest to kwestia chwili
1
Loczek vs Pypszun. Pierwsze tarcie pewnie za dwa tygodnie xd
1
@AssisMoreira a nawet tu na forum masz ludzi co wierzą w karmę xd
1
@Criss18Barca Jeden ruch, który zaszkodzi i legii i Rakowowi? Gdzie podpisać xd
13
@MYTO 100 % alkoholików
Samozatrudnienie to nie jest prosta rzecz